IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - ЕУ преку ноќ најави укинување на визите з
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЕУ преку ноќ најави укинување на визите з

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 78910>
Автор
Порака
Vladimir88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"Arbeit macht frei"

Регистриран: 20.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vladimir88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2008 во 00:17
А што има во Недела кај Геџовците?
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2008 во 00:20
циркус има друже голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Vladimir88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"Arbeit macht frei"

Регистриран: 20.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vladimir88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2008 во 00:22
Изборите ли се во недела?
Кон врв
PAVLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Локација: Saint Helena
Статус: Офлајн
Поени: 889
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PAVLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2008 во 10:38

Кај си бе моирче до кога ќе толерираш бугарски фонтови на форумов...или македонски или англиски или нема бурарски фонт...ајде да пуштиме грци на грчки да ни се смеат у фаца а ние да бееме...и со бугарскиов јазик од памет се вадам кога ќе го видам....мислам дека не треба на бугарски да зборуват, како и јас што не пичувам македонски на српски хрватски и словенски форуми....глупо елутиналутиналутина

Изменето од moira - 02.Февруари.2008 во 02:56
“Ш‘ЧО НАПРАИВМЕ...“ - Крсте Петков Мисирков“
“ДО ВИСТИНАТА НЕ МОЖЕМЕ ДА СТИГНЕМЕ ПОЛЗЕЈЌИ“ - Владимир Мегре
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2008 во 12:24
Ne mi e jasno od kaj Bugari na ovaa tema.
Smacen mi e forumot od niv,niti gi razbiram ,niti sakam da gi razberam,jasno mi e mnogu dobro so se i kako se.
Zatoa ve molam gospoda Bugari ne gi trovete temite sto ne ve zasegaat ,ima dovolno temi vo vrska so vas i tamu prepukuvajte se ,nasite vnatresni raboti ne treba da ve interesiraat.
Кон врв
ntg2003 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 483
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ntg2003 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2008 во 12:58
Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Ne mi e jasno od kaj Bugari na ovaa tema.
Smacen mi e forumot od niv,niti gi razbiram ,niti sakam da gi razberam,jasno mi e mnogu dobro so se i kako se.
Zatoa ve molam gospoda Bugari ne gi trovete temite sto ne ve zasegaat ,ima dovolno temi vo vrska so vas i tamu prepukuvajte se ,nasite vnatresni raboti ne treba da ve interesiraat.


"ЕУ преку ноќ најави укинување на визите за Србија"
nasite vnatresni raboti ne treba da ve interesiraat Внатрешни.. Србиja..
Нешто сме 2008..Югославиja я нема..Внатрешни работи
Кон врв
PAVLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Локација: Saint Helena
Статус: Офлајн
Поени: 889
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PAVLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2008 во 13:00
Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Ne mi e jasno od kaj Bugari na ovaa tema.
Smacen mi e forumot od niv,niti gi razbiram ,niti sakam da gi razberam,jasno mi e mnogu dobro so se i kako se.
Zatoa ve molam gospoda Bugari ne gi trovete temite sto ne ve zasegaat ,ima dovolno temi vo vrska so vas i tamu prepukuvajte se ,nasite vnatresni raboti ne treba da ve interesiraat.


мене ми е толку преку к*р што не ми се ни учествува, се собрале само бугари шипци еден куп фалат уште грци и да ни ебат се по список...глупости...излгеда дека нема веќе да коментирам
“Ш‘ЧО НАПРАИВМЕ...“ - Крсте Петков Мисирков“
“ДО ВИСТИНАТА НЕ МОЖЕМЕ ДА СТИГНЕМЕ ПОЛЗЕЈЌИ“ - Владимир Мегре
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2008 во 13:10

газење%20од%20смеењеtokmu i toa im e namerata голема%20насмевка ... samo ignorirajte gi , ionaka ne postojat газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење ..... nikako i vo nieden slucaj голема%20насмевка ... ne mi e samo jasno , od koga pocnale i vo ZOO da stavaat PC - a ?газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење ... ocigledno im opadnala posetenosta pa za da ne se dosadjaat ovie primatite , im postavaat PC - a газење%20од%20смеење

Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2008 во 23:32
Abe Srbija ke dobiela pojke za nedela dena nego nie za decenija........Ajde bre site znaeme barem povrsno sto znaci zborot "POLITIKA" ...Srbija ke dobie poveke od nas ali sto ke zagubi...se razbira KOSOVO ke stane nezavisno....I mislam deka ne e vo red da se pravi na prazno muabet bez veze Srbija da Srbija....prvo se gleda vo sopstveniot dvor posle vo tugjite
Кон врв
mircem Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mircem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2008 во 11:18
Dobro dojdov gledam ste go gubele vremeto dosega. Sega ili ke naucite nesto, ili ke fatite nekoja rabota
Кон врв
Oho Boho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tatarin-Dragalevchanin

Регистриран: 14.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 336
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Oho Boho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2008 во 15:00
Originally posted by mircem mircem напиша:

Dobro dojdov gledam ste go gubele vremeto dosega. Sega ili ke naucite nesto, ili ke fatite nekoja rabota
 
?????????????
Кон врв
Oho Boho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tatarin-Dragalevchanin

Регистриран: 14.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 336
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Oho Boho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2008 во 15:11
Originally posted by Vladimir88 Vladimir88 напиша:

Originally posted by Oho Boho Oho Boho напиша:

Мирославчо, со тебе немам база за разговар.

Владимире с тебе се знаеме (само от форума, некой да не си помисли нешто) и не сакам да се навредуваме тука.


Епа размисли пред нешто да кажеш.........
Викаш дека во Македонија има лопови........да не викам не....ама мразам кога бугарите ми зборуваат за тоа како имало лопови во Македонија.........па погледајте си ја државата бе...влеговте во ЕУ и пак сте земја каде цути криминалот....
 
Това за лоповете беше пуснато от Мирославчо по адрес на нас. Така, че не яс започнах.среќа
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2008 во 16:10
vo princip , ne komentiram i ne repliciram na gluposti a ponajmalku na glupi ludje .... no , stom vece cenetiot primat na koj od voveduvanje na vizi vo bugarija za nas makedoncite mu propadna rabotata na glaven primat vo sofiskoto ZOO ne mu preostanuva nisto drugo osven da pisuva vo moe otsastvo ( i nisto cudno , od majmun kultura ne se ocekuva ) , ce mu kazam samo deka denes , moze da lupa gluposti kolku saka od pricini sto jas ce bidam otsaten poradi obvrski kon rabotata sto znaci deka ce nemam vreme da se zanimavam so primati i nivniot neresen status vo covestvoto голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Oho Boho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tatarin-Dragalevchanin

Регистриран: 14.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 336
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Oho Boho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2008 во 11:20
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

vo princip , ne komentiram i ne repliciram na gluposti a ponajmalku na glupi ludje .... no , stom vece cenetiot primat na koj od voveduvanje na vizi vo bugarija za nas makedoncite mu propadna rabotata na glaven primat vo sofiskoto ZOO ne mu preostanuva nisto drugo osven da pisuva vo moe otsastvo ( i nisto cudno , od majmun kultura ne se ocekuva ) , ce mu kazam samo deka denes , moze da lupa gluposti kolku saka od pricini sto jas ce bidam otsaten poradi obvrski kon rabotata sto znaci deka ce nemam vreme da se zanimavam so primati i nivniot neresen status vo covestvoto голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
 
Мдааа. Просто класика в жанра...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 78910>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,265 секунди.