IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Конкуренција
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Конкуренција

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 12>
Автор
Порака
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 01:35
Originally posted by engie engie напиша:

Bogami zivotot ti e najdbra lekcija.


Ama jas gi zalam i drugite mozebi zosto nie zenskite sme poemotivni.


Edno znam ne bese mojata ubavina sto ja pobedi konk*rencijata tuku mojata nasmevka i vedar duh.


nasmevka i vedar duh?
pa ti pocnuvash da stanuvash MILIONER
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 01:35
Originally posted by engie engie напиша:

mojata nasmevka i vedar duh.



toa e vistinskata ubavina........
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 01:47

Ama vremevo tuka ja apsorbira celata moja vedrina i sega moite kvaliteti se tolku mali taka da i najmala konk*rencija bi me plasela.

Toa bese na vremeto koga bev nasmeana i vedra sega sum cinik i sega sekoja konk*rencija ke izbega od mene samo da me vidi.Samo tesko mene ako i deckoto mu fati da bega.

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 01:49
ne se sekiraj...HEADs UP.....
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 01:51
ne mi deluvash cinicno

covek nemoze dolgo da se luti na samiot sebesi

















Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 02:00

E od vakov moabet nemozes da uvidis.Otvori nekoja nova tema okolu ljubov i zivot i togas ke se pokazam vo vistinsko svetlo.

Ne sakam odma da sftam na cinizam za da ne ve isplasam pa da me blokirate.

Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 02:02
Originally posted by engie engie напиша:

E od vakov moabet nemozes da uvidis.Otvori nekoja nova tema okolu ljubov i zivot i togas ke se pokazam vo vistinsko svetlo.


Ne sakam odma da sftam na cinizam za da ne ve isplasam pa da me blokirate.


LAZESH
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 02:03

A inaku ne sum ljute na sebe si.Tuku rekle ne baraj zivotniot pat da ti bide posipan so rozi zosto otkoga rozite ke ovenat ke ostanat samo trnje.Tak da moite ocekuvanja od zivotot ne se pregolemi ama ne si ni prmnogu pesimisticki.

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 02:03
kavo blokiranje.......sekoj si ima svoj "nesta" i ja....bogami kolku sum razocaran od nasite "devojki" ne ni trebalo da go otvaram forumot...but the show must go on....
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 02:17
Originally posted by mikus mikus напиша:

Originally posted by engie engie напиша:

E od vakov moabet nemozes da uvidis.Otvori nekoja nova tema okolu ljubov i zivot i togas ke se pokazam vo vistinsko svetlo.


Ne sakam odma da sftam na cinizam za da ne ve isplasam pa da me blokirate.


LAZESH

kolku sto znam mnogu e loso da lazes taka barem mama mi kaza.

Zar ne veruvas na mojov zbor?

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 12:06
Luge konk*rencijata ja gledaat zenite i normalno ako i se dopagas i se povlecis ke ispadnes slab a muabetot ke go razberat i maski i zenski ,posle toa razmisluvajte sto moze  da se sluci samo so edna otstapka . Treba da se potrudite da napravite se koga vie imate nekoja cel .Ako  konk*rencijata ve zabelezi voopsto da ne pomisluva da konk*rira ., a toa se znae kako se pravi  
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
grimer Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај grimer Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 16:01
engie mnogu nekako se imas frleno na depresia treba malku da se razvedris. Pa ako nema konk*renci ne mozime da bidime podobri. Pa na kraj kon*urenciata e mnogu uba rabota
se e relativno
Кон врв
Barbika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 860
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Barbika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 20:14
Kon*urencija,nekogo go pali nekogo go plashi,zavisi koga se pojavuva i vo kakov oblik!Mi se ima sluceno i da pobegnam ,no i da se boram!Sepak KRAJOT ne zavisi tolku od borbata ili beganjeto tuku kako ke izigraat dvete strani.MAT ili PAT!!!
Кон врв
Barbika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 860
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Barbika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 20:33
Ako si siguren kolku sakas togas vredi da se boris.....samo zavisi do kade e napravena greskata...ima greski koi sto ne mozat da se prostat ili...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.