IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - извлекување на групи за СП 2010.
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

извлекување на групи за СП 2010.

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2007 во 13:19
daj be ne se deri, me ogluvi baska i ocite mi prsnaa......

prosecni?????a nie sto sme????au da pod prosek.....
Кон врв
Vlade Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vlade Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2007 во 13:26
Dobroto vo ovaa grupa e toa sto skoro site igraat isti nacin na fudbal (mozebi, so isklucok na Holandija). Site go praktikuvaat t.n. angliski fudbal, sto nas, sekako, deka ni odgovara. Makedonija, dosega vo site kvalifikacii, tesko izleguvase na kraj so reprezentacii koi igraat zatvoreno (posebno, so onie od istocna Evropa). Grupata e teska i ke bide navistina neizvesno, moze da se sluci da igrame baraz (pa, ako ni trgne i da bideme prvi - ovde sekako deka ke bide presuden mentalitetot i psiholoskata podgotvenost na sekoj nas igrac posebno), no i da bideme posledni so dve nereseni protiv Island. Bog znae... zivi bili, pa videli.
Кон врв
Јабанџиче Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Јабанџиче Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2007 во 14:01
Групата не е слаба.
Групата конечно за нашата репрезентација е посериозен тест за влез на голем турнир.Само со безмилосен триумф кон сите селекции во оваа група не носи во Јужна Африка.Математиката ,калкулациите и баражите заборавете ги!Ако се триумфира за успех тогаш стварно сме заслужиле светско.Холандија се дели во оваа група,барем по рејтингот,и ништо не се знае.Другите репрезентации верувам дека можеме ги јадиме.И немој некој да ми рече:ами Шкотска ја тепа Франција...Па и ние ја тепавме Хрватска...па шо...
Кога ке ја изгазиме Норвешка и Шкотска на гости и со Холандија нешто поволно, тогаш ке мислам дека сме спремни за на светско.
Сан Марино и Лихтенштајн во група(ако барате полесна група),не не носат на светско!
One life,one love!
M A C E D O N I A
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2007 во 18:35
јас колку што читав по весниците Седлоски изјави дека Шкотска и Холандија се негова желба и дека би требало да имаме позитивен скор со нив, а и Норвешка не е толку јака како што се мисли.
сега треба ладна глава, вежбање и само вежбање.
но и добар селектор.
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
anpetr Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anpetr Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2007 во 21:25
super e grupata.
samo treba da se pobeduva so sekoj sto ke igrame i samo taka ke se plasirame na nekoe evropsko ili svetsko prvenstvo,
samo pobeda protiv sekoj i taka ke dojdime do pozitivni rezultati.
ana
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2007 во 02:52
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2007 во 15:26
Makedonija nikogas nema da zamineme na SP ili EP.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2007 во 00:39
тогаш значи премиерот нема да го оствари ветеното?
2010 на светско?
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
HI)H( Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај HI)H( Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2008 во 13:08
NE TREBASE VAKA TREBASE DA BIDE

1.MAKEDONIJA
2.ANDORA
3.LUXEMBURG
4.HRVATSKA
5.ITALIJA
6.SEVERNA IRSKA
1 Година верен форумџија
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,484 секунди.