IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - СМК во одбрана на државното име Македонија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

СМК во одбрана на државното име Македонија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
Popi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Popi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2009 во 15:17
A za koj tim navivash?  смеење
 
 
Кон врв
да бе Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
О’ Дабштајн

Регистриран: 10.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5367
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај да          бе Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2009 во 15:22
па како за коj - за мojотголема%20насмевка
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2009 во 15:23
Originally posted by anastea anastea напиша:

Света војна???изненадување
Тодор Петров претерал малку повеќе, Бог да чува, света војна, баш како на Џихад да повикува!..
И кои се тие “дозволиви и расположиви сили и средства“?
Баш ме интересира како ги дефинира и што се’ спаѓа во нив?
   da si nabavat makedoncite ,..pojasi,...i da se rashtrkaat niz svetot,...sigurno na toa mislel,..budala semakedonska!,..glupak!смеење

a, dali i toj zivee vo zemjava?збунетост



Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2009 во 15:56
па веројатно не живее во земјава...инаку би знаел дека ние кубурот го чуваме за зловреме...а и нема толку голем патриот да биде ако живее овде...ќе размислува како да врзе крај со крај во месецот или како да му ја здувне од “античкава“ни држава наместо да повикува на света војна

Изменето од Andjelina - 25.Јуни.2009 во 15:57
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2009 во 16:00
a mozebi i zivee ama na tudja smetka намигнување
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2009 во 16:14
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

па веројатно не живее во земјава...инаку би знаел дека ние кубурот го чуваме за зловреме...а и нема толку голем патриот да биде ако живее овде...ќе размислува како да врзе крај со крај во месецот или како да му ја здувне од “античкава“ни држава наместо да повикува на света војна
bash kako i site tuka,..kvazipatrioti ,..shto na cel glas ja branat zemjava i narodot nejzin kutar,..od takvi kako mene,...
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2009 во 16:16
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

a mozebi i zivee ama na tudja smetka намигнување
na tugja smetak toj serko zivee i tamu kaj shto e,..nekoj sigurno debelo go finansira toa,..klepetalo i negoviot se.........kongres.
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2009 во 16:19
Originally posted by brza brza напиша:

Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

па веројатно не живее во земјава...инаку би знаел дека ние кубурот го чуваме за зловреме...а и нема толку голем патриот да биде ако живее овде...ќе размислува како да врзе крај со крај во месецот или како да му ја здувне од “античкава“ни држава наместо да повикува на света војна
bash kako i site tuka,..kvazipatrioti ,..shto na cel glas ja branat zemjava i narodot nejzin kutar,..od takvi kako mene,...
 
 
don't forget about me голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.