IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Капа - сте ли за?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Капа - сте ли за?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
Автор
Порака Обратен редослед
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 18:32
сакам , ама не ми стојат, што да се прави...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 15:21
Gi sakam,pogotovo koga stoi na nekoja devojka so ubava glava i lice
no ne gi nosam.

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 10:50
koga-kako!!!
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
tic_tac Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 17.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tic_tac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 23:22
мммммммм.... обожавам капчиња, секакви сакам да носамголема%20насмевка

Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 10:36
 
 
   DA SUM ZA...I ZA KAPA I ZA SESIR I SUBARA.....големо%20гушкање
Кон врв
macenceto Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 152
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macenceto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 09:29
Kapa ? dali sum za?
голема%20насмевка nosam kapchinja sekakvi vo razni modeli dezeni sharki hehe shalchinja isto, abe bez kapa ne izleguvam i imash kapchinja za sekoja prigoda taka da
 
JAS SUM ZA!трепкањеголема%20насмевка
 
 
pozz
Кон врв
eva2marija Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај eva2marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 10:17
Retko, samo koga e mnogu ladno.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 05:26
...ne mi stoi bash kapa, ama ete ja nosam koa mi e kosata naprchena od sabajle poshto spijam dosta nemirno se butam u jastukot celo vreme,среќа da ne stavam voda i chudilaci na nejze koa e ladno, ne deka ne mi e tikvata pravilna ama nekako ne mi stoi ne sum zadovolen od izgledot so kapa ne e toa za mene bash...epten onaka nosam kolku da ne mi e ladno nasabajle a bashka i mi ja isprava kosata kao sto treba taman po duzina-ne mi se loknosue posle toa...трепкањетрепкањетрепкање
Кон врв
zumbulka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zumbulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 11:40
kapata ja nosam najcesto, ama salovite mi se pasija..mislam deka bez niv ne mozam...gi imam sekakvi, ama najveke mi se dolgi i pleteni...ah salovi, zatoa ja obozavam zimata..
Кон врв
gordon Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gordon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 23:19
Капа, шешир, паларија, каскет, итн. иако чизмата главата ја чува, ова многу ја личи. Штета што најголемите копуци и копучарки ги носат по директива и тоа треба човек да знае да го носи  и кога треба и да го симне. Тоа ти е као кога имаш убава женска , мора да знаеш да ја носиш на или со тебе. А не као жабата што го видела коњот!
Кон врв
inessX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 405
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај inessX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2007 во 10:46
Nosam kapi,(i pokraj zabeleskata na zbunet)
imam poveke so zadovolstvo gi nosam duri mozam da
kazam deka mi se fetis
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2007 во 23:53
Koj nosi kapa ?
Toj da mi ...


Изменето од zbunet - 29.Ноември.2007 во 11:57
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2007 во 23:43
Kapa da, ama na kogo kako mu stoi ...pa zatoa prvo pred ogledaloголема%20насмевка
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2007 во 20:54
не обожавам многу многу....ама морам некогаш да носам....среќа
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.