IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести > Избори
  Активни теми Активни теми RSS - ВМРО - ДПМНЕ со највисок рејтинг
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ВМРО - ДПМНЕ со највисок рејтинг

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 8>
Автор
Порака
intel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај intel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 21:24
Originally posted by blashka blashka напиша:

 
а за темава...ВМРО-ДПМНЕ е со највисок рејтинг ,благодарение на Груевски кој во моментов е најдобар политичар,и не верувам дека има некој ,да го замени..среќаголемо%20гушкање
 
 
 
Хехехе, наследници на Титовите пионири има насекаде.
Живео друг Грујо другарице.голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 22:34
Originally posted by intel intel напиша:

Originally posted by blashka blashka напиша:

 
а за темава...ВМРО-ДПМНЕ е со највисок рејтинг ,благодарение на Груевски кој во моментов е најдобар политичар,и не верувам дека има некој ,да го замени..среќаголемо%20гушкање
 
 
 
Хехехе, наследници на Титовите пионири има насекаде.
Живео друг Грујо другарице.голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
 
 
TI KAKO VO "GRCHKO" SHKOLO DA SI UCHEL IZGLEDA!!!  голема%20насмевка
 
HE..HE..HE.... 
 
 
Кон врв
intel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај intel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 22:45
Ма јок, не сум јас јорганпланинец. Јас сум чистокрвен Македонец.
пс. Од кај идеја дека сум егеец ?
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 22:52
Originally posted by intel intel напиша:

Ма јок, не сум јас јорганпланинец. Јас сум чистокрвен Македонец.
пс. Од кај идеја дека сум егеец ?
 
Ne mislev na Egeec....ti nemash shansi so niv.  трепкање
 
Mislev na nekoj Grkoman..bre...
 
A od kade taa idea.....????  Pa tie SAMO toa go zboruvaat kade da se svrtish.....normalno kako glaven argument vo dokazuvanjeto na nivnato "slavno minatao".  намигнување
 
 
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 23:02
Originally posted by moira moira напиша:

Blashka:"TAKA DA.....BLAZE NA BORCITE SO VAKOV NAROD...."

za kakvi BORCI govoris, Blaske, za onie koi od "preku oushnot zivotot i dusata ja davaat za Macedonia" .... tuka na forumov, mislam
 
 
ах ах ...моира...што да правам збунетост ...кога ги читам постовите на борец ,а тој овде ми е ...слабост црвенеење...наместо да гледам во тастатурава ,јас не го симнувам погледот од мониторов и затоа сигурно сум згрешила...ама ти важно слатко се изнасмеа намигнување...и прости ми на збунетоста...трепкање
 мене пак ми е задоволство што тој ме разбра што сакав да кажам...големо%20гушкање
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 23:38
Originally posted by blashka blashka напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

Blashka:"TAKA DA.....BLAZE NA BORCITE SO VAKOV NAROD...."

za kakvi BORCI govoris, Blaske, za onie koi od "preku oushnot zivotot i dusata ja davaat za Macedonia" .... tuka na forumov, mislam
 
 
ах ах ...моира...што да правам збунетост ...кога ги читам постовите на борец ,а тој овде ми е ...слабост црвенеење...наместо да гледам во тастатурава ,јас не го симнувам погледот од мониторов и затоа сигурно сум згрешила...ама ти важно слатко се изнасмеа намигнување...и прости ми на збунетоста...трепкање
 мене пак ми е задоволство што тој ме разбра што сакав да кажам...големо%20гушкање
 
 
SI SE RAZBIRAME NIE....ushte na daleku.  големо%20гушкање
 
 
Кон врв
Калпазан Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2006
Локација: Slovenia
Статус: Офлајн
Поени: 466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Калпазан Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 10:21
Originally posted by intel intel напиша:

Ма јок, не сум јас јорганпланинец. Јас сум чистокрвен Македонец.
пс. Од кај идеја дека сум егеец ?
 
Егејците, како и нас, си се чистокрвни македонци.
Туку мене ме јаде сомнеж ТИ да не си некаков ли цинцарела?
 
Македонија - Моја Дежела
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 14:03
Originally posted by intel intel напиша:

Ма јок, не сум јас јорганпланинец. Јас сум чистокрвен Македонец.
пс. Од кај идеја дека сум егеец ?
 
И егејците се чистокрвни Македонци..МАКЕДОНЧИШТА БРЕЕЕј
намигнувањеголема%20насмевка
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
PAVLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Локација: Saint Helena
Статус: Офлајн
Поени: 889
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PAVLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 17:18
Originally posted by Vladimir88 Vladimir88 напиша:

Originally posted by PAVLIN PAVLIN напиша:


Originally posted by Vladimir88 Vladimir88 напиша:

"Муда од петла", ако е за тоа народот гладуваше и во времето на СДСМ...сега барем нешто од нешто тргна напред...

trgna hotelot na Gvujo i akciite na Mijalkov...(sega pak ke cujam odgovor podobri se od poranesnite)...трепкање


PAVLIN темата не е за хотелот на Гвујо и за Мијалков темата гласи..
ВМРО со најголем рејтинг.Него ако Гвујо ги исплати сега на вработените од Славија сите пари што им се должат овие години од 93 па до 96 година па навака..
(кој беа на власт 93-та можете да ми кажете??)

