IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Помош
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2009 во 12:36
Да, да, знам тоа, но никогаш не ми успеало да пратам од едно на друго.
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2009 во 15:57
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Да, да, знам тоа, но никогаш не ми успеало да пратам од едно на друго.


Moра да можи ,нешто грешно изгледа правиш. Пратими слика од тоа кога праќаш емаил да видам.
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2009 во 18:18
Последниве неколку дена едвај се уклучувам на интернет. Имам од он.нет ама многу често кога се конектирам покажува дека кор. име или лозинката не е точна, а точно е се`.
Еве сега пред да се уклучам 100 пати таа порака се јавуваше и едвај се уклучив.
Што може да биде збунетост
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2009 во 20:26
Originally posted by Lithium Lithium напиша:

Последниве неколку дена едвај се уклучувам на интернет. Имам од он.нет ама многу често кога се конектирам покажува дека кор. име или лозинката не е точна, а точно е се`. Еве сега пред да се уклучам 100 пати таа порака се јавуваше и едвај се уклучив.Што може да биде збунетост

Ињстото ми се случува и на мене
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2009 во 20:39
Originally posted by Lithium Lithium напиша:

Последниве неколку дена едвај се уклучувам на интернет. Имам од он.нет ама многу често кога се конектирам покажува дека кор. име или лозинката не е точна, а точно е се`. Еве сега пред да се уклучам 100 пати таа порака се јавуваше и едвај се уклучив.Што може да биде збунетост


Преоптеретен му е серверот многу корисници./
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2009 во 17:31
Ме интересира како од Мозила и од интернет експлорер се брише само одредена веб страна од историјата? ( не цела историја )

Изменето од Lithium - 26.Декември.2009 во 17:32
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2009 во 17:34
Црвче мислам дека нема опција за бришење само на една страница од историјата.
 
Подобро користи си ја опцијата за инкогнито прелистување и така нема да има никакви податоци во адресарот.
 
 
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2009 во 17:40
А како фикс збунетост
не сум чепкала многу по опциите на Мозилава, па затоа не знам т.е не ми е баш јасно како тоа се прави.
И како сега да избришам неколку страни од историјата? Никако тага
Ќе ја бришам цела!
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2009 во 17:45
Одиш на инструменти...таму пишува :почеток на инкогнито срфанjе...барем претпоставувам дека така звучи на мк.
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2009 во 17:46
ок. Фала ви.
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,187 секунди.