IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Курва или фраер
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Курва или фраер

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака Обратен редослед
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Курва или фраер
    Испратена: 18.Мај.2013 во 00:40
ama ovde nikoj ne napisal nisto 5 godiniзбунетост
vivi
Кон врв
Dobi-Insane Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dobi-Insane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2009 во 05:23
1. NE MORA DA IMA LJUBOV ZA DA IMA SEX OTI SEKSOT E PRIRODNA POTREBA
2. NE ZNA4I DEKA AKO EDNO MASHKO IMALO SEKS SO MNOGU DEVOJCINJA E FRAER, ZATOA SHO VO DENESHNO VREME SEKOJ IMA SEKS SO SEKOJ I TAKA BI ISPADNALO DEKA SITE SE FRAERI (MOZEBI EBEL MNOGU DEVOJCINJA, NO TOA NEMA POLZA AKO NE ZNAE DA ZAPALI DEVOJCE ILI AKO NE ZNAE DA JA ZADOVOLI KAKO SHO TREBA GABE MU SE TOLKU ISKUSTVA VO MINATOTO)
3. NE ZNA4I DEKA AKO ZENSKOTO IMALO SEKS SO POVEKE MASHKI DEKA E k*rVA. ZNA4ENJE NA ZBOROT k*rVA - ZENA SHO SE EBE SO SITE ZA ZADOVOLSTVO (NE BIRA SO KOJ). ZNA4ENJE NA ZBOROT PROSTITUTKA - ZENA SHO SE EBE SO MAZI ZA PARI (TOA E VEKE TIP NA PROFESIJA). A DEVOJKA ILI ZENA SHO SE EBELA SO MNOGU LUGE NO SE BILO PO NEJZINA ZELBA I VOLJA T.E. SE SEKSALA SO NIV ZA LICNO NEJZINO ZADOVOLSTVO I SO TOJ SO KOJ SE EBELA I E UBAV ILI GO SAKA ...TOA E VEKE NORMALNO I TOA NE SE NAREKUVA k*rVA.
4. MAZ SHTO EBEL MNOGU ZENI - FRAER.
5. ZENA SHTO SE EBELA SO MNOGU MAZI - NE k*rVA, TUKU SOVREMENA ILI MODERNA ZENA KOJA ZNAE SHTO SAKA I GO ZIVEE ZIVOTOT KAKO SAKA...A NA TAKVA ZENA NE I E MNOGU VAZNO DALI NEKOJ KE JA NARECEL k*rVA ILI NE...
...SE NADEVAM GO RAZBRAVTE MOETO MISLENJE...
Some mistakes are too much fun to only make once...
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 02:25
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by *moon* *moon* напиша:

nepriznavam seks bez ljubov,cista brojka,a i glupost


...ni ja ne priznavam toa, posho seks bea ljubov e za zivotinjite samo, oni imaat nagon i potreba da se praznat, a chovekot ima chustva i mozok da misli za se...трепкање
 
Abe ajde...uste da mi kazes deka nikogas ne si imal sex so nekoja sto ne si ja sakal...i se ke ti poveruvam газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење


...moesh slobodno da mi veruesh, i zasho da ne mi e tuka 2 meseci taa sho ja sakam, nikad ne bi dozvolil takvo nesho sho e za pravo pravo e, dva meseca sam i odma se zaljubuem u druga a taa prethodno ja ostavam odma...голема%20насмевка
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 01:19
OK, jebi ga u zarot na borba!!!

Изменето од којсумјас - 26.Април.2008 во 01:20
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 01:17
De ne gi vrzuvaj do tolku :-)))Bashka veke ima takva temaнамигнување
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 01:08
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Abe druga e temata:-)))

Vrzana e temata, kako ne e!!!
Izleguva deka

sex bez ljubov--samo brojka=k*rvanje(zensko)
                            fraer    (masko)
          
sez so ljubov -- (ne e bitna brojka, inaku
site sakaat samo ednas u zivot )-- to ne e k*rvanje!!!


Изменето од којсумјас - 26.Април.2008 во 01:09
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 01:05
мене ми викаат дека опасен сум бил а не дека сум бил фраер
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 01:03
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Abe druga e temata:-)))
 
Upsssssss sorry....malku se zanesovme... голема%20насмевкаголемо%20гушкање
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 01:03
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


...ni ja ne priznavam toa, posho seks bea ljubov e za zivotinjite samo, oni imaat nagon i potreba da se praznat, a chovekot ima chustva i mozok da misli za se...трепкање


More ako ne ti e tuka dva tri meseci taa sto ja sakas,
pa jajcata ke te utepaat bolejki,

ke vidis dali seksot e samo od ljubov ili e zivotinjska potreba za praznenje!!!!
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 01:02
Abe druga e temata:-)))
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 00:58
Originally posted by *moon* *moon* напиша:

individualna rabota....ama seks bez ljubov ne e nisto osven zadovoluvanje na "zivotinskite" potrebi ili svojata strast svojstveni za zivotni,a ne za luge...


Aha,
a sex so ljubov ne e zadovoluvanje na "zivotinskite" potrebi ??
E so e togas toj sex???
A strasten sex moze da se ima samo so nekoj so go sakas???
A be sex si e sex!!!
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 00:56
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by *moon* *moon* напиша:

nepriznavam seks bez ljubov,cista brojka,a i glupost


...ni ja ne priznavam toa, posho seks bea ljubov e za zivotinjite samo, oni imaat nagon i potreba da se praznat, a chovekot ima chustva i mozok da misli za se...трепкање
 
Abe ajde...uste da mi kazes deka nikogas ne si imal sex so nekoja sto ne si ja sakal...i se ke ti poveruvam газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 00:55
pa da ako zememe vo predvid deka zivotni i luge zaedno ima mnogu da
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 00:54
Zaklucok-

sex ima mnogu poveke od ljubov !!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.