IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести > Избори
  Активни теми Активни теми RSS - ВМРО - ДПМНЕ со највисок рејтинг
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ВМРО - ДПМНЕ со највисок рејтинг

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 8>
Автор
Порака Обратен редослед
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 18:44
Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

[
 
 
zosto cuvstvuvas tolku silna potreba da gi vregjas site okolu????
zraci od tebe losotiluk. Kazi mi, ubavo ti e na dusata koga ke navredis nekogo?
tesko e da se zivee so takov tovar!
 
[/QUOTE]
 
KAKO PRVO NE SE SITE...samo negativni i podmolni tipovi kako TEBE!!!! голема%20насмевка
 
Mojot loshotiluk e gledan samo od ochite na tvojot PROSTOTILUK!!!! намигнување
 
A za tovarot za koj sto zboruvash, chitajki gi tvoite postovi....IZGLEDA TI NAJUBAVO ZNAESH.  намигнување
 
 
 
 
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 18:38
Originally posted by moira moira напиша:

Blashka:"TAKA DA.....BLAZE NA BORCITE SO VAKOV NAROD...."

za kakvi BORCI govoris, Blaske, za onie koi od "preku oushnot zivotot i dusata ja davaat za Macedonia" .... tuka na forumov, mislam
 
 
Da i poveke od toa....samo da mislish ova sigurno nemashe da go kazesh.   голема%20насмевка
 
 


Изменето од borec - 17.Јануари.2008 во 18:49
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 17:58
Blashka:"TAKA DA.....BLAZE NA BORCITE SO VAKOV NAROD...."

za kakvi BORCI govoris, Blaske, za onie koi od "preku oushnot zivotot i dusata ja davaat za Macedonia" .... tuka na forumov, mislam
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 17:51
Originally posted by borec borec напиша:

Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

A TEMAVA E SAMO ZA TEBE DEMEK

ILI TI SI NAJKOMPETENTEN OD SITE OVDE

TEMATA E POSTAVENA SEKOJ DA GO KAZE SVOETO MISLENJE

A AKO NE TI ODGOVARA TEBE DA GI NAPAGJAS I NAVREDUVAS-TAKA?

BLAZE NAS SO VAKVI BORCI.....

 
Temata NE E za mene - ama VIE samite taka ja napravivte.  Tebe ochigledno deka NE TE INTERESIRA STO E TEMATA, neli???? голема%20насмевка
 
Dali dade nekoe svoe mislenje predhodno, tuka, ili pak na nekoja druga od temive vo politika ili istorija?????  NE!
 
Tuku bdeesh samo kako nekoj LESHINAR....da nechekash nekade "zivo meso" pa i TI DA "KASNESH" NESHTO AKO MOZESH!!!!!  лутина
 
Samo pogledni kolku solidni diskusii, prilozi i temi lichno jas imam napraveno....megu koi POVEKETO SE MOJA LICHNA ANALIZA I STATIJA.  Megu tolku rabota i vlozen trud, normalno e i ponekogash i da se zgreshi....koe JAS seushte go NEMAM napraveno...megutoa MOZE i toa da se sluchi.  Taka da KOGA NEKOJ VAKA ODDEDNASH KE NALETA SO SVOITE POVRSHNI PREDPOSTAVKI, NAMERNI PROVOKACII, VNESUVANJE NEMIR I NESIGURNOST - nemozam da se vozdrzam a da ne reagiram.....normalno (zatoa sum i "borec" neli?).  A sto e najtragichno SITE TIE leshinari se "NAJPAMETNITE".  голема%20насмевка
 
Nikoj ZA MENE ne e pameten AKO BEZGLAVO SE "BUVNE" vo nekoja diskusija AKO predhodno...gi nema barem malce proucheno clenovite, se razbira temata za koja sto se zboruva i predhodno dadenite mislenja okolu taa tema - tuku na osnova na posledniot post sto ETE taka mu vletal vo ochi,  ke napravi "revolucija".  голема%20насмевка
 
TAKA DA.....BLAZE NA BORCITE SO VAKOV NAROD....sto gleda SAMO toa sto mu e pred ochi a brzo zaborava na site dobrini sto TIE gi napravile (ILI PRAVAT) za niv, ako e mrtov ke se sramat i imeto da im go spomat....."dosadno im bilo" a ako e ziv ke chekaat SAMO na greshkata sto ili KOGA ke ja napravi za da MU SE ISMEJAT. лутина губитник
 
 
 
 
zosto cuvstvuvas tolku silna potreba da gi vregjas site okolu????
zraci od tebe losotiluk. Kazi mi, ubavo ti e na dusata koga ke navredis nekogo?
tesko e da se zivee so takov tovar!
 
