IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ЕВРОВИЗИЈА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЕВРОВИЗИЈА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 70>
Автор
Порака
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ЕВРОВИЗИЈА
    Испратена: 23.Февруари.2008 во 21:13
АЈДЕ ДА ВЕ ВИДАМ.ОДКАКО КЕ ЈА ИЗГЛЕДАТЕ ЕВРОВИЗИЈА ГИ ОЧЕКУВАМ ВАШИТЕ МИСЛЕЊА.КЕ ИМАМЕ ЛИ ПРИСТОЕН КАНДИДАТ ОВАА ГОДИНА?
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 21:30
ЗАСЕГА МОИ ФАВОРИТИ СЕ ПАРКЕТИголема%20насмевка
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 21:39
јас не гледав ама ПАРКЕТИ ми се најтоп.....интересна песничка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 21:42
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

АЈДЕ ДА ВЕ ВИДАМ.ОДКАКО КЕ ЈА ИЗГЛЕДАТЕ ЕВРОВИЗИЈА ГИ ОЧЕКУВАМ ВАШИТЕ МИСЛЕЊА.КЕ ИМАМЕ ЛИ ПРИСТОЕН КАНДИДАТ ОВАА ГОДИНА?




...МОЖЕ ДА НЕ ЈА ГЛЕДАМ ,А ДА КОМЕНТИРАМ!!..МОЖЕ????
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 21:55
КАКВИ ПАРКЕТИ...ПАТОС СЕ, КУТРИТЕ. СИТЕ ПЕСНИ СЕ ПАТОС... МОЖЕ РИСТЕ МАЛКУ ОТСТАПУВА...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 21:57
еве го мојот фаворит: Јове Радевска!
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 21:58
Originally posted by zagor zagor напиша:

Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

АЈДЕ ДА ВЕ ВИДАМ.ОДКАКО КЕ ЈА ИЗГЛЕДАТЕ ЕВРОВИЗИЈА ГИ ОЧЕКУВАМ ВАШИТЕ МИСЛЕЊА.КЕ ИМАМЕ ЛИ ПРИСТОЕН КАНДИДАТ ОВАА ГОДИНА?




...МОЖЕ ДА НЕ ЈА ГЛЕДАМ ,А ДА КОМЕНТИРАМ!!..МОЖЕ????
МОЖЕ И БЕЗ ГЛЕДАЊЕ ЗАШТО ОВА МИ ЗАЛИЧУВА НА НАПАД НА СИТЕ СЕТИЛАтага
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 21:59
...ПОДИУМОТ КАЖА ЕДЕН ВЧЕРА Е ИЗРАБОТЕН ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЛАМИНАТ СО ГОЛЕМИ ВРТЕЖИ...KAКВИ ПАТОСИ КАКВИ ПАРКЕТИ...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 22:00
Последните  години не сум во  можност да  гледам Евровизија, ниту нашата не ја следам , ниту онаа каде се собрани европските држави.

и не знам со кој памет учествуваме ние на тој фестивал кога никогаш досега не сум чула да ни го изговорат  како што треба името на нашата  држава. За нив сме од секогаш биле FYROM глупчо
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 22:00
ЕВРОВИЗИСКА БУБАШВАБА...ЕТЕ ТОА Е...

Изменето од zagor - 23.Февруари.2008 во 22:10
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 22:02
ПРЕД НЕКОЛКУ ДЕНА ВО ЕДЕН КОМЕНТАР НАПИШАВ ДЕКА ОВА ЌЕ БИДЕ НАЈМИЗЕРНИОТ ИЗБОР. ДО СЕГА ОДИ ПО ПЛАНОТ
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 22:06
ДОДЕКА ТРАЕ ИЗБОРОТ СИТЕ ИНТЕРПРЕТАТОРИ - УЧЕСНИЦИ СЕ СОГЛАСУВААТ ВО ЕДНО: СИТЕ ПЕСНИ СЕ УБАВИ И НЕКА ПОБЕДИ НАЈУБАВАТ ОД НИВ. А НА КРАЈОТ КОГА СЕ ЌЕ СЕ ЗАВРШИ И ЌЕ СЕ ПРОГЛАСИ ПОБЕДНИКОТ СИТЕ ЌЕ МАВААТ СО ДРВЈА И КА,ЕЊА ПО НЕГО, СМЕТАЈЌИ ДЕКА СЕ ИЗМАМЕНИ И ОШТЕТЕНИ.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 22:07
Е ПА МАЈСТОРЧЕ ПОСЛЕ ФЕРПЛЕЈОТтрепкање СЛЕДИ ТЕПАЧКАхипнотизиран
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 22:09
јас  само  brza го чекам да даде  коментар околу оваа театарска престава  за да можам да ја доловам атмосферата кај вас  таму голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 70>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.