IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Тајна врска
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Тајна врска

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456>
Автор
Порака
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 16:28
Originally posted by brigitte brigitte напиша:

"tajna vrska" e nesto najslatko shto sum probala vo mojot zivot, uzivanje vo sekoj mig, merak... ama koj znae da uziva vo zivotot, koj mnogu se zamara nisto rabota
 
SVE E DO COVEKOT....KOJ KAKO KE SI GO SVATI ZIVOTOT...........AKO ZA NEKOGO TAJNATA VRSKA E UZIVANJE I MERAK............JAS NEMAM NISTO PROTIV..........SAMO MERACI NEKA SI PRAVAT..............
 
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2008 во 02:19
Originally posted by Цаци Галапчарот Цаци Галапчарот напиша:

Da zblizio sm se Orlovu zenu fenomenalna je




Eeeee, kakva je dobra tvoja kad je na mojegaцрвенеење црвенеење црвенеење
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
makgurrl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај makgurrl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2008 во 22:23
Tajna vrska e interesna od pocetako, ama pazi da ne se zaljubis, togas ke bidi teskoto !! Taka mene mi se sluci i uste trgam maki, a toa se sluci pred 3 godini.
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2008 во 22:25
ne znam sto e poentata vo toa tajna vrska?
zreli licnosti toa sigurno ne go praktikuvaat.
ne sum imala tajna vrska do sega...ni ke imam nekogas
 
pak ke kazam ne sfakam sto e poentata?????????????
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 00:40
Што да не. Али да тоа беше што е можно пократка. 
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2008 во 16:49
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

ne znam sto e poentata vo toa tajna vrska?
zreli licnosti toa sigurno ne go praktikuvaat.
ne sum imala tajna vrska do sega...ni ke imam nekogas
 
pak ke kazam ne sfakam sto e poentata?????????????
 
..........nema poenta................ vo tajna vrska????????na naski ako sakas demek svalerka da mu bides na nekogo????i da se kries????e toa e..............
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 00:19
Originally posted by bibce bibce напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

ne znam sto e poentata vo toa tajna vrska?
zreli licnosti toa sigurno ne go praktikuvaat.
ne sum imala tajna vrska do sega...ni ke imam nekogas
 
pak ke kazam ne sfakam sto e poentata?????????????
 
..........nema poenta................ vo tajna vrska????????na naski ako sakas demek svalerka da mu bides na nekogo????i da se kries????e toa e..............




Dostoinstvoti i godinite ne mi dozvolu vaat da ti kazamnekoi raboti. Premlada si . Ne gledaj slepo. Ak osakash pojasnuvanja samo na l.p. chisto roditelski.лутиналутиналутиналутиналутина
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
mimi-1 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi-1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 03:53
imam tajna vrska so eden ozenet i cool e
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 11:07
Originally posted by mimi-1 mimi-1 напиша:

imam tajna vrska so eden ozenet i cool e
 
.............i sto e toa tolku cool----------MIMI-1  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,cool e toa sto te finansira????toa sto te seta so luda kola???(pretpostavuvam)toa sto ti simnuva zvezdi..........sto ti stava kredit na tvojot mobilen telefon????
sto.............sexot?????
 
sve e toa prolazna faza....................koga ke mu zdosadis na toj zenetiot.i koga ke si najde nekoja pomlada mimi?????e toagas ke vidam dali ke pisuvas po forumi kolku e cool?????
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 11:12
Originally posted by mimi-1 mimi-1 напиша:

imam tajna vrska so eden ozenet i cool e
 
 
...МА ШТО ИМ ОБЈАСНУВАШ.....ДЕМЕК ТИЕ НЕ ЗНААТ!!!ЗБОРУВАЈТЕ ЈА ВИСТИНАТА!!!голема%20насмевка
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 11:15
Originally posted by zagor zagor напиша:

Originally posted by mimi-1 mimi-1 напиша:

imam tajna vrska so eden ozenet i cool e
 
 
...МА ШТО ИМ ОБЈАСНУВАШ.....ДЕМЕК ТИЕ НЕ ЗНААТ!!!ЗБОРУВАЈТЕ ЈА ВИСТИНАТА!!!голема%20насмевка


може да незнаат беголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкатрепкање
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 11:17
Originally posted by zagor zagor напиша:

Originally posted by mimi-1 mimi-1 напиша:

imam tajna vrska so eden ozenet i cool e
 
 
...МА ШТО ИМ ОБЈАСНУВАШ.....ДЕМЕК ТИЕ НЕ ЗНААТ!!!ЗБОРУВАЈТЕ ЈА ВИСТИНАТА!!!голема%20насмевка
 
............ma vo pravo si be zagorce.............nego aj?????a vistinita..........e taa stoi negde skriena   .......i kuti?????


Изменето од bibce - 28.Јануари.2008 во 11:18
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 11:20
СЕ Е ТАЈНО ...ДОДЕКА НЕ СЕ ДОЗНАЕ!!!ПОТОА......(има една тема....КОГА Е НАВИСТИНА ДОЦНА)?
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 11:22
има и луѓе кои простувааттрепкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.