IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Начини на препишување
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Начини на препишување

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 12>
Автор
Порака
elektro Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 07.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elektro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 23:49
e da prepisuvanje e da prepises primer cel test i ako treba usno da go branis toa so si go napisal nisto da neznaes e togas misli mu ja
Кон врв
logout Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај logout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2009 во 12:59
hehehe padna ednas dogovor da se smenat testovite ama ne bidna nisto ... :/
Zivotot e takov kakov sto ke si go napravis
Кон врв
mina_d Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 346
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mina_d Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2009 во 21:01
скоро секогаш одев подготвена на тестови и испити ама морав да се обезбедам со ливче во џебот,така се осеќав посигурна! а ливчето најчесто содржаше формули, зборчиња, дефиниции некои кои не сум сигурна дека ги знам! никогаш не сум пишела цели лекции на тие ливчинја,полесно ми беше да ја научам одколку да ја пишам на ливче! секогаш бев смирена кога препишував и никогаш не ме фатиле! ливчето додека препишував го ставав под тестот,а кога ќе наближеше професорот го ставав во ракавот    Знам дека е ризик...ама горда бев кога ќе препишав нешто!
Сите луѓе знаат да сакат, тоа е вродено. Некои го прават природно, но повеќето треба одново да го научат!
Кон врв
DDarko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Миротворец

Регистриран: 14.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4356
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DDarko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2009 во 13:30
Јас сум бил многу вешт за препишување, тоа го открив минатата недела на два теста.
А пред тоа не препишував, плашејќи се да не ме уловат...
Начинот на кој препишувам е: На нозете формули запишување, ливчиња во џеб...
Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2009 во 17:08

.



Изменето од mistake - 01.Февруари.2011 во 18:22
Кон врв
DDarko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Миротворец

Регистриран: 14.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4356
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DDarko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2009 во 17:18
Утре правам германски јазик писмена ќе треба да спремам ливчињаа.!голема%20насмевка
Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2009 во 17:19

.



Изменето од mistake - 01.Февруари.2011 во 18:21
Кон врв
DDarko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Миротворец

Регистриран: 14.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4356
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DDarko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2009 во 17:36
Абе проблем е што германски е повеќе граматика и не бива да се препишува, ќе си ги препишам само тие зборови да ги имам за секој случај, деловите од собата, предметите и така!голема%20насмевка
Кон врв
boogey Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boogey Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2009 во 22:59
незнам дали некој претходно споменал али можам да ви гарантирам дека најубаво се препишува од мобилен а посебно за писмени лелеле растур
Кон врв
DDarko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Миротворец

Регистриран: 14.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4356
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DDarko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2009 во 06:54
Ама ако те уловат и телефон и тест ќе ти земат...
Кон врв
boogey Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boogey Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2009 во 12:05
на 26 препишував од моб и се топ помина !! помина професорката до мене и нишо не направи не ни помисли дека од моб се преписува
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2009 во 12:08
e, taka!,..pishi sega i u vesnik,..kako si prepishal,...za da ne pomisluva i ,..ponataka!намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
boogey Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boogey Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2009 во 13:27
хахахаха голема работа има и други начини не е само тој
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2009 во 15:20
Originally posted by boogey boogey напиша:

незнам дали некој претходно споменал али можам да ви гарантирам дека најубаво се препишува од мобилен а посебно за писмени лелеле растур


точно..... формулите сликани.... и демек пресметуваш..... задоволство исто и на дигитрон... на капакот... добро е ако се напишат формулите.......

како и да е... мислам дека ова со формули препишување не е и баш препишување..... не посебно кога имаш 20 лекции со формули..... не можеш се да запамтиш среќа

препишување ама стварно препишување....... најнова мода... со слушалки... изненадување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.