IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - A1 Teлевизија најгледана? Зошто?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

A1 Teлевизија најгледана? Зошто?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 41>
Автор
Порака
that's me Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2006
Локација: Burundi
Статус: Офлајн
Поени: 581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај that's me Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2007 во 21:23
da ti e*am televizijata,ima denovi koga nema nieden film!Sto se zamisluvaat tie be Angry
Пази,памтам к'ту слон.
Кон врв
angelmk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelmk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2007 во 05:23
забравив да ги спомнам рекламите.најдосадно нешто на а1,убива скрос (мислам брка ми у џигеро коа ќе го видам џон мекинро како крши рекети, отечоа со таа реклама)
"BEAUTY IS TRUTH, TRUTH BEAUTY."
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2007 во 16:37
Rece nekoj deka e najgledana??
Vo sporedba so nasite maledonski privatni televizii mozebi(ama smo mozebi)
Vo posledno vreme i Kanal5 se podobruva.
Najvise me nervira A1 so onie kvizovi i reklami na sekoj 5min.
Ako sakam da izgledam nekoj film  treba tri saata da sedam pred  televizor!
 

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Kroki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 169
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kroki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2007 во 16:36
Originally posted by mamma mamma напиша:

Rece nekoj deka e najgledana??
Vo sporedba so nasite maledonski privatni televizii mozebi(ama smo mozebi)
Vo posledno vreme i Kanal5 se podobruva.
Najvise me nervira A1 so onie kvizovi i reklami na sekoj 5min.
Ako sakam da izgledam nekoj film  treba tri saata da sedam pred  televizor!
 


OuchAngryDead Тотално се согласувам...... Јас повеќе и не можам да ја "варам" А1, бидејќ и немам доволно време, ако седнам да гледам некој филм..... Ама филм, само ако начекаш, бидејќи од ШПАНСКА СЕРИЈА нема место....... Па ако сака и на хрватски нека биде, ШПАНСКА Е!!!! Патем, откако ја поттргнаа малку Билјана Секуловска од вестите, почнав да ги следам, ама пак друго ми засмета...... ОСВЕН ЦРНА ХРОНИКА, нема ништо друго.... Затоа и доделувам 12, како оние од Каролина 12-ките што и' ги доделија...... ПОЗЗЗЗззЗЗзLOLLOLLOL
Angry
"Quod me nutrit, me destruit!" - Latin quote
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2007 во 16:59
aO!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Kroki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 169
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kroki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2007 во 17:01
Originally posted by brza brza напиша:

aO!



Е ДЕФИНИТИВНО НЕМАМ ВИДЕНО НИШТО ПООРИГИНАЛНО ОД ОВА ГОРЕНАПИШАНОВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Јас би му додал и едно двојче како индекс горе, како на пример за ВОЗДУХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! БРАВО!!!!!!ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapStarStarStarStarLOLWink
WinkLOLWink
"Quod me nutrit, me destruit!" - Latin quote
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2007 во 17:06
pa,ne e bash novo,....odamna go imam staveno,...ama, ti ne beshe togash tuka,....
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2007 во 14:44
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Абе дека Хрватските се боље тоа е факт.... Ама збориме од нашиве, А1 е најгледана.... Едино што не им чини се рекламите за секои 5 минути.....


e da da i ja toa mnogu se nerviram so reklamite,mnogu cesto gi ima i ke ti se smaci dodeka izgledas eden film
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2007 во 15:19
Да ти кажам право, малку се подобриле, баш вчера гледав еден филм... И не беа толку досадни со реклами.... 
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2007 во 16:23
negi biva A1,samo kerkata na gazdata na A1 ja biva...taa naj malataSmile
speed
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 09:52
bila nekogas najgledana A1, ne znam dali kanal 5 e najgledana, ama jas najveke ja gledam
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 10:57
ma kakov AO,...sporedete go samo teletextot sprema, na primer, na nova ili hrt,...prava mizerija,...ama ,nishto chudno,...makedoncite se zadovoluvaat so mizerni raboti,..LOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 13:36
Мислам дека и не ебаш најгледана но нема врска не е се во тоа дали има многу реклами , секоја привтна тв мора да повеќе адвертајзинг секако од тоа највеќе пари влечат Сепак мислам имаат и добри емисии ( како за наша тв) нели да не споредуваме со странскиве , но малце фјумови , на канал 5 има повеќе и секоја вечер

Што знам мислем дека е во најгледаните покрај телам и канал 5 а да и сител
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 21:29
telma mi gi gadja
sitel nesto klasika pustaat a kanal 5 premnogu stari:)
 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 41>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.