IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Каролина Гочева
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каролина Гочева

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 23>
Автор
Порака
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2007 во 16:28
Mnogu mi  e ubavo na dushava sto Karolina ne obezbedi direkten vlez vo finale za narednata Evrovizija.Smile
 
 
Mozda sum malku zlobni4ka ama takva me napraile moiteLOL
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2007 во 16:35
Originally posted by Angle Angle напиша:

Mnogu mi  e ubavo na dushava sto Karolina ne obezbedi direkten vlez vo finale za narednata Evrovizija.Smile
 
 
Mozda sum malku zlobni4ka ama takva me napraile moiteLOL
I mene mi e milo  sto ne obezbedi plasman za direkten vlez vo finaleto, tek togas koj ke ja slusase liglata so najubavoto fustence LOLLOL
Кон врв
pecko Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pecko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2007 во 17:21
imam 11 god muzicka skola,pa valjda nesto od nesto se razbiram dobra bese ama mozese ipodobro bar malce poveke da i bese dance pesniceto
leeeeeeeeeeee
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 21:47
Пред да и ја гледам изјавата на Каролина за смртта на Тоше мислев се` најдобро за неа. Сега, можам да кажам едно големо УА за неа, типкава е толку сурова што неможам да ја "сварам".
Пред малку гледав на ОБН дури се осмелила да направи дует со едно непознато типче со песна од Тоше.

Замислете, типкава нема граници, очигледно е дека не и е битна цената на нејзината "слава".
Колку одвратно од нејзина страна   лутиналутиналутина


Изменето од connected - 31.Август.2008 во 16:26
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 21:52
abe...karolina im ok glas...i ubavo i trgna se dodeka ne si ja krena cenata
jas se sekjavam ednas vo ohrid na plostad koncert imaa tose i karolina i tose mnogu jasno so kjef davase avtogrami, se smeeese (poznato vi e se) a ovaa kuckata imase samo edna veshtacka nasmevka i Odvaj gi davase tie avtogramite...da ojs da i pobaras avtogram i da i recis: ej izvini so ti pobarav avtogram
imase eden period kaj so se si bese ok samo pesnite so i gi pravea bea...pojke od katastrofa....posle toa imase ok period i na kraj tipkava povekje si peese za srbite odkolku doma
ne znam....porano mnogu ja sakav a sega ic....kucka...prefrigana...arogantna...sade pari i se vrtaet po to glataлутина
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 21:56
џабе и е талентот кога е бесчуствителна, нема грам култура а најмногу од се` нема никакво понашање.
убавината е од внатре, тоа можела да го научи од Тоше
незнам за вас, ама на мене ми е преку глава од неа, веќе дефинитивно нема да можам да ја смисламлутиналутиналутина
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 21:58
ME TOOOOOOO

jas se slozuvam so tebe
vo prvo si za toa .. dzabe i e talentot ko mislit deka so nego se iskacila skala povisoko od drugiteсреќа
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 22:00
да имав моќ, ќе ја исфрлев од медиумите под хитно!!!
нека се омажи за некој богат, да може да го кити а не да пее, поготово да не ја слушаат помладите на кои им стои за пример
Кон врв
natasa95 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natasa95 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 11:31
se soglasuvam so vas karolina nema cuvstva sprema nikogo
nate
Кон врв
ekaterina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 450
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekaterina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 13:36
greota e devojka so takov glas da ne poraboti malku na sebe...
no, tuka ne e samo taa vinovna, vinovni se i avolon.
dali se sekavate koga tose bese pod nivna kapa?
nikoj(so isklucoci) ne mozese da mu zeme intervju, slabo se
eksponiraa. epa ova so karolina e isto!
avolon sakaat da pravat zvezdi so toa sto postavuvaat strogi pravila
na igra.
ne deka e ona nekoja "bozestvena nasmevka" , no sepak mislam deka
izdavacive imaat golema uloga tuka.
ako tie resat deka karolina mora poveke da se druzi so fanovite, taa ke se druzi i oro ke igra, no...koj gi znae.
vaka iskreno ne mi se dopaga.
people are strange
Кон врв
macedonian1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 136
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macedonian1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 23:00
Originally posted by connected connected напиша:

Пред да и ја гледам изјавата на Каролина за смртта на Тоше мислев се` најдобро за неа. Сега, можам да кажам едно големо УА за неа, типкава е толку сурова што неможам да ја "сварам".
Пред малку гледав на ОБН дури се осмелила да направи дует со едно непознато типче со песна од Тоше.
Замислете, типкава нема граници, очигледно е дека не и е битна цената на нејзината "слава".
Колку одвратно од нејзина страналутиналутиналутина


istoto se sluci i so mene koga ja vidov na tv taka nasminkana i super oblecena kako komentira deka istoto utro koga tose pocina , i se javile mnogu kolegi od srbija i hrvatska nejze da ja prasaat dali e toa vistina ( pa sto ne interesira nas toa) i nacinot na koj zboruvase , bez custva vo sekoj izgovoren zbor, onaka mehanicki
Karolina e Arogantna i samobendisana ,za mene licno taa e 0
Кон врв
macedonian1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 136
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macedonian1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 23:04
inaku za izborot za mekedonska himna na sportot koj e vecerva, neznam dali citavte taa izjavi:

Gi molam site moi fanovi na koi im se dopaga mojata pesna svoite glasovi da gi dadat za pesnata na tose

sto se zamisluva taa pesnata na tose  e hit i najdobra o site, cela makedonija ke glasa za tose

uste ednas moram da kazam BRAVO za ovaa temaаплауз
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 14:05
Originally posted by macedonian1 macedonian1 напиша:

inaku za izborot za mekedonska himna na sportot koj e vecerva, neznam dali citavte taa izjavi:

Gi molam site moi fanovi na koi im se dopaga mojata pesna svoite glasovi da gi dadat za pesnata na tose

sto se zamisluva taa pesnata na tose  e hit i najdobra o site, cela makedonija ke glasa za tose

uste ednas moram da kazam BRAVO za ovaa temaаплауз


и не ме изненадуваат таквите нејзини изјави. очигледно не ја воспитале добро и никако да и` дојде памет.
па што друго и преостанува??? да се глупира нормално, ...во нејзин стилголема%20насмевка
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 14:06
Originally posted by macedonian1 macedonian1 напиша:

inaku za izborot za mekedonska himna na sportot koj e vecerva, neznam dali citavte taa izjavi:

Gi molam site moi fanovi na koi im se dopaga mojata pesna svoite glasovi da gi dadat za pesnata na tose

sto se zamisluva taa pesnata na tose  e hit i najdobra o site, cela makedonija ke glasa za tose

uste ednas moram da kazam BRAVO za ovaa temaаплауз


фала фала, мило ми е што гледам дека имало повеќе истомисленици како мененамигнување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.