Тогаш Гвујо ќе добие уште 1800 гласови, и ќе му се покачи неговиот рејтинг..



Ete i ti tolku go sakas Gvujo....ke bide najdobar ako gi isplati platite? ...ne zezaj pa daj i mene mi dolzat pari...pa da se obratam kaj nego..napravi od covekot kultna licnost i ne dozvoluvas nekoj da go zakaci...a ist takov rejting imase i LJ. G. pa mu se slucija posle cudni raboti i vojni
“Ш‘ЧО НАПРАИВМЕ...“ - Крсте Петков Мисирков“
“ДО ВИСТИНАТА НЕ МОЖЕМЕ ДА СТИГНЕМЕ ПОЛЗЕЈЌИ“ - Владимир Мегре
Кон врв
Vladimir88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"Arbeit macht frei"

Регистриран: 20.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vladimir88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 18:05
Добро не суди пред време.
Љубчо е веќе минато време Гвујо ја доби власта пред 1 година ако се сеќавам.

П.С. Не верувам дека ќе ги исплатат парите ама ајде еве викаат надежта последна умира...
Освен тоа поранешните работници од Славија викаат дека работите оделе на подобро па сега имаат поголема надеж од порано да си ги видат парите...
:)

А и не е мала цифрата ОГРОМНА Е

П.С.

Павлин и Гвујо и да не ги исплати парите на Славија пак ќе одам да гласам за Гвујо зошто пак има направено повеќе од другите премиери :)


Изменето од Vladimir88 - 18.Јануари.2008 во 18:34
Кон врв
PAVLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Локација: Saint Helena
Статус: Офлајн
Поени: 889
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PAVLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 19:06
Originally posted by Vladimir88 Vladimir88 напиша:


Павлин и Гвујо и да не ги исплати парите на Славија пак ќе одам да гласам за Гвујо зошто пак има направено повеќе од другите премиери :)


ne sporam so toa sto misli da napravi od toa sto ke napravi...i na kraj od toa sto ima napraveno...samo sekogas ke bidam kontra vladata se dodeka RM ne zalici na pristojno mesto za ziveenje...a DPMNE ednas dokaza kolkav kapacitet ima ..ostanuva da vidime...inaku na izbori glasaj za kogo saksa i toa ne me interesira, tvoja e odlukata
“Ш‘ЧО НАПРАИВМЕ...“ - Крсте Петков Мисирков“
“ДО ВИСТИНАТА НЕ МОЖЕМЕ ДА СТИГНЕМЕ ПОЛЗЕЈЌИ“ - Владимир Мегре
Кон врв
Vladimir88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"Arbeit macht frei"

Регистриран: 20.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vladimir88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 19:28
Epa PAVLIN ednaska pokaza DPMNE da, vo civo vreme na Vojvodata Ljubco :)??

A i osven toa koj imase poveke mandati DPMNE ili SDSM...

I spored tvoja logika koj poveke ja usral zemjava :)???

Изменето од Vladimir88 - 18.Јануари.2008 во 19:28
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 22:52
Originally posted by borec borec напиша:

Originally posted by intel intel напиша:

Originally posted by blashka blashka напиша:

 
а за темава...ВМРО-ДПМНЕ е со највисок рејтинг ,благодарение на Груевски кој во моментов е најдобар политичар,и не верувам дека има некој ,да го замени..среќаголемо%20гушкање

 

 

 

Хехехе, наследници на Титовите пионири има насекаде.

Живео друг Грујо другарице.голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

 

 

TI KAKO VO "GRCHKO" SHKOLO DA SI UCHEL IZGLEDA!!!  голема%20насмевка

 

HE..HE..HE.... 

 

 



ПОДОБРО И ТАКВО ОТКОЛКУ НИКАКВО И ЦЕЛ ЖИВОТ НЕПИСМЕН ДА СИ ОСТАНЕШ, КУТРО ДЕТЕ, ШТО НИ ЧАШАТА В МЕАНА НЕ МОЖЕШ ДА ЈА СОБОРИШ, А БОРЕЦ СЕ ПРАВИШ


Изменето од majstorce62 - 18.Јануари.2008 во 22:53
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2008 во 01:44
МОРЕ БАТАЛЕТЕ ГИ РЕЈТИНЗИТЕ.
Тие рејтинзи го однесоа народот на друга страна и сега 60% е на улица и гладен.
лутина


Изменето од orlov - 07.Март.2009 во 19:11
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.