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 17:42
 
Samo pogledni kolku solidni diskusii, prilozi i temi lichno jas imam napraveno....megu koi POVEKETO SE MOJA LICHNA ANALIZA I STATIJA.  Megu tolku rabota i vlozen trud, normalno e i ponekogash i da se zgreshi....koe JAS seushte go NEMAM napraveno...megutoa MOZE i toa da se sluchi.  Taka da KOGA NEKOJ VAKA ODDEDNASH KE NALETA SO SVOITE POVRSHNI PREDPOSTAVKI, NAMERNI PROVOKACII, VNESUVANJE NEMIR I NESIGURNOST - nemozam da se vozdrzam a da ne reagiram.....normalno (zatoa sum i "borec" neli?).  A sto e najtragichno SITE TIE leshinari se "NAJPAMETNITE".  голема%20насмевка
 
Nikoj ZA MENE ne e pameten AKO BEZGLAVO SE "BUVNE" vo nekoja diskusija AKO predhodno...gi nema barem malce proucheno clenovite, se razbira temata za koja sto se zboruva i predhodno dadenite mislenja okolu taa tema - tuku na osnova na posledniot post sto ETE taka mu vletal vo ochi,  ke napravi "revolucija".  голема%20насмевка
 
TAKA DA.....BLAZE NA BORCITE SO VAKOV NAROD....sto gleda SAMO toa sto mu e pred ochi a brzo zaborava na site dobrini sto TIE gi napravile (ILI PRAVAT) za niv, ako e mrtov ke se sramat i imeto da im go spomat....."dosadno im bilo" a ako e ziv ke chekaat SAMO na greshkata sto ili KOGA ke ja napravi za da MU SE ISMEJAT. лутина губитник
------------------------------------------------------------------------------
 
 
борец...ти само продолжи така ,јас со задоволство те читам секогаш и во потполност се согласувам со тебе...а за темава...ВМРО-ДПМНЕ е со највисок рејтинг ,благодарение на Груевски кој во моментов е најдобар политичар,и не верувам дека има некој ,да го замени..среќа..само можат многу да зборуваат..а и сами во тоа да не си веруваат...
п.с. на нашиов народ потребни му се вакви борци...големо%20гушкање
 
 
[/QUOTE]

Изменето од blashka - 17.Јануари.2008 во 18:08
Кон врв
Паланчански Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Локација: Dubrovnik
Статус: Офлајн
Поени: 1655
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Паланчански Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 14:51
Originally posted by Vladimir88 Vladimir88 напиша:

Originally posted by palancanski palancanski напиша:

Едно е рејтингот на Груевски, а друго рејтингот на ВМРО-ДПМНЕ.

Груевски е ВМРО ДПМНЕ :)


НЕ. Додека Груевски го зголемува рејтингот со своите потези, луѓе од партијата прават катастрофални грашки, кои скапо чинат за ВМРО-ДПМНЕ, а и за самиот Груевски.

Изменето од palancanski - 17.Јануари.2008 во 14:52
Не знаев што е среќа, додека не се оженив. Но сега веќе е доцна.
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 12:31
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

A TEMAVA E SAMO ZA TEBE DEMEK

ILI TI SI NAJKOMPETENTEN OD SITE OVDE

TEMATA E POSTAVENA SEKOJ DA GO KAZE SVOETO MISLENJE

A AKO NE TI ODGOVARA TEBE DA GI NAPAGJAS I NAVREDUVAS-TAKA?

BLAZE NAS SO VAKVI BORCI.....

 
Temata NE E za mene - ama VIE samite taka ja napravivte.  Tebe ochigledno deka NE TE INTERESIRA STO E TEMATA, neli???? голема%20насмевка
 
Dali dade nekoe svoe mislenje predhodno, tuka, ili pak na nekoja druga od temive vo politika ili istorija?????  NE!
 
