IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Ден Браун-Кодот на Да Винчи
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ден Браун-Кодот на Да Винчи

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Прашање: Дали тоа што го пиши во книгите е вистина или манипулација?
Одговор Гласови Статистика
1 [5,26%]
4 [21,05%]
3 [15,79%]
0 [0,00%]
3 [15,79%]
8 [42,11%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака Обратен редослед
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2006 во 08:37
Originally posted by lektor lektor напиша:

Zatoa sto veke imame otvoreno forum za odredeni individualci( pisateli) neizbezno e iako so zadocnuvanje da ne prodiskutirame za covekot koj ja odbeleza ovaa godina i koj od redot na  pisatelite  najmnogu ja vozbudi celokupnata javnost vo poslednata devenija Dan Brown


Abe DBrown e pisatel bestseller...fascinira prikaznata, jas vo eden zdiv ja procitav -the davinci code- ama koa procepkav po internetov mnogu od faktite na koi se gradeshe prikaznata se netocni....pa zatoa samo SUPER prikazna!!@!!!!!!

a knigava mnogu ja sakam poshto ja dobiv od draga licnost za proshlata Nova Godina
Motivation is game in my hands
Кон врв
lektor Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lektor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2006 во 02:34

Zatoa sto veke imame otvoreno forum za odredeni individualci( pisateli) neizbezno e iako so zadocnuvanje da ne prodiskutirame za covekot koj ja odbeleza ovaa godina i koj od redot na  pisatelite  najmnogu ja vozbudi celokupnata javnost vo poslednata devenija Dan Brown

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.