IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Каде најмногу сакате да свршувате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каде најмногу сакате да свршувате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 9>
Автор
Порака
panter123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај panter123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 02:22
Jas sakam da partnerkata da i svrsuvam sekade, moze vo usta vo p**kata na stomak na gradi na nejzinoto slatko gazence no najpoveke moe najomileno mesto za svrsuvanje e vo nejzinoto slatko cmarce.
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 02:24
ахам...а ако не ти даде таму кај што ти е најслатко
Кон врв
Mramoren Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

drtiot

Регистриран: 26.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 434
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mramoren Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 02:26
vo gagji si svrsuvam, najubavo mi e tamu
Кон врв
panter123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај panter123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 02:42
Seksot e uzivanje za dvajcata partneri i dokolku ne ste usoglaseni so partnerkata vo pogled na vasite zelbi vkusovi preferencii vo toj slucaj ke barate resenie na vasiot problem zivotot funkcionira na baza na kompromisi zatoa e potrebno i partnerot i partnerkata megusebno za se pocituvaat da gi respektiraat nivnite vzaemni seksualni zelbi vkusovi preferencii i na takov nacin podobro pouspesno ke funkcioniraat i uspesno ke gi nadminuvaat eventualnite problemi koi ke se javat, na prasanjeto na mackica sto dokolku ne mi dade da svrsam tamu kade sto mi e najslatko togas ke ja pocituvam nejzinata zelba no sepak ke kazam deka dokolu ste usoglaseni vo pogled na vasite zelbi vkusovi nema toa da se sluci i retko dosega ne mi dozvolila da ne i svrsam vo cmarceto, mackice ti vesto go izbegna odgovorot na prasanjeto zatoa te potsetuvam da odgovoris kade sakas da ti svrsi tvojot partner vo koj del od tvoeto telo sakas najpoveke da ja custvuvas negovata bela gusta tecnost.
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 03:03
пантер...не е секој должен да одговори...јас кажав таму каде што им е место..таму треба да свршат
Кон врв
panter123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај panter123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 03:10
mackice pak vesto diplomatski go izbegnuvas odgovorot na prasanjeto bidi hrabra iskrena doblesna i odgovori tocno precizno koncizno a ne da davas odgovori koi se nejasni dvosmisleni nerazbirlivi, ti kaza kade mu e mestoto, toa moze da aludira na nekolku ogovori, za nekoj mestoto e edno za nekoj drugo i tn.
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 03:13
мил и драг сексолог пантер....јас сум дипломат по природа..што да правиш...моите одговори се такви какви што треба....

со оглед на тоа мојот дипломатски став према прашањето останува во сила.

Изменето од Eleni - 22.Мај.2010 во 04:19
Кон врв
panter123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај panter123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2010 во 01:04
mackice tvojot diplomatski odgovor i recnik najverojatno se dolzi na tvojata profesionalna opredelba, pretpostavuvam deka studiras diplomatija pa toa na nekoj nacin e tvoja "profesionalna deformacija" pak te potsetuvam da bides iskrena i da odgovoris na moeto prasanje kade sakas najpoveke da go custvuvas eliksirot na tvojot partner preciziraj vo koj del od tvoeto seksi slatko telo sakas da ti ejakulira se nadevam deka ke soberes hrabrost i doblest da odgovoris na moeto prasanje a i forumot e anonimen site nastapuvame pod psevdonimi i negledam pricina zosto ne bi odgovorila.
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2010 во 01:31
пантер...не си ме читал претходно...јас се кажувам како што мислам...мојот дипломатски одговор не е моја професионална деформација (бидејки детективите не знаат за дипломатија а богами ниту економистите ) инаку ако си ти тука анонимен има луѓе што мене ме познаваат надвор од форумов...храброст имам доволно..(само прочитај неколку од моите постови во подфорумот секс)...некои прашања не заслужуваат одговор ...не сум на момент на вистината за да морам да одговорам ...
ама кога веќе запна пак ќе ти дадам дипломатски одговор...сакам да сврши кај што му е место...а знаеш кај му е место таму кај што сите сакаат да свршат
Кон врв
panter123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај panter123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2010 во 01:50
mackice nemora tolku energicno revoltirano da reagiras, jas samo pobarav od tebe da se izjasnis po prasanjeto na temata ti sepak na eden tvoj svojstven diplomatski nacin odbegnuvas konkretno da odgovoris na prasanjeto, a za toa dali te poznavaat nekoi luge nadvor od forumot za toa neznam ti ovde si pretstavena pod psevdonim i neznam kako e toa mozno koga koristis psevdonim, a vo vrska so tvojata konstatacija deka sakas da ti svrsat na mestoto kade toa site go sakaat, i toa moze da bide razlicno za sekogo, nekoj saka na edno nekoj saka na drugo mesto sekoj ima razlicen vkus i preferencii i zatoa nemozeme da izvlekuvame generalizacii, preciziraj jasno konkretno koe e toa mesto.
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2010 во 02:00
да ама форумов е за да се направи една здрава дискусија,а не да се инсистира некои членови да одговорат на некое прашање што не сакаат. што е до мене ако сака нека сврши и преку прозор..што да му правам...во некоја друга тема имам напишано дека се се постигнува со разговор и договор..
ајде да не забегувам од темата...нека сврши во кондом..тууу голема работа кај свршил..битно тој си завршил работа...

ти така велиш..но јас ќе ти го извртам прашањево во друга насока.. (не сум јас ЈАС ако не истропам нешто)

ина многу жени што свршуваат на начин сличен како мажите..иф ју ноу уат ај мин...
кај сакаш да ти сврши партнерката?...да речеме дека орално ја задоволуваш...сакаш да ти сврши во уста?

п.с тука сум со некој ник наречен ма4кица..но и јас имам живот надвор од форумот..сум се претставила на некои луѓе на кои требало да се претставам...и то

Изменето од ma4kica - 23.Мај.2010 во 02:01
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2010 во 02:04
Originally posted by Mramoren Mramoren напиша:

vo gagji si svrsuvam, najubavo mi e tamu


газење%20од%20смеење   срце си....големо%20гушкање
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2010 во 02:07
мачкицееееееееееееееееееееее
жити сееееееееееее
кажи .....
во ушеееееееее смеење
газење%20од%20смеење пантер да си жив и здрав........
што ако папокот не е вдлабнат на женската????ма%20ајде
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2010 во 02:10


може во нос ..и така ќе се нашмркам...

хммм...мене не ми одговори пантер...нема ни јас на него
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.