IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - А2 телевизија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

А2 телевизија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
Автор
Порака
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2008 во 21:29
Originally posted by KAROLIN KAROLIN напиша:

GLUPOSTi ima kako sto znam, se sto nema mesto na A1 stavaat i na A2, kako sto e Seranovi, Prijateli, Operacija Triumf, Premier liga.....edinstvenao taa LA LOLA i SAUT PARK im se samo na A2
A2 e gomno od programa, nisto, tapa..
a kako sto gledam vaka i ke si prodolzat, toa so nema mesto na A1 , ke ide na A2


види сеа, и на а1 и требало време да застане на нозе, па а2 постои од јули и до сега има добиено многу позитивни критики.
а1 дури во 8/9 година од постоењето стана најгледана телевизија
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2008 во 23:51
даваат Саут Парк, и тоа ми е доволно голема%20насмевка
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2008 во 12:28
Само CSI гледав на А2(моментално не)
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2010 во 12:25
А2 служи само за да си ги репризираат сите емисии и серии од А1не
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2010 во 17:39
Originally posted by Izzi Izzi напиша:

даваат Саут Парк, и тоа ми е доволно голема%20насмевка

Same here.

Плус, некој филм ако има што ќе ми привлече внимание од рекЉама, ќе го погледнам.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2010 во 18:47
Informativnata emisija od 20 casot e odlicna so odlicni novinari.големо%20гушкање
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2011 во 00:05
Отиде на добош-ама странскинамигнување

Странска компанија ја превзема А2?


Кон врв
D-Trix Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Септември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај D-Trix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2011 во 00:54
Да се надеваме дека ќе ја наследи А1 оти со сител и другиве провладини медиуми во мрак ќе останеме за целата вистина!
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2011 во 12:30
Originally posted by D-Trix D-Trix напиша:

Да се надеваме дека ќе ја наследи А1 оти со сител и другиве провладини медиуми во мрак ќе останеме за целата вистина!
 
Да се надеваме и да се помолиме. молитване%20вреден
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2011 во 03:11
само да ги нема биљана,чуму и поготово оној борјан 13 ка оти случајно можам да ги начекам вртејќи по каналите и да ме изнервираат со нивната појава и денот да ми го расипат

толку значи антипатични створења и перачи на мозок немам видено
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2011 во 15:35
Originally posted by Iron Man Iron Man напиша:

само да ги нема биљана,чуму и поготово оној борјан 13 ка оти случајно можам да ги начекам вртејќи по каналите и да ме изнервираат со нивната појава и денот да ми го расипат

толку значи антипатични створења и перачи на мозок немам видено


да

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2011 во 11:34
Kompletna smena vo treba vo taa TV kukja.
Onie koi bea kvalitetni i pametni si zaminaa.

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2011 во 21:26
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Originally posted by Iron Man Iron Man напиша:

само да ги нема биљана,чуму и поготово оној борјан 13 ка оти случајно можам да ги начекам вртејќи по каналите и да ме изнервираат со нивната појава и денот да ми го расипат

толку значи антипатични створења и перачи на мозок немам видено


да



а не ги спомнав главните

газдата хистеричен и неговите помошници славко и оној од шпицот како се викаше геровски мислам дека се презиваше)
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2011 во 22:46
Branko Gerovski...

tolku galameshe a

prv im izbega od redakcija

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.