IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Три години затвор за Циле
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Три години затвор за Циле

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2009 во 13:57
inaku moj predlog e da se otvori temata GRUEVSKI 24/7 i samo tamu da mu se lepat etiketi oti e dlupo nasekade i vo potopeniot brod vo ohrid ili kaj tupurkovski  3 godini zatvor , da citam edno te isto 
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2009 во 15:57
...jas samo napisav na edna vlast,ne mislev na vlasta na Gruevski..mi se cini Vasil bese vo druga garnitura koja gi papase parite..sega samo otcet treba da si dade..sto po mene e normalno!ne e ubavo bivsi goltari da zemaat krediti sto narodot treba da gi vrati ,a tie denes da izigruvaat biznismeni jaki.e sega ...zrtva!..toa e!
ako ne ,neka propee kako sto velese.
Treba ednas veke da se znae koj pie vo ovaa drzava....vaka nema da VE bide..
inaku jas veke krenav race...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
mariija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2459
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mariija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2009 во 16:19
ne mi go dirajte Cile imam 10 kaj nego
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.