IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Бркаат дечковци он-лајн
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бркаат дечковци он-лајн

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 20:53
Originally posted by blue666 blue666 напиша:

не знам што е тоа ненормално или глупо во тоа ако некој решил тоа да го направи...секој нека си го најде партнерот како смета, па макар и да е преку интернет...
 
 
dobro da sekoj kako saka....megjutoa mene toa mi e nekako ocajno
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 20:59
очајно е и кога знаеш дека некое момче не ти обрнува никакво внимание али...тебе толку ти се допаѓа што се би направила за него (зборев општо не за тебе)
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 21:04
Originally posted by blue666 blue666 напиша:

очајно е и кога знаеш дека некое момче не ти обрнува никакво внимание али...тебе толку ти се допаѓа што се би направила за него (зборев општо не за тебе)
 
znam znam jasno mi e......megjutoa sekogas postoi i dr.strana....
ako nekoj taka me recne ne bi se zatvorila doma i  pocnam da baram nekoj od net........bi izlegla da ziveam.........decko sekogas se naogja(e sega kakov karakterno-dali ti lezi ili ne---toa e dr.rabota
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 02:08
Lou издржав да те прочитам и ја делам оваа констатација со тебе, но мораш да признаеш дека најбитно за секој е да ја пронајде нирваната без разлика на кој начин нелинамигнување
и без конфликти погоре, имате FIGHT CLUB во разносмеење


Изменето од Drlja - 29.Јануари.2008 во 02:08
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 10:29
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...ja da vi kazam, i neam losho iskustvo so lugevo od net, mada i jas na pochetokot bev skeptik za tie stvari, ama koa se desi vo nekolku priloki bev frapiran od intelektot i ubavinata na sogovornicite u zivo...duri i poveke mi se dopadnava u zivo-a zadovolstvoto besh eobostrano sudejki po reakciite otposle...taka da sea sum na mislenje deka e ok kolku -tolku ama treba da se vnimava sekako...намигнување
Mozhebi si imal srekja, da kazham taka, ama ima mnogu i shto se razocharale ili zeznale, znam za eden dechko shto preku net stapil vo kontak so fina cura, izleguvale i se po red, a posle podolgo vreme otkriva deka taa e mazhena so dve deca i si bara samo zabava, a epten mu se dopadnala.
Inaku mislam deka mozhebi na net im e polesno na nekoi da go probijat mrazot, ama potoa ushte poteshko e vo zhivo koga ke se sretnat da ne se razocharaat bidejki preku net epten si se dopadnale!

always look on the bright side of the life!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 12:45
дечко он лајн не не трепкањетрепкање у живо се бољиголема%20насмевка
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 00:04
Pijte koka-kola i se e mozno......toa e Balkan........
zasto da ne bide poinaku.......da receme .....prijatelstvo
zasto odma seks , seks ........prijatelite se bogastvo....
e sega ...........ako se rodi nesto nepredvideno megju niv zosto za ne??
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 00:05
газење%20од%20смеење
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 00:20
...iskrena, poiskrena zdravje...
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 00:27
Hmmm....slucajno go sretnav edna vecer na chatov praevme muabet cela nok stanavme dobri drugari...posle nekoe vreme toa prerasna vo vrska i sega sme zaedno 1 god... nikogas ne veli nikogas

Изменето од sanja-a - 13.Април.2009 во 00:28
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 00:32
Супер за тебе Сања.

Што врска бе има како и каде ќе запознаеш некого.

Важно да биде добро и да трае.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 00:47
Lovci...

Lovis u zivo, lovis i koga si doma...
Idealno, ne?
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 10:05
Originally posted by blue666 blue666 напиша:

...iskrena, poiskrena zdravje...


blue666големо%20гушкање

Постот што го постирав е жива вистина , секакви педофили има на нет
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 10:09
Originally posted by blue666 blue666 напиша:

очајно е и кога знаеш дека некое момче не ти обрнува никакво внимание али...тебе толку ти се допаѓа што се би направила за него (зборев општо не за тебе)



Апсолутно те разбирам што сакаш да кажеш , ама верувај дека исто толку е очајно и кога сите машки ти обрнуваат внимание, па никако да се оформи стабилна врска , се надевам ќе ме сфатете меѓу редови  што сакам да кажам   ....и јас  зборам општо иако тебе ти реплицирам blue666големо%20гушкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.