IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Ми фали, ми недостига
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ми фали, ми недостига

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8990919293 473>
Автор
Порака
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2006 во 21:10
I  miss plavusa
I'll kill plavusa
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 13:50
mi nedostiga cverasniot dedo mraz CryCryCry lele kolku bese simpaticen CryCryCry
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 15:10
Mi nedostasuvaat Mona Liza, Kalina, Big Kiss, Emus, Delfin.........i siteeeee dr.HugHugHugHug

p.s. Mona Liza kazuvaj kako si pomina SmileSmile
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 15:30
babyblue  srcusko cekaj prvo da te gushnam Hug

pa mnogu bese ubavo vcera, imase mnogu pienje, muzika, site bevme zaedno sobrani, koj germanski, koj na angliski zborese, jadevme novogodisni kolaci i taka

na 23 dekemvri ke se sobirame za Bozik oti na 25 dekemvri ni pocnuva raspustot pa ke si odat doma germancive , ama jas ostanuvam tuka za nova godina
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 15:39
Душичко HugHug.Hug....цел ден сакав да се уклучам од школо ама неможев да мрднам од училница сите испрашуваа и праев писмена.Мило ми е што си поминала убаво...така треба Wink. Ја вчера немав интернет и цела вечер умрев без форумов LOLLOLLOL.Ти не си идеш тука?
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 15:49
milicka se nadevam ke dobies 5 na pismenata

a kako sto ti kazav nema da idam mki za nova god, ama zdravje na prolet ke dojdam Big%20smile

tuuuu steta sto sme daleko , ne mozam u zivo da te gushnam Cry Hug
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 15:54
леле писменава беше за три теми....се ми се испомеша ама ке биде Smile.Цуцо обавезно да дојдеш....и ја сакам да те гушнам мннногууууууHugHugHugHug...
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 16:25
babyblue ke se isklucam sega

ti ubavo da si pomines na forumot i ko ke dojdat FLipsi, Kalina, plavusa,BiG KiSs, emus i Snegulka da gi pozdraves od mene Big%20smile

cao prijatelke Tongue
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 16:43
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

babyblue ke se isklucam sega

ti ubavo da si pomines na forumot i ko ke dojdat FLipsi, Kalina, plavusa,BiG KiSs, emus i Snegulka da gi pozdraves od mene Big%20smile

cao prijatelke Tongue
lele sorry sea vidov...caooo....ne se sekiraj site ke gi pozdravam Wink...Hugfor you
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 18:18
Фала на поздравоооот Hug Ај и за тебе еден поздрав и за сите што ми фалат.... Hug

Изменето од BiG_kIsS - 07.Декември.2006 во 18:18
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 18:23
еееееее.....се врати....шубаво...како си помина нашколо?Hugfor you
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 18:46
Znaci koga ke se uklucat FLipsi, Kalina, plavusa,BiG KiSs, emus i Snegulka da znaat deka imaat golem pozdrav od Mona Liza i Hug

p.s. sekako i od mene Hug
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
igo_19_85 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igo_19_85 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 19:12
SmileSmileCryCrySmileSmileCryCrySmileSmileCryCrySmileSmile
StarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStar
CryCryCryCryCryDeadDeadDeadDeadDeadCryCryCryCry
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 19:16
Originally posted by igo_19_85 igo_19_85 напиша:

SmileSmileCryCrySmileSmileCryCrySmileSmileCryCrySmileSmile
StarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStar
CryCryCryCryCryDeadDeadDeadDeadDeadCryCryCryCry
де па ти....шо толку?
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8990919293 473>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.