IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Авиткепсортер
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Авиткепсортер

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Авиткепсортер
    Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:36
Dali mozete da go opisete vasiot prethoden den, no po obraten redosled ?
Taka demek se postignuvala astralna proekcija
Od vecerta kon poladneto pa do utroto


Изменето од zbunet - 10.Ноември.2007 во 22:39
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:37
не можам бидејќи вчера си го заборавив денот каков ми беше
Кон врв
loptica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај loptica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:38
Kako po obraten redosled?
NE MI ZAMERAJTE NA GRAMATICKI GRESKI....USTE UCAM TA-TO-OT...KE SE SNAJDAM VALJDA BEZ PADEZI...
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:40
LOPTICA ON SAKA DA KAZHE OBRATNO KAKO TI SE SLU4UVAL DENOT A NE KAKO SHO TREBA DA GO RASKAZHISH PO REDOSLED JAS TAKA RAZBIRAM
Кон врв
loptica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај loptica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:41
збунетост
Nanazad? od pre da legnam pa nanazad?


Изменето од loptica - 10.Ноември.2007 во 22:42
NE MI ZAMERAJTE NA GRAMATICKI GRESKI....USTE UCAM TA-TO-OT...KE SE SNAJDAM VALJDA BEZ PADEZI...
Кон врв
loptica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај loptica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:44
haahhaha...super ti e tehnikata....prven ja postavuvas temata, bez objasnuvanje, a onda posle prepravas i demek nie sme glupi zosto ne razbirame.среќа
NE MI ZAMERAJTE NA GRAMATICKI GRESKI....USTE UCAM TA-TO-OT...KE SE SNAJDAM VALJDA BEZ PADEZI...
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:44
PA DA TAKA LOPTICE
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:50
Originally posted by loptica loptica напиша:

haahhaha...super ti e tehnikata....prven ja postavuvas temata, bez objasnuvanje, a onda posle prepravas i demek nie sme glupi zosto ne razbirame.среќа


Mori, ne sum rekol taka, mi trebase vreme da bidam poplasticen
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:51
Ova go imase i u Karlos kastaneda samo se odnesuva na cel zivot da go razmisluvas nanazad
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:52
JAS NE ZNAM DA GO VRTAM DENOT NA OBRATNOOOOOOO
Кон врв
loptica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај loptica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:57
legnuvam.....gi ispratuvam drugarkite pred kuka na taxi...se varakame vo kuka, cekame taxi, cepkame nesto na net, jademe, pred kuka sme, vo taxi sme, kaj drugarka mi doma sum, pravime prazni muabeti, na pat sum za kaj drugarkite, se pozdravuvam so astrologot i mu plakam, pravam muabet so astrologot, u taxi sum nakaj astrologot, doma sum i se spremam za da izlezam, spijam i me razbuduva mobilniot, legbav za da se odmoram porucekta, rucav, na internet sum, go banjam kuceto, go setam kuceto, me razbuduva kuceto.....legnuvam.....vaka e valda...среќа

Se vrativ nanazad....


Изменето од loptica - 10.Ноември.2007 во 22:58
NE MI ZAMERAJTE NA GRAMATICKI GRESKI....USTE UCAM TA-TO-OT...KE SE SNAJDAM VALJDA BEZ PADEZI...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:58
Aspektot i mene ne mi bas jasen no se spomnuva kako mnogu mokno duhovno sredstvo i sakav da procitam i drugi razmisluvanja kako toa bi izgledalo.


Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:59
Originally posted by loptica loptica напиша:

legnuvam.....gi ispratuvam drugarkite pred kuka na taxi...se varakame vo kuka, cekame taxi, cepkame nesto na net, jademe, pred kuka sme, vo taxi sme, kaj drugarka mi doma sum, pravime prazni muabeti, na pat sum za kaj drugarkite, se pozdravuvam so astrologot i mu plakam, pravam muabet so astrologot, u taxi sum nakaj astrologot, doma sum i se spremam za da izlezam, spijam i me razbuduva mobilniot, legbav za da se odmoram porucekta, rucav, na internet sum, go banjam kuceto, go setam kuceto, me razbuduva kuceto.....legnuvam.....vaka e valda...среќа

Se vrativ nanazad....


аплауз  аплауз  аплауз
Кон врв
loptica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај loptica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 23:00
I sto sega?
NE MI ZAMERAJTE NA GRAMATICKI GRESKI....USTE UCAM TA-TO-OT...KE SE SNAJDAM VALJDA BEZ PADEZI...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.