IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - МИТИНГ за ИМЕТО Македонско!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

МИТИНГ за ИМЕТО Македонско!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 24>
Автор
Порака
Vladimir88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"Arbeit macht frei"

Регистриран: 20.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vladimir88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: МИТИНГ за ИМЕТО Македонско!!!
    Испратена: 25.Февруари.2008 во 14:21
Значи уште еднаш...

Плоштад ПЕЛА, СРЕДА 27-ми февруари, 19:00 часот!

Граѓани на Република Македонија, дојде време кога навистина треба еднаш засекогаш сплотени во едно тело, категорично да кажеме дека за нашиот милениумски идентитет - нема компромиси! За таа цел, се организира голем народен собир против менувањето на уставното име и против обидот за уништување на македонскиот идентитет. Се гледаме таму, не бидете дебили кои седат на тросед и коментираат настани. Покажете дека постоите.

Изменето од Vladimir88 - 25.Февруари.2008 во 14:21
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2008 во 16:44
A nie u drustvo vikame,
vecer ke se napravam MOMICKA
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2008 во 16:44
хахахахахаха............ма каква момичка има клен да се напраам ама дур дојде до тоа сто пати момичка ке се напраам..немој само бабичка да станам дур влеземе во нато голема%20насмевка

Изменето од blueprayer - 27.Февруари.2008 во 16:46
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2008 во 16:45
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Владимир ке видиш ти на Њато голема%20насмевкаа култузин ја мож сум жена али за вакви работи пијам ко политичар голема%20насмевка


A jas ko predsedatel.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2008 во 16:47
Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Владимир ке видиш ти на Њато голема%20насмевкаа култузин ја мож сум жена али за вакви работи пијам ко политичар голема%20насмевка


A jas ko predsedatel.
ке му се фатиш ти на редовски наш за таквото...смеење кај моеш со него да се рамњаш бе голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2008 во 16:52
пази само да не утнеш вечер .....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2008 во 17:04
USTE 117 MINUTI,

Da podsetam samo
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2008 во 17:05
хаха....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2008 во 17:08
Ke go dojdam i ja i ima da se nacrtam na bina
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2008 во 17:10
ти верувам
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
bojan81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bojan81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2008 во 17:16
Ајде дечки одиме на митинг!!! ако видете дека некој крши или прави немири сместа заушка да му мавнете. Не ни треба стварање на напната тензија, зошто со радикални протести никогаш ништо не сме добиле. Нашите направија еднашка грешка во граѓанската војна во Грција да не ја правиме и ние истата грешка, радикално и оштро се оди кога има кој да те подржува како што Англија ја подржуваше Грција, ние таков сојузник немаме така да нема потреба да си ставаме глава во торба, секој инцидент е контра нашиот интерес.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2008 во 17:17
абе ја ке мавам ако прај нешо некој ама ако е мал...голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Duduk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Duduk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2008 во 17:18
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

мене ми е 15 мин од дома


aaaaaaaa,znaci ti ke gledas so dvogled kako vo teatar, od svecena loza
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2008 во 17:18
Originally posted by Duduk Duduk напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

мене ми е 15 мин од дома


aaaaaaaa,znaci ti ke gledas so dvogled kako vo teatar, od svecena loza
тоа само п***а го прави јас не намигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 24>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.