IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - AFTER "FORUM" PARTY
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

AFTER "FORUM" PARTY

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 21>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 15:41
не сме педери ние сепак и утре сме за...голема%20насмевка
патем после свирката во Браво Дрља ме однесе кај дечко миголема%20насмевка и мислам дека го кажав тоа
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 16:01
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

koj pederi ste, se naprajv da imam u sabota sloboda....a vie dupite....ako ako

ps>>baska kazete ja celata prikazna, posto bravo vo srede nedela tesko deka raboti do 2 i nesto....


бачко шо се лутиш безвезене%20знам јас за во сабота не реков дека нема да дојдамнамигнување  а за синоќа имаше 5-6 поста мин. со покани за дружба и никој не се пријавизбунетост а што се однесува до ’’целата приказна’’ па и нема некоја приказнанека%20ти%20е%20срам јас и блу чисто платонски и другарски попивме по некоја на добро рокчеголема%20насмевка
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 05:51
SUPER BESE VECERVAголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкатанцување
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 05:51
Е да. Ете пак се собравме....само памет за следен пат кога ке ме молите да организирам тоа сами ке го праите зашто колку и да ве собирам прибирам и ви вртам по тел вас пак ве нема и после еј зашто не кажа лутина али ај сеа поубавиот дел голема%20насмевка бевме јас str8up zabegan diogen skopje i sandanski. Прво Браво па Кастро......како си поминав немам зборови ке оставам другите што беа да зборат. голема%20насмевка Како и секогаш секој член што прв пат го запознавам го коментирам овде еве вечерва го запознав диоген скопје...позитивен тип со добар вкус, знае што сака секоја жена, знае да одбере добро, хмм....едносатавно позитивна и ведра личност која се надевам пак ке ја видам....сите други веке ми беа видени и си ги имам искоментирано овде така да ке ве поштедам...голема%20насмевкаголемо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 17:14
eve me i mene...jas sega stanav pred pola saat...znaci kako sto kaza blueprayer.....ona ,zabegan i str8up...bile u Bravo...a so mene se cekaa u Castro pred vlez.....a koga ednas vlegovme u Castro....eh...toa bese fina zaebancija...Zabeegan si otide porano...ali ostanavme jas,blueprauer (lele sto otkaceno curice)...str8up...(epten fin momak)....hmmmmm...A znaci momakot na kraj bese Sandanski?...lelle..sto od glasnata muzika sto od od toa sto pogledot mi sarase tamu-vamu...nisto ne skontav vcera...samo edno znam....Kako moze da ne bide super vecer..koga na krajot site ke ostaneme bez cigari...bluprayer so dupka od cigara na hulahopkata (jas sum kriv..od mojata cigara bese zarot)...pa nekako "lupnavme edna poluprazna BOSS kutija cigari...u meguvreme...jas kao diogenskopje (gay glavom i bradom)...igrav pored so blueprayer,so najubavoto devojce tamu..(na krajot go sobrav i nejziniot mob.broj)..ova namerno vcera ne im go kazav na blueprayer i str8up..za da ne me pretvorat u hetero смеење...za na kraj...posle tolku dobra muzika...dim od cigari...fino zezanje...nekade okolu 03.00 il pokasno ...oni (verojatno deckoto sto dojde bese sandanski) ostanaa u Cstro..a jas prodolziv na nesto sto trebase da bide after-party....i iskkreno odvaj izdrzav do 05.30..
..REZIME...blueprayer e super cura...me iznenadi str8up...kolku ok momak e.i so dosta vkus za muzika a i za zeni (znae ova na kogo mislam)..zal mi e sto zabegan ne go zapoznav podobro....Ali vazno bese odlicna vecer...se nadevam nabrzo ke si ja povtorime so uste nekoj u pridruzba...za site vcera edna golema големо%20гушкањеголемо%20гушкање


Изменето од diogenskopje - 10.Февруари.2008 во 17:19
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 17:17
газење%20од%20смеењеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 17:18
Да, навистина супер си поминавме голема%20насмевка Нека пукнат тие што не дојдоа плазење
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 17:19
диоген не заборавај..како се пентеревме по шанк...голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 17:22
блу не заборавај... како му удри бокс на шанкерот затоа што ти стави коцки лед во виното голема%20насмевка
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 17:24
lele..sega me potseti..pa ti me predizvika...dali mozam i jas ko tebe?голема%20насмевкаголема%20насмевкаплазењеплазење......samo se sekavas li na koj pesna go pravevme toa?големо%20гушкање

Изменето од diogenskopje - 10.Февруари.2008 во 17:25
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 17:25
хмммм.......како не голема%20насмевка ама беше интересно нема што,големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 17:27
Ја се сеќавам, тоа го правевте на песната: Кафана је моја судбина... она мене оставила, због вина ме напуштила..танцување
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 17:27
газење%20од%20смеење гарант такви пуштаат во кастро Ев
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 17:32
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

газење%20од%20смеење гарант такви пуштаат во кастро Ев

ne be onaa bese mojata...od onaa turbo pevaljkata Mina...covek stariji...ne znam kako idese daljeголема%20насмевка


Изменето од diogenskopje - 10.Февруари.2008 во 17:32
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 21>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.