IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали се согласувате со ова..
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали се согласувате со ова..

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 8>
Автор
Порака
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 20:50
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

SE sl*gAM SAMO DEKA DEVOJKATA TREB ADA E NEVIDENA k*rVA U KREVET...A ZA DOMAKINKA U KUJNA NE


Zosto samo vo krevet? pa vo krevet e najdomakjinski,... Da recese na balkon, na luster, vo lift,.... vo krevet среќа
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
jas ili nie Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 90
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jas ili nie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 21:14
ZA MAZOT KOJ ME VADI OD KOZA SAMO DA MI E VO BLIZINA I BEZ DA SAKAM IZMISLUVAM RECEPTI I GOTVAM KAKO DA GO LJUBAM , A KOGA MU PISUVAM SE E TOA NEKOJ ZAEDNICKI RUCEK ZAMISLEN

A ZA MAZOT KOJ NE GO SAKAM SE MACAM DODEKA GOTVAM I HRANATA E BLAGO RECENO NEUBAVA

PA IZVLECETE SI ZAKLUCOK SAMI

E PRVIOT IC NE MU SE JADI OD MENE
A VTORIOT ISTO TAKA

ZNAETE STO EVE JAS SI IZVLEKUVAM ZAKLUCOK ZA SEBE

MA KE GOTVAM STO MENE DENES MI SE JADE A TOA NIKOGAS NE SE ONIE NIVNI PREMNOGU ILI PREMALKU HRANI OD KOI MENE MI STRADA ZELUDNIKOT
Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 22:46
k*rva vo krevet treba da bide za da go izluduva mazot sekoja vecer, a za domakinka.......... ke si imam zena sto ke mi raboti i ke mi gotvi po doma
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 23:31
Originally posted by jas ili nie jas ili nie напиша:

ZA MAZOT KOJ ME VADI OD KOZA SAMO DA MI E VO BLIZINA I BEZ DA SAKAM IZMISLUVAM RECEPTI I GOTVAM KAKO DA GO LJUBAM , A KOGA MU PISUVAM SE E TOA NEKOJ ZAEDNICKI RUCEK ZAMISLEN

A ZA MAZOT KOJ NE GO SAKAM SE MACAM DODEKA GOTVAM I HRANATA E BLAGO RECENO NEUBAVA

PA IZVLECETE SI ZAKLUCOK SAMI

E PRVIOT IC NE MU SE JADI OD MENE
A VTORIOT ISTO TAKA

ZNAETE STO EVE JAS SI IZVLEKUVAM ZAKLUCOK ZA SEBE

MA KE GOTVAM STO MENE DENES MI SE JADE A TOA NIKOGAS NE SE ONIE NIVNI PREMNOGU ILI PREMALKU HRANI OD KOI MENE MI STRADA ZELUDNIKOT



...da si gotvish, ama kako majka mu sho gotvela...koa ke se nauchish taka da gotvish ke te saka poishe...плазење
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 00:17
Абе ако давате комплименти, бидете галантни, и големи.

Може да е...жешка, напалена, секси...еден куп работи. Не к*рва. Не друго, некој може поинаку да го каже зборот, грдо некако, отколку ко комплимент трепкање

Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 13:34
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

Уште дебатирате ??? изненадување вел,... дарлинг,.... немаш ,,сочен,, коментар за мојот пост ??? трепкањетрепкањетрепкање голема%20насмевка


...pa neam ...ustvari imam ama ke bide epten preterizam...sea aj da ne preterueme, na mesto ti e komentarot biserche-sho posochno od ova sakash bonbonche ni edno...бакнеж



ме разочара Вел,.... голема%20насмевка
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 13:42
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...dali se sl*gate so slednava definicija, ako se sl*gate naishete zasho, ako pak ne napishete zasho ne e taka...daklem...


"idealnata zena treba da bide domakinka vo kujnata i k*rva vo krevetot"трепкањетрепкањетрепкање
 
fali nestoизненадување
"domakinka vo kujna,k*rva vo  krevet i dama na ulica"намигнувањеголемо%20гушкање
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 20:49
Хаха смески е темава како тоа жената ем едно ем друго....е многу бе вие па ако си е домаќинка арно ама по цел ден ако дреме над шпоретот кога ќе падне мрак ке и се приспие од умор ќе се истошти и ќе заспие и нема сексголема%20насмевка
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 00:34
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...dali se sl*gate so slednava definicija, ako se sl*gate naishete zasho, ako pak ne napishete zasho ne e taka...daklem...


"idealnata zena treba da bide domakinka vo kujnata i k*rva vo krevetot"трепкањетрепкањетрепкање




Да, домакинка во мојата кујна и к*рва во мојот кревет.намигнувањенамигнувањенамигнувањенамигнувањенамигнувањенамигнувањенамигнување
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 00:44
Originally posted by Goddes of Chaos Goddes of Chaos напиша:

Хаха смески е темава како тоа жената ем едно ем друго....е многу бе вие па ако си е домаќинка арно ама по цел ден ако дреме над шпоретот кога ќе падне мрак ке и се приспие од умор ќе се истошти и ќе заспие и нема сексголема%20насмевка


...a bashka i ke mirisa na zaprshka...imashe nekoj napishano demek ke si iznajmi gotvachka...hahahahaa...znachi ostanue u svojot krevet "k*rvata" da se pokaze...hihihihihhiihiiiiiii

...se nadevam deka nauchivte curi nesho od ova...meshajte ubavo da ne zagori...hihihhihihihi...i u kujna i u krevet...смеење
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 20:33
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...dali se sl*gate so slednava definicija, ako se sl*gate naishete zasho, ako pak ne napishete zasho ne e taka...daklem...


"idealnata zena treba da bide domakinka vo kujnata i k*rva vo krevetot"трепкањетрепкањетрепкање
мене ми паѓа чудно зошто во целава реченица мора да постои зборот к*рва , глупа пословица за мене , без везе , домаќинка во КУЌАТА  а не во КУЈНАТА , што знам без везе
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 00:13
Сепак е убаво што има доста напредни и умни момци на форумов што ја вреднуваат жената како човечко битие.
Додека се служат со потсмешливи фрази и навреди од типот на ''к*рва'' и домаќинка во кујна како што милува да опише Форумџијата Вел, не верувам дека и ќе добијат позитивен фидбек во една врска.
Не познавам ниту една жена свесна за своето постоење,личност и образование макар и минимално, која што сака да биде третирана со толкава непочит и презир.
Поздрав

Изменето од GlenKlouz - 22.Февруари.2008 во 00:16
Кон врв
trepetlika Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај trepetlika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 00:37
+ vo drustvo-DAMA!
Se sl*gam
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 09:14
E pa ispaga deka koga masko ke sretne zensko treba da se zbuni bidejki vise ne znae sto da misli za nea...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,218 секунди.