IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Што е тоа што сакате...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што е тоа што сакате...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2008 во 23:15
се со него и се кај него. највеке кога се смее, кога е среќен....љубовголемо%20гушкање

Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2008 во 23:19
Si kazuvam jas se na vreme...ne ostavam nedoiskazani nesta... sakam da sum si na cisto i so sebe i so drugite  голема%20насмевканамигнување
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 00:31
искреноста помеѓу нас
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 11:38
Sakam da mu kazam...so denovi ne spiev zaradi tebe,mislejki kako da te isteram od svojot zivot...i sega koga uspeav,nemoj slucajno da ti tekne povtorno da mi go narushish bebeshkiot son!
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2009 во 20:38
Originally posted by mikus mikus напиша:

Sakam edno
NISTO DA NEPOSAKAM
no zivotot ne e takov se nedava



и jас.
Кон врв
emily88 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emily88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2009 во 11:22
Sakam samo da go ziveam onaa sto samoto saka da izbie od mene....ZOSTO ponekogas e toa tolku tesko
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2009 во 12:59
Сакам да му кажам-
Кај ја најде бе таа вештерката што ја шеташ, ружна е ко пацов!плазење
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2009 во 13:08
сакам да и кажам а и ќе и кажам задоволство
 
                                        ме правиш среќен  големо%20гушкање
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2009 во 13:36
Originally posted by vatrena vatrena напиша:

......da mu kazete na bivsiot ili bivsata, a ste nemale hrabrost koga ste bile zaedno.Napisete kakvo i da e loso, dobro, mozite nekoj stih od nekoja pesna,mozite nekoj dobar zbor za oprostaj ........
 
Da znaev deka e obicna igra,bar ke se opustev i ke uzivav vo nea.трепкање....a da........plus ova......imas medalja za lazenje ,sekoja cest ,ti nema ramenне%20вреден
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2009 во 20:51
а ти беше... ?? извини не се сеќавам
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2010 во 16:19
Originally posted by vatrena vatrena напиша:

......da mu kazete na bivsiot ili bivsata, a ste nemale hrabrost koga ste bile zaedno.Napisete kakvo i da e loso, dobro, mozite nekoj stih od nekoja pesna,mozite nekoj dobar zbor za oprostaj ........
 
се беше така кратко а слатко...можеби разделбата беше најдоброто решение и за двајцата...можеби нене%20знам
убавите моменти остануваат засекогаш врежани во нашата меморија...но не ги заборавив и лошите
 
за крај неколку стихови што би ги посветила:
 
Mozda bas i nisi najbolji
ali nece niko nikada
tako da me ljubi
i da me izludi, kao ti...

Da zaboravim sve sto bilo je
i da smijem se kada boli me
kao ti, nisam kao ti
da se okrenem kad te ugledam
i da pravim se da se ne sjecam
kao ti, nisam kao ti...
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
Anthony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anthony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2010 во 18:16
Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

Originally posted by vatrena vatrena напиша:

......da mu kazete na bivsiot ili bivsata, a ste nemale hrabrost koga ste bile zaedno.Napisete kakvo i da e loso, dobro, mozite nekoj stih od nekoja pesna,mozite nekoj dobar zbor za oprostaj ........
 
се беше така кратко а слатко...можеби разделбата беше најдоброто решение и за двајцата...можеби нене%20знам
убавите моменти остануваат засекогаш врежани во нашата меморија...но не ги заборавив и лошите
 
за крај неколку стихови што би ги посветила:
 
Mozda bas i nisi najbolji
ali nece niko nikada
tako da me ljubi
i da me izludi, kao ti...

Da zaboravim sve sto bilo je
i da smijem se kada boli me
kao ti, nisam kao ti
da se okrenem kad te ugledam
i da pravim se da se ne sjecam
kao ti, nisam kao ti...
 
Убави стихови
It’s nice to be important....it’s   important to be nice!
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2010 во 18:21
На бившиотразмислување
Две години не се забораваат така лесно. Ти...заборави...јас не...но тебе те болеше повеќе...тебе ти беше потешко...МЕНЕ НЕ.......кога чувствата ги нема...подобро е да се стави крај, отколку да се продолжи...е да...ама не мислев дека болката ќе трае толку кратко...значи..веќе не си ми значел...
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2010 во 19:15
Имаш еден огромен задник...
Бреее...ја не се здебелив толку дур ме немаше , - ти најде...не
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.