IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Како да ја донесеш девојката најлесно до оргазам?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да ја донесеш девојката најлесно до оргазам?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 21>
Автор
Порака Обратен редослед
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 19:36
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

ај биваголема%20насмевкатрепкање
 

Auuuuuuuuuu babyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.....wellcome голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Tebe te biva , znam jas..... големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 14:45
ne se trudete mnogu
dvizenja mnogu nepomagat голема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 14:35
ај биваголема%20насмевкатрепкање
Кон врв
butterflyM55 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
***PEPE***

Регистриран: 17.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3399
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butterflyM55 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2008 во 05:51
АКО НЕ ТЕ БИВА МАШКО..........НИКАКО
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 17:34
Prvo treba da ja znaes dobro, da znaes sto saka a sto ne,....sto ja pali a sto ne.... ili ednostavno prasaj si i ke ti stane jasno kako da ja dovedes do orgazam....трепкањеголема%20насмевка
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 17:33
Originally posted by fiks fiks напиша:

pa ke gi koristish site sredstva koi ti stojat na razspolaganje...prsti,jazik i cika k*re...
i posle ako recit nekoja deka ne svrshila,togash neshto ne ke da e vo red so nea...
 
Nesto ne e vo red so nea???? Nedaj Boze da e do vas .....газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 20:45
pa ke gi koristish site sredstva koi ti stojat na razspolaganje...prsti,jazik i cika k*re...
i posle ako recit nekoja deka ne svrshila,togash neshto ne ke da e vo red so nea...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 09:54
malce lutko piperce i so perce ke i gi skokotkas tabanite...ama ke ja vrzes prvo
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1689
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 00:53
mnogu ednostavno ke i pokazesh shto e maz i ke ja ostavish taa da vodi da se cistvuva superiorna do moment koga ke ja grabnesh i ke ja pleskash dodeka ne ispoti parem dvpati...
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
Samovila Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Samovila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 00:22
ama za malce ne e cela
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 00:16
Originally posted by Samovila Samovila напиша:

Ima vreme, ne ni rekov deka si za grev...
smo testo na tvojata(koga ke ja imas, ako nekogas dojdes do edna) ako prvo ebes pa posle mislis.... Ahhh ama jas zaboravam, MAZ si


Ama ti ne citas izglea a?
Pa neli za malku edna..
A ti so mislis
 pa ako ne znam kojsumjas,
znam barem deka sum MAZ(sko...)... Ma..
Samovilo...




Кон врв
Samovila Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Samovila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 23:38
Ima vreme, ne ni rekov deka si za grev...
smo testo na tvojata(koga ke ja imas, ako nekogas dojdes do edna) ako prvo ebes pa posle mislis.... Ahhh ama jas zaboravam, MAZ si
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 23:34
Originally posted by Samovila Samovila напиша:

Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Prvo ke ja e*am ..a posle ke mislam...!!!

tesko na taa tvojata! Izgleda nemas, pa zatoa ova si go napisal!


Ne zabavaj....
Pa napisav negde... ama aj pak sea...
Ne sum jas ma tolku za grevoi...

Lani za malku edna, eeeejjj
dodusa godinava poslabo..
Am so, pa ima uste vreme...
Кон врв
Samovila Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Samovila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 23:32
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Prvo ke ja e*am ..a posle ke mislam...!!!

tesko na taa tvojata! Izgleda nemas, pa zatoa ova si go napisal!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 21>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.