IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - ФОРУМСКА СВАДБА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ФОРУМСКА СВАДБА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 260261262263264 441>
Автор
Порака
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 02:05
Originally posted by OUST OUST напиша:

епа среќен роденден друже и ајде и свадба да ти направиме
Fala druze kaj da e tuka e
P.S. mal sum ja be....imam vreme i da se slozese M O I R A ja ke se predomislev...
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 02:06
Originally posted by granny granny напиша:

Originally posted by OUST OUST напиша:

а кој ја прашува невестата? Па таа вечер ја организира младоженецот, т.е. другарите на младоженецот
kako koj ja prasuva...a be..vide Moira deka nema air od vasa kompanija,....zatoa ne se kandisuva



грани, јас мислев со тебе полесно ќе ја кандисаме, а ти уште повеќе ни ја отежнуваш работата ај оди легни си
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 02:06
Originally posted by IQ IQ напиша:

IQ TEBE NAJVISE PRVA MI CESTITA
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 02:06
Originally posted by OUST OUST напиша:

колку е креативна дарлинг

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 02:07
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Originally posted by IQ IQ напиша:

IQ TEBE NAJVISE PRVA MI CESTITA


prva ami kako

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 02:07
Darling cela vecer se dokazuva, prava domakinka........pecena e za nevesta ti tolku li si mi slep ozonerce...nisto ne ti teknuva
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 02:07
не ми ја чепкај сега Ај Кју
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 02:08
Originally posted by moira moira напиша:

Darling cela vecer se dokazuva, prava domakinka........pecena e za nevesta ti tolku li si mi slep ozonerce...nisto ne ti teknuva


тоа дека ми се спие изгледа

Изменето од OUST - 04.Февруари.2008 во 02:08
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 02:09
koj ti ja cepka....M.........ma ako treba zrtva za tebe pravam i ke se omazam za nego..samo ti raat da si i da ne mi se nerviras

Изменето од moira - 04.Февруари.2008 во 02:09
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 02:09
Originally posted by IQ IQ напиша:

Originally posted by OUST OUST напиша:

колку е креативна дарлинг



   
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 02:10
Originally posted by moira moira напиша:

koj ti ja cepka....M.........ma ako treba zrtva za tebe pravam i ke se omazam za nego..samo ti raat da si i da ne mi se nerviras



значи права другарка си
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 02:10
Originally posted by OUST OUST напиша:

Originally posted by granny granny напиша:

Originally posted by OUST OUST напиша:

а кој ја прашува невестата? Па таа вечер ја организира младоженецот, т.е. другарите на младоженецот
kako koj ja prasuva...a be..vide Moira deka nema air od vasa kompanija,....zatoa ne se kandisuva



грани, јас мислев со тебе полесно ќе ја кандисаме, а ти уште повеќе ни ја отежнуваш работата ај оди легни си
aj ne me nerviraj vaka posle polnok...da ne go aktiviram Mali
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 02:11
Originally posted by moira moira напиша:

koj ti ja cepka....M.........ma ako treba zrtva za tebe pravam i ke se omazam za nego..samo ti raat da si i da ne mi se nerviras
e aj da vidam
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 02:12
Originally posted by granny granny напиша:

     aj ne me nerviraj vaka posle polnok...da ne go aktiviram Mali


Не ми беше во план да те изнервирам грани Се извинувам
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 260261262263264 441>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,500 секунди.