IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Каков софтвер најмногу користите?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каков софтвер најмногу користите?

 Внеси реплика Внеси реплика
Прашање: Kakov softver najmnogu koristite?
Одговор Гласови Статистика
2 [28,57%]
3 [42,86%]
2 [28,57%]
0 [0,00%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
KIKO_ivanovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

The good boy

Регистриран: 31.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KIKO_ivanovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Каков софтвер најмногу користите?
    Испратена: 04.Јануари.2008 во 12:47
Kakov softver najmnogu koristite?Kazete ovde.
SREKNA NOVA 2008 godina na site vo ovoj prekrasen forum
        POZDRAV
Кон врв
stole Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 89
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stole Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 13:08
Се што најдам, ама затоа често вршам преинсталација.
Дали човекот е создаден од Господ, или Господ е измислен од човекот??
Можеби и двајцата ги создал ѓаволот!
Кон врв
hacko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Ultimate HackMan

Регистриран: 19.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hacko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 13:45
Koristev povekje za animacii,sega ne bash
Svijet je okrutan...Okrutniji od juce...
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 16:39
Па обработка на фотографија и програмирање трепкање
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 16:46
се што ми требит за веб дизајн од фелш ама и графичкиве ги имам


респект другарчево погоре бравострепкањеголемо%20гушкање

ко ке си слободен договараме една фотосесија може????трепкање


Изменето од Tattoo Beauty - 04.Јануари.2008 во 16:47
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 17:07
Originally posted by Tattoo Beauty Tattoo Beauty напиша:

се што ми требит за веб дизајн од фелш ама и графичкиве ги имам


респект другарчево погоре бравострепкањеголемо%20гушкање

ко ке си слободен договараме една фотосесија може????трепкање


Нема проблем кога сакаш намигнување ке ми биде чест
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 17:09
Originally posted by FLipsi FLipsi напиша:

Originally posted by Tattoo Beauty Tattoo Beauty напиша:

се што ми требит за веб дизајн од фелш ама и графичкиве ги имам


респект другарчево погоре бравострепкањеголемо%20гушкање

ко ке си слободен договараме една фотосесија може????трепкање


Нема проблем кога сакаш намигнување ке ми биде чест


Јеееее готово да завршам лева страна на тетоважава и договарам трепкањетрепкањеголема%20насмевкаголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

праиме една таттоо фото сешнтрепкањезакон слики глеав на сајтот поз
голема%20насмевка
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2022 во 16:10
Excelлутина
Ми ја смени и перцепцијата за 
седење на компјутер.
Претходно беше задоволство,сега работа.ох
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.