IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Курва или фраер
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Курва или фраер

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 17:49
Znaci trebaat i zenite da se gordeat koga ke gi narecat k*rvi...i se ke si bide vo red...
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 17:54
......poentata na prasanjeto mi bese ZOSTO????da se narekuvaat taka????a ne deka nekoj treba da se gordee so toa.................ali u redu je..nie ziveeme na balkanot i toa e tuka "normalno"taka da se narekuvaat site zeni sto imale poveke od trojca mazi vo svojot zivot......................
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:02
Zena sto imala poveke mazi...hm...ja sum bil samo so takvi sto imale samo po dvajca...ne ke me lazat...znaci granicata za zenata e do dvajca ako saka da se omazi...hm...kako i da e eksplicitnata promiskitetnost na zenata stvara odbojnost koga ke zamislime deka arhetipot na cistotata na zenata t.e. majkata...sto znaci kontradiktorno implicira deka maskoto e valkano i pogano stvorenje zosto samo toj moze da ja izvalka zenata...
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:05
Brojkata na zeni so koja ja pominal fraerot ili e.acot, ne go pravi dobar majstor,
isto vazi i za k..vata, zasto toa e karakterna osobina a ne kvalitet i kvantitet vo pogled na sexualniot zivot, osobeno kvantitet.
Inace k*rva e mnoguu pogrden zbor i pogresno se upotrebuva

Изменето од GlenKlouz - 06.Март.2008 во 18:06
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:10
...МЕНЕ ПАК НЕ МИ Е ЈАСНО НИШТО...!!!КОЛКУ БРЕ ТРЕБА РАЗНИ МАЖИ ДА ИМА ЕДНА ЖЕНА ЗА ДА ЈА ДОБИЕ ТАА ТИТУЛА?ЕДНИ ПИШУВАТЕ ДВАЈЦА,ДРУГИ ТРОЈЦА....КОЛКУ?изненадување
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:36
Dvajca ! Prasaj koja sakas
Кон врв
BILI Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BILI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 19:23
PA SE ZNAE DEKA ZENATA PRIMA K*R I ZATOA I E DADEN ATRIBUTOT K*RVA A E*AC ZATOA STO TOJ E*AVA A TAA SE E*AVA PO NOVO E*ACICA NAMESTO K*VA
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 19:42
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Zena sto imala poveke mazi...hm...ja sum bil samo so takvi sto imale samo po dvajca...ne ke me lazat...




Ah mil zbunet,pa posle "prviot",site se "vtori",zar ne?
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 19:48

секој сака да биде фраер или со фраер или барем да го сметаат за фраер

к*рвите се како гнасни, долни ...

арно ама,

најгнасни ми се фраери кои се истовремено и к*рви, што велат овде кај нас:
„одозгора џиџено, одоздола какано“.

инаку, сум сретнала неколку „чесни к*рви“ кои биле достојни за почит.
Кон врв
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 22:44
DRUGO NE ZNAM AMA IZGLEDA SE E DO TOA KAKO E FORMULIRANO VO JAZIKOT NI MAKEDONSKI PA EVE EDEN PRIMER(COVEKOT SO VOZIT KOLI GO VIKAAT VOZAC ATOJ SO VOZIT MOTORI GO VIKAAT MOTORDZIJA >>>>>>>>>>> E OTI NE GO VIKAAT VOZAC I NEGO????"
car's freack
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 23:01
Поради постоење на малограѓански двојни стандарди . As simple as that.
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2008 во 12:36
Kolku e detska i nezrela ovaa dilema... збунетост изненадување
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2008 во 14:18
Originally posted by brigitte brigitte напиша:

....polosi se onie sto se k*rvi vo dusha, bez razlika dali e maz ili zena.....


ЕПТЕН ТОЧНО...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
brigitte Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brigitte Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2008 во 14:34
[QUOTE=sensei] Kolku e detska i nezrela ovaa dilema... збунетост изненадување
[/QUOTE
jas sum edno gooooolemo dete....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.