IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - НЕзгоди!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

НЕзгоди!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
Автор
Порака
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 08:49
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

vrnezlivo vreme,,,,mrakot se spustase,,,,,,,jas kasnam,,,,nemase ni edno taxi na vidik ,,,i onie koi pominuvaa site bea so patnici,,,,i odednash zdogleduvam edno taxi od koe sto tuku izleguvase patnik,,,,jas presrekna,,,vleguvam vo taxito i mu ja kazuvam na 4ovekot sakanata destinacija i mu naglasiv ako moze sto pobrgu,,,,,,4ovekot nekako 4udno me izgleda,,,,,patuvavme edno 20 min,,,,,,zastana onamu kade sto mu kazav,,,go prasav "kolku treba da platam??" a toj mi veli "ne treba nishto!" a jas za4udena "kako toa ne treba?" 4ovekot so 4udna nasmevka mi odgovara   -ova e "AVOTO-SHKOLA" i dodade "ODEVME VO IST PRAVEC...."

голема%20насмевка.......црвенеење................газење%20од%20смеење



хахахахаха "taxi" хехехе голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 09:53
голема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 23:09
прееска со мајка ми во продавница,... и ми вика,... сакаш ли мастики,... и и викам земи,... од јагода,... и ми носи на каса кондоми газење%20од%20смеење пропаднав во земја газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење

ама не сме ние криви,... што кога мастиките и кондомите стојат едни до други газење%20од%20смеење
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2008 во 10:22
....pa i nema nekoja razlika deголема%20насмевка......mislam na ambalazata...газење%20од%20смеење
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2008 во 23:22
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

прееска со мајка ми во продавница,... и ми вика,... сакаш ли мастики,... и и викам земи,... од јагода,... и ми носи на каса кондоми газење%20од%20смеење пропаднав во земја газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењеама не сме ние криви,... што кога мастиките и кондомите стојат едни до други газење%20од%20смеење
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
anabezmana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anabezmana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 20:41
Leleeeeeeeee
Epten me nasmea, do sega vakvo nesto nemam slusnato.
Mislam deka ako ima top lista na nezgodi, ovaa bi kotirala tamu nekade na vrvot
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 21:16
а најлошо е што во градов,... сите продавачки ја знаат мајка ми,... и таа така фина,... воспитана жена,... ми купува кондоми сред бел ден,.... и со вкус на јагода газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење

а иначе,... пред неколку дена паднав,... си се качував по скали,... а до скалите имаше и таква рампа за колички,... и јас наместо на скалата,... ногата на тоа,... рамното,... и фрррр до доле си се лизнав газење%20од%20смеење испаѓа една фризерка од таа зграда,... и ми вика,... да не падна,.... и викам,... не само се подлизнав малце ( ама малце метар надоле ) газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 00:24
Imav spacek i staklata od farovite mu padjaa pa gi stegnav so lastik i si go vozam jas taka i me zapira policija.Go gledam covekot se smee celo vreme dodeka mi proveruva dokumenti i ne izdrza i me prasa:
-Da ne se lasticite ke ti padnat farovite?
.....e toa bese kola za nea mogam kniga da napisamголема%20насмевка
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 21:16
Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:

Imav spacek i staklata od farovite mu padjaa pa gi stegnav so lastik i si go vozam jas taka i me zapira policija.Go gledam covekot se smee celo vreme dodeka mi proveruva dokumenti i ne izdrza i me prasa:
-Da ne se lasticite ke ti padnat farovite?
.....e toa bese kola za nea mogam kniga da napisamголема%20насмевка


хахахахахах !!!! ме насмеа стварно! голема%20насмевка смеење голема%20насмевка смеење
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 19:19
Na mojot spacek papucata za gas morav da ja mestam stalno pred da vozam, ispadjase od leziste koj imal spacek ,dijana znae za sto zboruvam ,no eden den me zamoluva eden kolega da go odnesam do doma i si sednuva covekot na suvozacko mesto a jas normalno se navednuvam da ja namestam papucata a kolegata iznenaden podripna i gi stavi racete na slicot
Jas pocnav da se smejam .........a koga vide sto pravam  mu bese nezgodno....rece:
- uf me iznenadi, refleksiголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 20:54
Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:

Na mojot spacek papucata za gas morav da ja mestam stalno pred da vozam, ispadjase od leziste koj imal spacek ,dijana znae za sto zboruvam ,no eden den me zamoluva eden kolega da go odnesam do doma i si sednuva covekot na suvozacko mesto a jas normalno se navednuvam da ja namestam papucata a kolegata iznenaden podripna i gi stavi racete na slicot
Jas pocnav da se smejam .........a koga vide sto pravam  mu bese nezgodno....rece:
- uf me iznenadi, refleksiголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење

Изменето од Biserna_Devojka - 31.Март.2008 во 20:55
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 12:38
се јавувам на телефон,.....

ало,... ти си,... па кај те нема цел ден се изгуби,... барем да кажеше,... плазење
од таму :
- ама не ...
и јас : аааа уште не викаш,.... ќе видиш ти голема%20насмевка
- ама не е игор на телефон брат му е


... црвенеење смеење
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 16:15
Gledav eden flm na televizija, mnogu tazen i si placam li placam i doadja mazot mi so eden covek ,prv pat go gledam .Mazot mi se isplasi sto e sega ...zosto solzi, koga mu kazav toj si sedna so covekot i si pravat muabet, a filmot stana uste potazen i jas nemozam da prestanam ,ne placam pocnuvam da lipam, bluzata mokra od solzi, na covekot nezgodno ,nemozat ni muabet da pravat.Jas se izvinuvam ama solzi tecat kako reka......Ovie dvajca vidoa ne vidoa si otidoa vo najbliskiot kafic.
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2008 во 01:45
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:

Na mojot spacek papucata za gas morav da ja mestam stalno pred da vozam, ispadjase od leziste koj imal spacek ,dijana znae za sto zboruvam ,no eden den me zamoluva eden kolega da go odnesam do doma i si sednuva covekot na suvozacko mesto a jas normalno se navednuvam da ja namestam papucata a kolegata iznenaden podripna i gi stavi racete na slicot
Jas pocnav da se smejam .........a koga vide sto pravam  mu bese nezgodno....rece:
- uf me iznenadi, refleksiголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
 
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.