IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Лила Филиповска и нејзиното шоу
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Лила Филиповска и нејзиното шоу

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 25>
Автор
Порака
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 00:11
Ne mozam ni jas da i odgovoram na baba ti ,zatoa sto ni mene ne mi e jasno sto emisija e toa, ako moze da se narece emisija ,edinstveno resenie podaleku od SITEL za vreme na nejzino emituvanje.
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 03:09
Rushka...eve sega i citam na baba mi..te pozdravuva,ke ja parafraziram "pozdravi ja cedo babino,sonce ubavo na baba...kazi i baba e od SITEL SE PODALEKU ne samo LILA...tuku i radi Kukniot Sovet u nedela"  (verojatno nekoja emisija isto od Sitel)...inace baba mi e sampion u surfanje so daljinskoto od televizorot
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 07:59

Лила...весела убава насмеана
шармантна... ДАМА...
Кон врв
tic_tac Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 17.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tic_tac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 08:27
Ај Лила што е неподнослива и одвратна , ама и онаа што и е ко хостеса во емисијата, намуртена е типката мислиш сега ко ќе му ја бапне на некој од гостите, ц ц ц ц ц. Кој има дава право да се појавуваат на телевизија на вакви личности?!
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 10:35
Originally posted by tic_tac tic_tac напиша:

Ај Лила што е неподнослива и одвратна , ама и онаа што и е ко хостеса во емисијата, намуртена е типката мислиш сега ко ќе му ја бапне на некој од гостите, ц ц ц ц ц. Кој има дава право да се појавуваат на телевизија на вакви личности?!

ama vidis ti bar si primetila deka imale i hostesa...jas celo vreme mislev deka hostesa e onoj drugiot lik Dejan li bese...kako li bese?голема%20насмевка....prvo mislev deka e ko ukras,ko nekoe rastenie..."uh sto visok fikus,si vikam"...pa edno vreme gledam vari kafe..abe da ne e kafekuvaricata vikam,resila da menja kariera,samo saka da se slika pred kameri....a ti sega mi vikas hostesa bil....E sega sun navistina zbubet,a tek baba mi голема%20насмевка
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 10:46
duboko izvinjenje kon likot i deloto na drugaricata Lila "prsata" Debila...komentarot bese nanenet za hostesata na edna druga "proekt-show-emisija" narecena OPUSTENO...so nejzinite "prezabavni kolego showmeni...Toni i Dejan,na istata krvava SITEL TV...istovremeno duboko moe izvinjenje i kon niv .Pepe ve saka site големо%20гушкање
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 10:51
Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:

Ne mozam ni jas da i odgovoram na baba ti ,zatoa sto ni mene ne mi e jasno sto emisija e toa, ako moze da se narece emisija ,edinstveno resenie podaleku od SITEL za vreme na nejzino emituvanje.


Edistveno resenie daleku od sitel zasekogas,

osven se razbira koga davat kraden prenos od PREMIERE DIVISION
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 11:20
Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:

Ne mozam ni jas da i odgovoram na baba ti ,zatoa sto ni mene ne mi e jasno sto emisija e toa, ako moze da se narece emisija ,edinstveno resenie podaleku od SITEL za vreme na nejzino emituvanje.


Edistveno resenie daleku od sitel zasekogas,

osven se razbira koga davat kraden prenos od PREMIERE DIVISION

kako be kraden..pa zar i utakmicite od primera division ne gi plakaat?изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување koj lopovluk majko
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 11:45
МОРЕ ЛИЛЕ, ШТО КОМЕНТАРИ ДОБИ, СИМЕОН ТРПЧЕВСКИ ТОЛКУ НЕМА!
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 11:56

Лила заслужува многу подобри коментари од овие...
замислете само како одзвонува онаа нејзина насмевка..
баш е симпатична...    
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 12:12
ПА НЕ СТАНУВА ЗБОР ЗА ЛИЛА КАКО ЗАВОДНИЧКА, ТУКУ КАКО ВОДИТЕЛКА
И АВТОР НА ЕМИСИЈАТА ШТО Е ТЕМА „Е, АЈ ДА ТЕ ВИДАМ !’

Изменето од majstorce62 - 13.Февруари.2008 во 12:12
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 12:20

И во, ај да те видам, е баш симпатична...
Лила е мила...
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 12:21
МИЛА ТА ПРЕМИЛА - КАКО ВЕШТАЧКА РОЗА, ШТО СОБИРА ПРАШИНА.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 12:41
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:


Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:

Ne mozam ni jas da i odgovoram na baba ti ,zatoa sto ni mene ne mi e jasno sto emisija e toa, ako moze da se narece emisija ,edinstveno resenie podaleku od SITEL za vreme na nejzino emituvanje.


Edistveno resenie daleku od sitel zasekogas,

osven se razbira koga davat kraden prenos od PREMIERE DIVISION
kako be kraden..pa zar i utakmicite od primera division ne gi plakaat?изненадувањеизненадувањеalign="absmiddle" alt="изненадување">изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување koj lopovluk majko


Pa neli slusas deka odi vo pozadina nekoj Spanki komentator,ako e se regularno sigurno nema da e taka.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.