Tuku bdeesh samo kako nekoj LESHINAR....da nechekash nekade "zivo meso" pa i TI DA "KASNESH" NESHTO AKO MOZESH!!!!!  лутина
 
Samo pogledni kolku solidni diskusii, prilozi i temi lichno jas imam napraveno....megu koi POVEKETO SE MOJA LICHNA ANALIZA I STATIJA.  Megu tolku rabota i vlozen trud, normalno e i ponekogash i da se zgreshi....koe JAS seushte go NEMAM napraveno...megutoa MOZE i toa da se sluchi.  Taka da KOGA NEKOJ VAKA ODDEDNASH KE NALETA SO SVOITE POVRSHNI PREDPOSTAVKI, NAMERNI PROVOKACII, VNESUVANJE NEMIR I NESIGURNOST - nemozam da se vozdrzam a da ne reagiram.....normalno (zatoa sum i "borec" neli?).  A sto e najtragichno SITE TIE leshinari se "NAJPAMETNITE".  голема%20насмевка
 
Nikoj ZA MENE ne e pameten AKO BEZGLAVO SE "BUVNE" vo nekoja diskusija AKO predhodno...gi nema barem malce proucheno clenovite, se razbira temata za koja sto se zboruva i predhodno dadenite mislenja okolu taa tema - tuku na osnova na posledniot post sto ETE taka mu vletal vo ochi,  ke napravi "revolucija".  голема%20насмевка
 
TAKA DA.....BLAZE NA BORCITE SO VAKOV NAROD....sto gleda SAMO toa sto mu e pred ochi a brzo zaborava na site dobrini sto TIE gi napravile (ILI PRAVAT) za niv, ako e mrtov ke se sramat i imeto da im go spomat....."dosadno im bilo" a ako e ziv ke chekaat SAMO na greshkata sto ili KOGA ke ja napravi za da MU SE ISMEJAT. лутина губитник
 
 


Изменето од borec - 17.Јануари.2008 во 12:57
Кон врв
Vladimir88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"Arbeit macht frei"

Регистриран: 20.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vladimir88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 09:14
Originally posted by palancanski palancanski напиша:

Едно е рејтингот на Груевски, а друго рејтингот на ВМРО-ДПМНЕ.

Груевски е ВМРО ДПМНЕ :)
Кон врв
Паланчански Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Локација: Dubrovnik
Статус: Офлајн
Поени: 1655
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Паланчански Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 09:11
Едно е рејтингот на Груевски, а друго рејтингот на ВМРО-ДПМНЕ.
Не знаев што е среќа, додека не се оженив. Но сега веќе е доцна.
Кон врв
Vladimir88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"Arbeit macht frei"

Регистриран: 20.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vladimir88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 08:22
Originally posted by PAVLIN PAVLIN напиша:


Originally posted by Vladimir88 Vladimir88 напиша:

"Муда од петла", ако е за тоа народот гладуваше и во времето на СДСМ...сега барем нешто од нешто тргна напред...

trgna hotelot na Gvujo i akciite na Mijalkov...(sega pak ke cujam odgovor podobri se od poranesnite)...трепкање


PAVLIN темата не е за хотелот на Гвујо и за Мијалков темата гласи..
ВМРО со најголем рејтинг.Него ако Гвујо ги исплати сега на вработените од Славија сите пари што им се должат овие години од 93 па до 96 година па навака..
(кој беа на власт 93-та можете да ми кажете??)

Тогаш Гвујо ќе добие уште 1800 гласови, и ќе му се покачи неговиот рејтинг..


Кон врв
Паланчански Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Локација: Dubrovnik
Статус: Офлајн
Поени: 1655
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Паланчански Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 06:07
Ми личите на пратеници во собранието.
Не знаев што е среќа, додека не се оженив. Но сега веќе е доцна.
Кон врв
PAVLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Локација: Saint Helena
Статус: Офлајн
Поени: 889
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PAVLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 02:46
Originally posted by Vladimir88 Vladimir88 напиша:


"Муда од петла", ако е за тоа народот гладуваше и во времето на СДСМ...сега барем нешто од нешто тргна напред...



trgna hotelot na Gvujo i akciite na Mijalkov...(sega pak ke cujam odgovor podobri se od poranesnite)...трепкање
“Ш‘ЧО НАПРАИВМЕ...“ - Крсте Петков Мисирков“
“ДО ВИСТИНАТА НЕ МОЖЕМЕ ДА СТИГНЕМЕ ПОЛЗЕЈЌИ“ - Владимир Мегре
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 02:07
Originally posted by Vladimir88 Vladimir88 напиша:



"Муда од петла", ако е за тоа народот гладуваше и во времето на СДСМ...сега барем нешто од нешто тргна напред...

 
Сакав да кажам..досега е ептен незабележливо во џебовите на обичните и сиромашни луѓе (а кои секако дека очекуваат многу и веднаш) ..иако теоретски се гледа дека постои недвојбен напредок..
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 02:06
На кравите им ставиле очила за да им личи сеното на трева.
Некои веднаш ја забележале измамата. Некои сеуште џвакаат и мукаат задоволно на глас
„Леле колку е убава тревата!“
На здравје прежвање, господо! До денот кога ќе треба да се плати како вистинска трева...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,594 секунди.