IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Колку си одговарате ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку си одговарате ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 20:47
i megju najgolemite razliki ne znaci dek ane si odgovaraat. pocnuvajki od sebe i str8up. vcera barav nasi slicnosti i svativ deka edvaj gi imame a bezrezervno se sakame. znaci, ako ste slicni ne znaci deka ke se sakate. taka se ke vi bide isto i duri ke vi se zdosadi. vaka pocnuvajki od najbanalni raboti - ovoj vikend ke idete kaj ona saka pa drugiot kade vie sakate....
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 20:56
bogami,...sekojdnevno pochnavme da se karame,..
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2007 во 08:14

i toa e minlivo brza....sepak ako navistina se sakate ljubovta pobeduva....

Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
kumanovka. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kumanovka. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2007 во 20:17
ne e karawe ako edniot vika a drugiot molci " karanje"e da se vodi dijalog i da se najde kompromis i resenie za problemot dokolku go ima znaci treba da ja soslusas i drugata strana
Кон врв
Simone Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Септември.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Simone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2007 во 21:47
Hm, vo edna rabota sme ama bas isti: potpolno se razlikuvame!
Toj se razlikuva od mene i jas se razlikuvam od nego.
C c c c c ....
Neli e toa nesto vo sto potpolno sme isto?!?
A?
(ha-ha-ha-ha)
Ma daj olabaj se ....
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2007 во 23:34
заедничко....иста музика слушаме го сакаме истиот начин на бакнување и двајцата сме романтични некој повеке некој помалку имаме слични разимслувања...итнголема%20насмевка
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
LIPS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Септември.2007
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 83
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LIPS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 03:16
Imame dosta slicnosti- imame slicen stil na oblekuvanje, sakame da izleguvame na isti mesta, slicni sme i na razmisluvanje, a nesakame ista muzika-ama se naogame nekade na sredina
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 19:58
Originally posted by blue blue напиша:

Кога би направиле кратка листа на работите во кои што си (најмногу) одговарате со партнерот, како би изгледала таа?


Само тоа што се сакаме ни е слично. Ништо друго голема%20насмевкаголема%20насмевка
Ама доволно ни е и на двајцата.
Сме си се прифатиле какви што ми се.
Знаејки го никогаш не би рекла добар е АМА...
туку го сакам без АМА љубовљубов
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 22:33
Nitu jas go razbiram,nitu toj me razbira,nitu samite sebesi se razbirame...vazno postoi dinamika
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2008 во 02:03
колку повеќе сме заедно ,почнуваат и ситници да ми сметаат,и се повеќе си мислам дека сме промашај
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2008 во 02:10
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

колку повеќе сме заедно ,почнуваат и ситници да ми сметаат,и се повеќе си мислам дека сме промашај



Јас и ти ќе сме полн погодок.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 00:27
да да сигурно
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 01:23
mnogu si odgovarame...toj e kapaceto za mene, loncetoплазењеголема%20насмевка
 
se sakame, se poddrzuvame, se kritikuvame otvoreno i iskreno sekogas koga toa e potrebno, se nadopolnuvame, se razbirame, se karame po malku i slatko se nervirame, i duri koga mnogu menervira ne mozam da ne go sakam a i toj meneљубовznae deka sekogas sum tuka za nego i znam deka sekogas i zasekogas toj ke bide pokraj mene...e tolku mnogu si odgovarameсреќасреќа
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 09:18
 
 
 
Многу си одговаравме...премногу, и мислам дека
нема никогаш да сретнам некој друг,барем малку, сличен на него..тага
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,453 секунди.