IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Britney - поп икона или ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Britney - поп икона или ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 9>
Автор
Порака
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 14:03
Не знам дали нешто не е во ред со мене, но Бритни ич не ми е убава.....ИЧ....

А пее катастофа....

Како стана ѕвезда ден денес не ми е јасно...
МИР со сите
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 14:08
Originally posted by polzavce polzavce напиша:

Не знам дали нешто не е во ред со мене, но Бритни ич не ми е убава.....ИЧ....

А пее катастофа....

Како стана ѕвезда ден денес не ми е јасно...

]

ma ne e tvoj tip zatoa...
]a za peeneto... paa ne e losa voopsto samo sepak sve e do vkusot...
a kako stana zvezda... pa prasaj gi 10 milionskite obozavateli ako ne i poveke..
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2009 во 10:41
Бритни Спирс ќе настапи во Белград



На својата светска турнеја, Бритни Спирс најверојатно ќе настапи и во Белград, јавуваат српските медиуми. Иако нејзиниот настап е најавен за 29 јули, сепак се' уште нема официјална потврда за настапот на големата поп-ѕвезда. Според таблоидот „Ало“, сосема е сигурно дека Бритни ќе настапи во Белград во рамките на својата голема светска турнеја, а се најавува и концерт на плажата Јаз во Будва. Сепак, се очекува и официјална потврда од организаторот и од продуцентите на Бритни во следните неколку месеци.


Aj batusko sega i na koncert da si pojdes
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2009 во 15:02
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:

Бритни Спирс ќе настапи во Белград



На својата светска турнеја, Бритни Спирс најверојатно ќе настапи и во Белград, јавуваат српските медиуми. Иако нејзиниот настап е најавен за 29 јули, сепак се' уште нема официјална потврда за настапот на големата поп-ѕвезда. Според таблоидот „Ало“, сосема е сигурно дека Бритни ќе настапи во Белград во рамките на својата голема светска турнеја, а се најавува и концерт на плажата Јаз во Будва. Сепак, се очекува и официјална потврда од организаторот и од продуцентите на Бритни во следните неколку месеци.


Aj batusko sega i na koncert da si pojdes



Ke si pojdam i tebe so mene ke te zemam....
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2009 во 15:08
Ne be bato, za na Britney ne sum jas...ke se dogovorime za na drug koncertголема%20насмевканамигнување
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2009 во 00:52
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:

Ne be bato, za na Britney ne sum jas...ke se dogovorime za na drug koncertголема%20насмевканамигнување


Abe kolku za drustvo... Pa ti tamu brkaj zenski jas ke se raduvam na mojata Britney....
Кон врв
vistinskipravoslavec Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 70
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vistinskipravoslavec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2009 во 13:06
Ne Mozeme Da Ja Sudime Britney za toa sto go pravi i ti da Imash Milioncija vo Banka Po Drugo Kje Bide Momak Aaaajt.
Во небесното царство нема да влезе секој 4овек што ми се обракја ,Господе,Господе, туку само оние кои го извршуваат она што од нив го бара мојот небесен татко.
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2009 во 17:00
Бритни Спирс стана градинарка


Американската поп ѕвезда Бритни Спирс се лекува од депресија со обработување на својата градина, пишува лондонскиот таблоид „Сан“.

Младата пејачка, која во текот на 2007 година доживеа вистински бродолом, како во личниот живот, така и во кариерата, се обидуваше да се извлече од кризната ситуација со помош на разни терапии - од практикување јога, па до експериментирање со мистицизмот, но без позначајни резултати.

Но, по се изгледа дека градинарството е вистинско решение за 27-годишната пејачка, склона кон чести испади. Спирс според пишувањето на „Сан“ најде решение во книгата на калифорнискиот гуру Џек Канфилд, кој промовира таканаречена „цветна терапија“.

Спирс учи со голем ентузијазам за хортикултура и нејзиното влијание на душевното здравје. Кога е во својата куќа во Калифорнија пријателите ја наоѓаат како ја обработува градината.

Откако го изгуби старателството над синовите Шон Престон и Џејден Џејмс, Сприс задолжително двапати неделно ги прави тестовите за дрога и алкохол како услов да може повторно да ги види децата.

Поп ѕвездата, која досега ширум светот продаде 92 милиони примероци од нејзините албуми, моментно се наоѓа на турнеја низ САД и Канада.



Prasanje na mesto: Britney - pop ikona ili....
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2009 во 18:08
Abe so kratki zboroj, devojkava se vrakja vo normala i saka da go napravi toa vo najbrz mozen rok... A "vinovnikot" sum jas se razbiraa.....
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2009 во 12:38
 Sepak POP IKONA- Britni trgna vo pogresen pravec,toa e fakt no toa ne znaci deka nemoze da se popravi..Kako i da e i samata ne e kriva za toa,pritisokot od slavata i parite sto gi nosi Amerika ne e mal i sekoj ne go dozivuva  isto..
 No kako i da e Britni si ima odlicni pesni,mene licno mi se svigaat site i bas ja obozavam i si ja slusam..трепкање

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2009 во 05:33
Bas sum srekjen sto ne sum sam na forumot koj ja saka Britney... Gledam deka sepak i drugi ja smetaat za kvalitetna peacka.... POP IKONA SEKAKO....


LOVE YOU BRITNEY...
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2009 во 00:59
more omarco eden prekini so tie britney,pink,lil kim i druga klosarana,daj pocni i ti da slusas muzika normalna,gi sramis tie so se romanija ojdeni more ojden edenголема%20насмевка
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2009 во 01:03
Originally posted by Carnation Carnation напиша:

more omarco eden prekini so tie britney,pink,lil kim i druga klosarana,daj pocni i ti da slusas muzika normalna,gi sramis tie so se romanija ojdeni more ojden edenголема%20насмевка



aaaaaaaaaaaaaaa so mi rece.... e aj ke dojs romanija.... ke te umram so lil kim... ke vidis....
Кон врв
G1RL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај G1RL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2009 во 00:01
LICNO MENE MI SE SVIGAAT NEJZINITE PESNI A ZA TOA STO SI GO UNISTI ZIVOTOT NO COMENT...
TODAY COULD BE YOUR BEST, WORST OR LAST DAY IN YOUR LIFE...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.