IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Тајна врска
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Тајна врска

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3456>
Автор
Порака
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 11:26
голема%20насмевка....ОД ТИЕ ТАКВИТЕ..ТРПИ ДРЖАВАТА!!!!..НЕ МОЖАТ ПО КОЊОТ---- ПА АЈ САМАРОТ...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 11:29
Originally posted by Tattoo Beauty Tattoo Beauty напиша:

има и луѓе кои простувааттрепкање
 
.................da totoo beauty..........ednata od tie luge sum i jas......kolku covek da mi zgresi jas pak i pak prostuvam...........toa mi e najgolemata mana............(ili vrlina).....neznam?????(ili mozebi i glupoka)?????koj znae????
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 12:02
секогаш не е глупаво да се простинамигнување Викаат дека човек е најгоелм ако може да прости!! Не ти е маана него во денешно време на овој суров свет така се препишува........
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 13:05
Originally posted by bibce bibce напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

ne znam sto e poentata vo toa tajna vrska?
zreli licnosti toa sigurno ne go praktikuvaat.
ne sum imala tajna vrska do sega...ni ke imam nekogas
 
pak ke kazam ne sfakam sto e poentata?????????????
 
..........nema poenta................ vo tajna vrska????????na naski ako sakas demek svalerka da mu bides na nekogo????i da se kries????e toa e..............
 
 
aha...znaci toa ti e demek poentata....
MA NEMA SANSI BE NA NEKOGO VTORA DA MU BIDAM,PA BEZ RAZLIKA DALI SVALERKA ILI NE TI ZNAM TAMU SHTO......
tesko na oni sto praktikuvaat tajni vrski
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 13:34
TAKA........E BE TOP SEXY.............TI SI UMNO DEVOJCEнамигнување
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 15:20
Originally posted by bibce bibce напиша:

TAKA........E BE TOP SEXY.............TI SI UMNO DEVOJCEнамигнување
 
 
 
bibce....ТАА НА СЛИКАТА(аватар ли,како го викате...) ....КОЈА Е?изненадување..НЕ СИ ТИ..ГАРАНТ....А?!!!трепкање
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 16:48
Originally posted by bibce bibce напиша:

TAKA........E BE TOP SEXY.............TI SI UMNO DEVOJCEнамигнување
 
 
pa taka e ili na prvo mesto ili nema nisto da ima
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 17:47
Имав тајна „врска“ на таму некаде 13-14 години, кога не можев да има кажам дома, но ако врската е вистински сериозна мислам, меѓу веќе зрели луѓе тогаш нема потреба од криење тоа само ја прави кршлива
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Септември.2010 во 13:14
Originally posted by bibce bibce напиша:

DALI NEKOGAS DO SEGA BILO POBARANO OD VAS ILI VIE STE POBARALE OD NEKOGO DA STE VO "TAJNA VRSKA"........ILI MOZEBI STE POSAKALE......
 
DALI E TOA IZMACUVANJE ZA DVAJCATA ILI PREDIZVIK???U STILU SVE STO E TAJNO E POSLATKO????
 
Ако сум била некогаш во ваква врска тоа би значело дека сум била нечија љубовница...
не, никогаш не сум стигнала до тој степен да се кријам од некогосреќа
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Септември.2010 во 13:17
никаква друга освен тајна и не ми преостанува ....... и се разбира , не со некоја без обврски ........ за да остане тајна , се разбира намигнување
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Септември.2010 во 13:20
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

никаква друга освен тајна и не ми преостанува ....... и се разбира , не со некоја без обврски ........ за да остане тајна , се разбира намигнување


паметно
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Септември.2010 во 13:59
nema dolgo da ostane tajna, ...  zasto vekje ja znaat dvajca!голема%20насмевка
always look on the bright side of the life!
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Септември.2010 во 14:00
Originally posted by bluebell bluebell напиша:

nema dolgo da ostane tajna, ...  zasto vekje ja znaat dvajca!голема%20насмевка


паметниеголема%20насмевка
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Септември.2010 во 14:01
Originally posted by bluebell bluebell напиша:

nema dolgo da ostane tajna, ...  zasto vekje ja znaat dvajca!голема%20насмевка
 
 
кои двајца немаат интерес да се дознае надвор од врската голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3456>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.