IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Писмени состави,семинарски...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Писмени состави,семинарски...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2930313233 113>
Автор
Порака Обратен редослед
 Оцена: Оцена на тема: 3 Гласови, Просечно 3,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
alkazam12345 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Ноември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alkazam12345 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2013 во 22:07
Ми требат состави за писмена работа
1.Ликот на Мерсо
2.Хуманоста лага го спасува животот на Андреј но и на малиот Вања
Кон врв
sara_96 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Ноември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara_96 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2013 во 22:44
ајде ако може нешто за "печарбалството некогаш и денес"
Кон врв
military girl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Ноември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај military girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2013 во 17:11
Ако може некој да ми помогне ми треба вовед за писмена "Белезите на романтизмот во творештвото на В. Иго, Ј. В. Гете и Џ. Г. Бајрон" незнам како да почнам, за што да пишувам..
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2013 во 22:13
Би се надоврзал и тоа утре во која срена се паѓа
Џабе ќе ти ја пишувам,толку си возбуден што пак со единица
ќе завршиш заради печатните грешки.    
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2013 во 21:56
Originally posted by StefaNNNNN StefaNNNNN напиша:

Ve molam 5ta statija raskazana mi treba itnooo za pismena vo srena t.e. utree

Која е таа?

Кон врв
StefaNNNNN Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај StefaNNNNN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2013 во 21:53
Ve molam 5ta statija raskazana mi treba itnooo za pismena vo srena t.e. utree
Кон врв
Subasevski Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Subasevski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2013 во 15:25
Здраво ми треба состав за "Иднината Се Крие Во Сегашноста" и "Никогаш не се откажувај од своите соништа" ако можи некој да ми напише

фала за помошта !!
Кон врв
beliot crnec Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај beliot crnec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2013 во 23:52
Bas taka e temata..Poveke treba da zborime za toa deka nie sme gordi sto sme makedonci..Sto naseto pismo poteknuva od slovenskite podracja
i naslovot mora da e vmetnat nekade Sve sto bilo vo naslovot moralo da se objasni lelele ni jas neznam :/
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2013 во 14:31
Тривијална ми е некако темава,не би се решил да напишам,со памет дете...
На толку антика,ова околу словениве или нешто не е во ред со
наставничката или има некоја друга позадина
Кон врв
beliot crnec Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај beliot crnec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2013 во 22:30
Zdravo Podhitno mi treba sostav za utre najkasno do 11:30 casot nasabalje...Znam deka e mn brzo ali samo sto se vrativ od skolo i treba da pravam popravka na temata

--Духот и традицијата на македонските словени е длабоко вткаен во првото словенско писмо.

Vi blagodaram mnoguuu!!
Кон врв
Culse Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Март.2013
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Culse Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2013 во 16:40
есеј за физичарот Шарл Огистен де Кулон(Charles-Augustin de Coulomb)?
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2013 во 17:05
Не е тоа изговор околу англискиот...Јас учев руски и германски но се потрудив со гугле транслатор
Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2013 во 23:25
јас бев англиска паралелка не знам
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2013 во 22:48
Одма договорете средба...може и бакшиж ќе падне плазење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2930313233 113>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.