IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Вашиот сегашен партнер...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вашиот сегашен партнер...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 101112
Автор
Порака
sunshine_baby Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 256
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sunshine_baby Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2009 во 03:30
Да,среќна сум...после се што поминавме,можам да кажам дека сум конечно среќна!
Добивам се она што барам,дури и повеќе!Добивам се заслужено и незаслужено.Целосно се надополнуваме,но имаме една заедничка страст која уште повеќе не поврзува...уметноста,иако професиите ни се во сосема друг правец.Се она што мене ми недостига,го има тој и обратно и воспоставуваме идеална рамнотежа.
Кон врв
goodhard Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goodhard Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2009 во 10:50
Pa i ne bs
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2009 во 21:28
mnogu misli

Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2009 во 23:57
Uffff znam deka mnogu si go sakam i uzivam vo sekoj mig
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2010 во 01:56
мојот сегашен партнер...па може да се каже дека сум прилично среќна...го сакам(сега за сега )..знае да ме насмее..да ме изнервира(кога не треба )...но најбитно..знае да ме утеши кога ми треба утеха..знае да слуша и да дава добро совети...
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2010 во 02:05
само што зар’ча...
ем ме налути денеска, ем на крај и тој лут заспа не%20зборувам
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2010 во 02:07
само зборува ли зборува.... ама интересни работи ми кажува, па секогаш заинтересирано го слушам среќа...
Добра душа има, за ништо ми се нема налутено до сега... ми се нема развикано или да ме навреди, заеднички се договараме за се`, но и јас нешто да решам никогаш не ми вели: Не, не може!
Ми се допаѓа и што не ме контролира постојано, да е нападен, па на секои 5 минути да ми се јавува и да ме прашува што правам, со кого сум и слични такви работи, едноставно ја знае границата!
Воопшто не е љубоморен ( а и нема причина да биде ) среќа...




You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
valentina-pp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 198
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај valentina-pp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2010 во 21:20
me zameni so kompjuterov hahahahaha
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2010 во 22:00
Apsolutno da...daljina cini cuda...
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2010 во 22:14
Ја обожавам ама штета што не е до мене.. тага
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2010 во 22:21
Се усеќам комфортно со неа и немам трпење да дојде сабота и да одам во Скопје пак да бидеме заедно. Душица си е она големо%20гушкањебакнежбакнеж
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 101112
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.