IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Каролина Гочева
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каролина Гочева

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 23>
Автор
Порака
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 16:26
Karolina e odlicna vo toa sto go raboti, ama i` fali sharm, a arogancija ima premnogu.
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 16:27
PUBLIKATA SAKA DA I` SE UDVARASH
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 22:08
Originally posted by KUKOC7 KUKOC7 напиша:

andrijana e dobra no ne kako karolina!!!


Не е точно. Андријана е тотален слухист (може да ти го погоди било кој тон, со неговата точна фреквенција).
Тоа значи дека не и е проблем да отпее ниеден тон а притоа да не дистонира. Додека кај Каролина тоа не е така. Можеби поженствената боја на гласот ве тера да помислите така, но фактите зборат поинаку...
Ова не го измислив јас, туку истото го зборат и професионалцитенамигнувањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
macedonian1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 136
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macedonian1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 22:13
koga ednas mak zvezdi imaa turneja , normalno site sakame da se slikame so niv.
tose prv dojde koga go pivikavme a karolina se vrtese na strana demek ne slusa.
togas eden od organizatorite otide da i kaze deka publikata saka da se slika so nea i pogodete sto?

pak ne se pojaviлутиналутиналутиналутина


Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 17:27
Каролина е грда, може да ме контрирате колку сакате сепак останува дека е грда(дури премногу за една пејачка) Галсот не и е ништо посебно. Било кој што учел да пее цел живот ќе знае тие ноти да ги фати, ако сакате ќе ви дадам примери од девојки што бес никакво школување имаат поубав глас-затоа ве молам не го потенцирајте тоа како нејзин јак адут.

Плус тоа малку е неинтелигентна(нашки кажано глупа е)голема%20насмевка
Кон врв
Лука Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Ноември.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Лука Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 20:08
ma glupi ste svi vi koji je mrzite
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 16:03
Originally posted by Лука Лука напиша:

ma glupi ste svi vi koji je mrzite


а бе не ја мразиме, само си збориме за неа таква каква што си е,
талентирана, убава,модерна, згодна, глупа, егоцентрична, невоспитана, бесчувствителна....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
tic_tac Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 17.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tic_tac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 00:25
Каролина?!!И мене исто ми стана ЕПТЕН антипатична од кога ја даде изјавата на денот на несреќата на Тоше!Си го покажа вистинското лице.лутина
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 01:46
jes da e ubava
ali e tolku ladna,arogantna  ko da e nekoja bozica...
ali na takvite krajot im doaga brgu  pa zatoa i eve gledame site kolku i patna popularnosta vo posledno vreme
speed
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2007 во 12:27
Site vie samo i zaviduvate na karolina!!!! zver e nasa najdobra pejacka!!!
Кон врв
Crazy One Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Crazy One Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2007 во 20:17
ISKRENO MENE NIKOGAS NE MI SE DOPAGALA,IAKO IMA GLAS. IMA NEKOI PESNI STO MI SE DOPAGAAT OD NEA I GI SLUSAM SAMO ZARADI PESNATA NE ZARADI NEA. EPTEN MI E DIGNATA NEKAKO
Кон врв
Deniz Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Deniz Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 13:58
Karolina e uspesen, estraden umetnik. Ama kako individua ne nisto povekje osven SMIZLA.
A deka e licemerka, za toa nema nisto za somnez.
2002 godina koga se vrati od Estonija, novnarite ja prasaa dali uste ednas bi ucestvuvala na evrosong, taa odgovori deka vo Makedonja ima mngu svoi kolegi cie pravo ne saka da im go odzeme, zatoa ne saka. Duri po nekoe vreme koga na Budvanskiot festival so pesnata "Silikon" dobi katastrofalen rezultat, rece deka ne sakala vekje da ucestvuva na manifestacii od vakov vid.
2007 godina, ete ti ja po vtor pat na Evrovizija so "Mojot Svet" + gordo izjavuva deka bi ucestvuvala i tret pat.
Tocno e deka taa e edna od najdobrite glasovi na Makedonskata estrada, no se dodeka ne se popravi vo odnesuvanjeto, kje ima sudbina slicna na Britni.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 14:23
има некои добри песни... среќаама со толкава арогантност и неприродност никогаш нема да стаса далеку... а камоли да ја достигне на тошетага славата...
Кон врв
tic_tac Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 17.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tic_tac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 15:05
Originally posted by Deniz Deniz напиша:

Karolina e uspesen, estraden umetnik. Ama kako individua ne nisto povekje osven SMIZLA.
A deka e licemerka, za toa nema nisto za somnez.
2002 godina koga se vrati od Estonija, novnarite ja prasaa dali uste ednas bi ucestvuvala na evrosong, taa odgovori deka vo Makedonja ima mngu svoi kolegi cie pravo ne saka da im go odzeme, zatoa ne saka. Duri po nekoe vreme koga na Budvanskiot festival so pesnata "Silikon" dobi katastrofalen rezultat, rece deka ne sakala vekje da ucestvuva na manifestacii od vakov vid.
2007 godina, ete ti ja po vtor pat na Evrovizija so "Mojot Svet" + gordo izjavuva deka bi ucestvuvala i tret pat.
Tocno e deka taa e edna od najdobrite glasovi na Makedonskata estrada, no se dodeka ne se popravi vo odnesuvanjeto, kje ima sudbina slicna na Britni.


Mislis taa znae sto saka?! Kako ke i kazat menadzerite taka raboti.


Изменето од tic_tac - 16.Декември.2007 во 15:08
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.