IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Конкуренција
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Конкуренција

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 12>
Автор
Порака
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 20:37
Originally posted by Barbika Barbika напиша:

Ako si siguren kolku sakas togas vredi da se boris.....samo zavisi do kade e napravena greskata...ima greski koi sto ne mozat da se prostat ili...



da ima greski sto ne mozat da se prostat,,,,,,,,,,
Кон врв
Barbika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 860
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Barbika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 20:42
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by Barbika Barbika напиша:

Ako si siguren kolku sakas togas vredi da se boris.....samo zavisi do kade e napravena greskata...ima greski koi sto ne mozat da se prostat ili...



da ima greski sto ne mozat da se prostat,,,,,,,,,,
 
 
 
Definicija nema ama cuvstvata ti kazuvaat do kade mozes da odis...
Кон врв
oktopod Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 323
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oktopod Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 18:35
Originally posted by batt's batt's напиша:

Vi se dopagja nekoja lichnost. I vie i se dopagjate.
A sto koga ke se pojavi vash konk*rent???
I nemu mu se dopagja licnosta koja vam vi se dopagja!
Sto vo vakov slucaj?

Dali ke se povlecete i ke cekate sto ke se sluci?
Ili mozebi ke se borite za licnosta koja ja sakate?


Ne cekam ke se boram za licnosta sto ja sakam.
osumkrak
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 21:23

Bi se borela ama so oset, ne nametlivo i napadno.

Mislam za nas zenskite ne e tolku ednostavno, a pogotova ako konk*rentot  e zgodna riba, noze na manikenka, so lice na barbika. Maskite poveke razmisluvaat so dolnata glava taka da tesko za edna prosecna devojka da uspee da ja pobedi taa konk*rencija.(Nemav namera da ja navredam maskata populacija samo sakav da bidam realna) 

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 21:25
...ja pogodi realnosta........
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 21:45

Za zal ja pogodiv.Poradi taa realnost nie zenite stradame.Denes konk*encijata brzo raste i se ima nekoj poubav, pozgoden,pomlad,"pondaren".Zatoa eve na zapodov poveketo luge trosat vreme i pari vezbajki ,trcajki,sporovi ili kako posledna opcija "pod noz".

Za se ste krvi vie mazite.

Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 21:48
"pondaren"="ponadaren"
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 21:59
Originally posted by engie engie напиша:

Za se ste krvi vie mazite.


ne.....kriv e toj sto sam sebe ne e sreken so toa sto go ima.........
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 23:26

Ne me napagajte za ona "za se se krivi mazite" jas samo se salev.

Edno ke vi kazam iskreno vo makedonija ima zlatni devojki koja od koja poubavi, a ovde sekoja 3-ta a mozeibi 2-ra e debela.Nekogas pak mozes da vidis 50-godisna zena pozgodna od 20-godisna.

Za razlika od doma ovde site se vo natprevar koj podobro fizicki izgleda bez razlika dali e maz ili zena.Retko koj ke te pogledne na ulica ako ne izgledas dobro.Za zal sega lugeto ne gi interesira dali si pameten. Poveketo ovde gledaat da se zabavuvaat ,a za zabav baraat "HOT" tip ili tipka.Ovde moze nema mnogu zgodni luge zosto poveketo se polnicki, ama tie sto se zgodni navistina se zgodni.

Ovde i samata hrana ne e dobra i brzo se debelees.Doma se sekavam jadev kolku mi dusa saka bez da mu se sekiram dali ke se zdebelam a sega tuka za 1 mesec kaciv 10 kg jadejki isti kolicini.Ne ni cudo sto ovde imaat dosta problemi so obesity.

 

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 23:40
vo anglija se polni.......
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 23:42
da gi ima dosta.Anglija e prav zemaj po imanje debeli luge.Vo svetot normalno USA.Kaj niv se e golemo-navistina golemo.
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 23:45

Originally posted by maja maja напиша:

.Denes mnogu povekje posvetuvame vnimanie na sebe,na izgledot,vezbame redovno,jas na primer vozam roleri koj me drzat vo odlichna kondicija.Denes cel chas i polovina uzivav vo rolanjeto. 

Bravo sto vezbas jas pak nemam ni 5 min da vezbam.Ovde se e haos i se e vo brzo dviznje taka da retko nekoj ima vreme da vezba.

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 23:46
I vo Germanija se polni,sto e toa konfekciski br.60.pa kaj nas mislam ima do 50.Se e do hranata i nevnimavanjeto.I mene mi se jadi povekje od pola cokolado osobeno "dorina" no go ostavam nastrana.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 23:50
Originally posted by engie engie напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

.Denes mnogu povekje posvetuvame vnimanie na sebe,na izgledot,vezbame redovno,jas na primer vozam roleri koj me drzat vo odlichna kondicija.Denes cel chas i polovina uzivav vo rolanjeto. 


Bravo sto vezbas jas pak nemam ni 5 min da vezbam.Ovde se e haos i se e vo brzo dviznje taka da retko nekoj ima vreme da vezba.



Porano plivav i ova ima uddel vo mojot izgled.Sega vozam samo roleri,no vo slobodno vreme vozam velosiped.Seto ova doprinesuva za moeto zdravje a potoa i za moeto telo.
Imam drugarka koja sega e bremena i koja za samo tri meseci pretera vednash so tezinata.No iako e bremena nejziniot doktor i prepisha dieta koja sega zasega i odi dobro.Ako se saka se se moze,so silna volja i pomosh na onie sto se okolu vas.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,282 секунди.