IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Мој став за хомосексуалноста
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мој став за хомосексуалноста

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 103>
Автор
Порака
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Мој став за хомосексуалноста
    Испратена: 06.Јануари.2008 во 14:18

Eve vi tema...pa kazete si se shto vi lezi na dusha.Ubavo postiranjeсреќа



Изменето од Biba_G - 21.Декември.2008 во 12:53
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 14:33
eh...Eleni..ova e kako povtorno da pocnuvas od 0...ne e bas interesno tuka..ali eve za pocetok samo ova...
      GAY IS OK голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 14:37
Pa ne e od pochetok,ova e sosema razlichna tema.Vo drugata treba da se diskutira za aktuelnata sostojba so homosexualcite vo Makedonija,a ovde treba da si kazete shto mislite i zashto taka mislite.
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 14:39
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Pa ne e od pochetok,ova e sosema razlichna tema.Vo drugata treba da se diskutira za aktuelnata sostojba so homosexualcite vo Makedonija,a ovde treba da si kazete shto mislite i zashto taka mislite.

moze ovde malku po "socno" da se prepukuvame bez da ne strois?збунетост
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 14:41
    GAY IS OK голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

OK...e,no se dodeka ne pochnesh da me ubeduvash zoshto e OK...
toa e tvoja(vasha)opredelba...neka ostane taka...


Изменето од mamma - 06.Јануари.2008 во 14:45

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 14:42

Pa ako me chitate vnimatelno, veke rekov deka mozeнамигнување

Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 14:50
Originally posted by mamma mamma напиша:

    GAY IS OK голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

OK...e,no se dodeka ne pochnesh da me ubeduvash zoshto e OK...
toa e tvoja(vasha)opredelba...neka ostane taka...

ne be mamma..koj voopsto rece deka sakam da te ubeduvam?..toa e isto kao sto mene adzija koga me ubeduva deka poveke sakam zeni ama demek od "moda" furam gay film ?...nebuloza...голема%20насмевка
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 14:56
не од мода, туку од брејнвош.
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 15:31
 
 
anakin
Сениор
Сениор
Лик
Unidentified Flying Object
Регистриран: 08.Август.2005
Локација:
Antarctica
Онлајн статус: Онлајн
Пораки: 6028
 
 
 
 
QUOTE=anakin]oki toki


da skratam- jas ne smetam deka homosexualnosta e neso nastrano ili dekadentno- ocidnedno se raboti za drugacija orientacija vo sopstveniot sexualen zivot

treba mnogu vreme da pomine da site bidat zadovolni

no edno mi smeta deka taa svoja orientacija taka glasno i  propagangisticki
jaa trubat na site mesta pa i tuka na forum

toa e lesto licno i netreba da se prolamira bash taka

nie nevikame na site strani  JAS SUM HETERO

zasto go pravite toa????? e toa me interesira

eleni ziv ti NEBRISI OVA  joj
[/QUOTE]

Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 15:33
RebeL
Сениор
Сениор
Лик
Регистриран: 20.Април.2005 Онлајн статус: Онлајн
Пораки: 450
Цитирај RebeL Одговорbullet Испратена: Денес во 15:24
За анакин:

Ок, во ред, викаш да не се искажуваме јавно. Ама кога и да се изјасниме на темите тука во подфорум секс, како на пример анален секс, орален секс, голтање сперма на пример, одма фрчат осуди „вие сте болни, вие сте ненормални“, и шо да правиме сега ние!???! ај кажи??
-=Rules Are Made To Be Broken=-
ПИШУВАЈТЕ КИРИЛИЦА
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 15:34
ребел

лост ин транслатион
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 15:35
ne, ne si me razbral
ono vaseto e vred
no nekako silovito e kazano- kako da se borite so petni sili sa ono svoeto
sami nekako davate doem kako da ste vo aparhejd a ne e taka

prosto nema potreba da se konforntirate
nego da se informirate
a napagjani ste mozebi za toa
zasto ste preglasni
bidete samo glasni

jas kje vi kazam
voopsto ne mi e bitno koj kako se sexa
vazno e da uziva i utre da e naj naj naj

svati
sepak e toa intima za da bide preglasno


SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Arkan_Insomnia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Max Arena Head Admin

Регистриран: 04.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 64
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Arkan_Insomnia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 15:40
Buljasite ke si ostanat buljasi, toa e nivna licna opredelba, jas bi toa uza zid :)

Ete go "mojot stav za homosexualnosta"

Poz


Изменето од Arkan_Insomnia - 06.Јануари.2008 во 15:57
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 15:49
Originally posted by anakin anakin напиша:

ne, ne si me razbral
ono vaseto e vred
no nekako silovito e kazano- kako da se borite so petni sili sa ono svoeto
sami nekako davate doem kako da ste vo aparhejd a ne e taka

prosto nema potreba da se konforntirate
nego da se informirate
a napagjani ste mozebi za toa
zasto ste preglasni
bidete samo glasni

jas kje vi kazam
voopsto ne mi e bitno koj kako se sexa
vazno e da uziva i utre da e naj naj naj

svati
sepak e toa intima za da bide preglasno



ccc..kako be preglasno?..koj propagira gay stavovi preglasno?...da ne imame gay tv kako sto ima na zapad..ili gay festivali..da ne se drzime za raka na ulica..ili mozebi se ljubime?...DAJ OBJASNI MI STO E ZA TEBE TOA PREGLASNO?..ova sto nas forumov se prepukavame e preglasno?...na nasive TV..sekoja susa moze da smee na tema "pederi"..i nikoj ne reagira..Sekoj supak kao Latas..Toni ili drugi moze da pluka koga saka i kogo saka..ali se e toa "ureduvacka politika"..na kukata neli?...zatoa daj te molam povleci si go stavot Anakin..ili daj mi primeri za preglasna propaganda
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 103>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.