IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Моето дете е геј
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Моето дете е геј

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1819202122 24>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2012 во 12:00
eve,...po moe ...slikovito da ti go kazam tvojot sluchaj:

...jas sum po ''profesija'' slatkar,...mislam,...gi tamanam slatkite kako lud!голема насмевка

...e, sega , na vremeto, stariot moj prodavashe alva privatno i doma imashe pun frizider  so nea, vo sekoe vreme.

.... i taka , ednash jas izedov skoro kilo alva za mnogu  kratko vreme , taka da tolku mi se zgadi od nea,i posle  so godini ne sakav ni da ja poglednam vekje.

 ...ama , toa ne znacheshe deka i sekoe blago mi se zgadi,...se drugo ,osven alva ,...si lapav kako i obichno...голема насмевка

...taka e i so tebe ,...ona shto , inache , e prijatna rabota,...tebe ti se zgadila ,
...ama , samo so onie od koishto si go  pretrpela toa na nenormalen nachin,
....zatoa i ne mozesh da smislish da te dopre povtorno  nekoe mushko....na istiot nachin !
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2012 во 12:13
Можеби, не негирам... не го тргам ова како една од можностите како причинител за мојата сексуална определба, но ми е и једини узор кој ми мати вода... и не само мушко, мене ми е тешко со било кој, макар и со женско. Ме привлекува женско - ама не можам никому да се дадам на оној начин.. птсд си е птсд... но, постои уште една опција.. има и многу други сексуално злоупотребени, дури и на полош начин од она што јас го поминав па си останале стрејт... зарем не станува веќе тука и за некој предиспозиции, какви и да се тие? И ред други работи кои не сакам да ги нафрлам тука баш и толку отворено...
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2012 во 12:29
mozebi i ima ama, ne veruvam!збунетост

...ima davenici shto vekje i vo puna kada ne vleguvaat , ama takvite se poretki .

...gledav na nekoj kanal, nekoi shto bile napadnati od ajkuli ,kako vikaat deka toa nema da gi sprechi da surfaat i ponataka....i sl...
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2012 во 13:12
Edno e nekoj sto misli i drugo jas sto dozivuvam... nikogas osobeno ne me interesirale osobinite... no ko sto rekov, ne gi isklucuvam ovoj moguci faktor ama postoi i opcija da ne e.. 

Изменето од ekszi88 - 15.Март.2012 во 13:13
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
Novak Nastich Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јануари.2012
Локација: Mauzdonia
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Novak Nastich Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2012 во 00:56
Evo kakav je 'ispao' 19-godišnjak kojeg su odgojile lezbijke
dnevnik.hr
Više od milijun ljudi podijelilo je govor Zacha Wahlsa na Facebooku, a čak više od 15 milijuna poslušalo na You Tubeu gdje je pričao o odrastanju s dvije žene.

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/evo-kakav-je-ispao-19-godisnjak-kojeg-su-odgojile-lezbijke.html
Mantijata e Klovnovski kostum sto go nosat dvorskite shutovi na nebesniot dvor
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2012 во 01:09
''
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/evo-kakav-je-ispao-19-godisnjak-kojeg-su-odgojile-lezbijke.html''
================================================================================
...sepak , nishto ne pokazuva i dokazuva primerov.изненадување

...da bilo deteto zensko, ne znam dali nemashe da ima povekje shansi da bide ,...lezbejka!

...a i nikoj ne vika deka site deca odgledani od takvite...ke stanat i tie ...isti !

...inache ,...mu chestitam na noviot chlen vo vashata populacija!да........намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2012 во 07:57
Novak Nastich    имаш јавна опомена пред да биде преземена друга мерка....мислам дека доволно е толерирано твоето однесување, пишување надвор од темите и слично. Меѓутоа со јавното и директно обраќање и профилирање кон другите членови, ги поминуваш границите на нормално дискутирање и ги кршиш правилата на форумот....
Сметам дека си доволо возрасен да ме сфатиш и ќе се корегираш, затоа што никој од нас не го посакува тоа што ќе следи во спротивно... 
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
LGBT Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 23.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 114
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај LGBT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2012 во 01:05
Ете, јас не сум била жртва на педофил како екши и пак сум лезбејка. Имате теза за мене?
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2012 во 13:48
Originally posted by LGBT LGBT напиша:

Ете, јас не сум била жртва на педофил како екши и пак сум лезбејка. Имате теза за мене?



И ја сум лезбејка, и ја сакам жени...голема насмевка
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2012 во 14:00
На добар пат си друже смеење
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2012 во 13:06
Ете, нивното дете е геј, а тие - како 'родители' се спуштиле на најдолно можно ниво што е можно. Дали само затоа што некој има дете го прави родител? Катастрофа... јас сум без текст кога станува збор за што се крепи оваа земја, а за јунаков големо гушкање



Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
Anita1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 898
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anita1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2012 во 16:24
ufffff svashta drzi ovaja zemja skraja da e.....
jas sum jas....
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2012 во 16:51
Пеколот е тука на земјава, убаво подгрејуван од оние кои веруваат дека поради тоа ќе бидат наградени со одење во Рајот...   тага
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2012 во 18:22
Мислам како можеле да се толку нетокму, како? Вакви работи кои се толку брутални ми се нејасни, толку многу нејасни. И ме револтираат... не зашто сум геј туку зашто никој не заслужува да биде вака брутализиран, поготово ако не направил некое злоделоизненадување
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1819202122 24>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.