IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Kолку се разочарале во Вас?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Kолку се разочарале во Вас?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 14>
Автор
Порака
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 22:01
Originally posted by brza brza напиша:

Originally posted by bluebell bluebell напиша:

Kolkumina se razocarale od vas, prvo mislele deka ste edno, a potoa ispadnalo deka ste drugo.

E za toa podrobno ke ti odgovori mazh mi.голема%20насмевкаголема%20насмевка
  a ti da ni kazesh so svoi zborovi,...sigurno si gi zapamtila,..голема%20насмевка
Pa shtom tolku te interesira, otprilika vaka:na pochetokot mislel deka sum pametna, ubava, dobra, onaka prosechna zhena, ama sega uvidel deka sum previshe pametna, super domakinka, majka, so godinite ushte poubava, odlichna ljubovnica itn. taka da se razocharal bidejki misli daka toj ne e dovolno dobar.смеење
always look on the bright side of the life!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 22:32
ubavo,...samo ,da ne misli toj deka na nekoi epiteti im treba i,....navodnici?!голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 23:00
Sekoj vtor sto me zapoznal, iako kazuvam optimisticka brojka
Кон врв
slavko Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2007
Локација: Bermuda
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај slavko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 23:19
...sekoj so me zapoznal se razocaral vo mene...neznam zs...збунетостзбунетостзбунетост..голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
...uvek uzivaj u dobre stvari sta nosi zivot,zasto nikad se ne zna sta ne ceka sutra...
Кон врв
renesansa Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 72
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај renesansa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2007 во 17:54
Toa koj e od mene razocaran, ic ne mi e gajle!Najstrasnoto e sto jas sum si razocarana od sebe si!тага
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 00:05
Bi sakala nikoj da ne e razocharan od mene
mnogu se trudam da e taka,no mi e zal shto
drugite okolu mene ne razmisluvaat istoтага

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 13:08
ednas tatko mi prilicno se razocara koga tri pati po red ja zaglaviv vratata pa morase da krsi prozorci za da vlezeme doma
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Anthony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anthony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 16:04
Ponekogas si mislam deka mozebi i Gospod dignal race od mene
It’s nice to be important....it’s   important to be nice!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 19:36
malku.....!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 19:50
gajle mi e dali nekoj se razocaral vo mene,s i go ziveam mojot zivot za mene a ne da drugi!!!
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 20:23
Не знам, ама откако почнав да готвам повеќе не е ист погледот на другите...
голема%20насмевка





Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2007 во 01:27
Auu tesko prasanje. No posto sum samata na sebe najgolem kriticar, ako nekoj i nekogas se razocara vo mene i moite postapki, toa ke bidam samata jas..
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2007 во 11:28
Originally posted by bluebell bluebell напиша:

Pa shtom tolku te interesira, otprilika vaka:na pochetokot mislel deka sum pametna, ubava, dobra, onaka prosechna zhena, ama sega uvidel deka sum previshe pametna, super domakinka, majka, so godinite ushte poubava, odlichna ljubovnica itn. taka da se razocharal bidejki misli daka toj ne e dovolno dobar.смеење



Хахасреќа
Тоа е- во очекувањата на другите е финтата, некој очекува повеќе од тебе, некој помалку, ама ти што имаш врска со тоа?голема%20насмевка

Јас на пример со цело срце очекувам во новата 2008 граѓаните на Република Македонија да се освестат за себе, за својата средина, да се почитуваат себеси и другите повеќе, и ве молам, НЕ ФРЛАЈТЕ ЃУБРЕ НА УЛИЦА!
Ама што им е гајле нив за моите очекувања и разочарување....Тие си живеат со полни плуќа- само во 2008 п.н.е.


П.С. Не се плашам од сопствените маани, единствено се плашам од времето кое тече, а може да не ми ја каже лекцијата-или да не ја научам.

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2008 во 21:34
Originally posted by IQ IQ напиша:

gajle mi e dali nekoj se razocaral vo mene,s i go ziveam mojot zivot za mene a ne da drugi!!!


АЛАЛ НЕКА ТИ Е!КАДЕ СЕ УЧИ ТОА...?ДАЈ КАЖИ....
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.