IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Плачење
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Плачење

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 29>
Автор
Порака
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 14:07
Originally posted by ARABELA ARABELA напиша:

[QUOTE=seka]

Porano bev golema placka црвенеење... sto i da mi receja jas odma pocnuvav da placam, bilo negativno bilo pozitivno, toa golem"problem" vo skoloto mi bese!No nekako se nauciv, stvarite koi mi gi kazuvaat da gi prifakam...


Da i sega ima momenti koga placam, mada retkost e црвенеење

cesto placam od radost, koga nekoj vo dusa i srce ke me pogodi so nesto ubavo! Isto taka koga ke mi se nasoberat mnogu emotivni stvari, koga ke si legnam i koga ke pocnam da se "zanesuvam" vo mislite znam bez sram da se iznaplacam i ptoa kako jagne da si zaspijam црвенеењецрвенеењецрвенеење
[/QUO Како си успеала од плачка да се претвориш во трезвена личност,кажи совет оти мислам дека сум најголемата плачка на светов
 
Hmmm... tesko da se kaze, no mislam deka zivotot toa go napravi... se sto sum videla i dozivela
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 18:17
koga ke me pofalat solzi mi idat na oci, oti toa mnogu retko se slucuva
Кон врв
An4i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај An4i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2008 во 11:19
ne placam mn cesto
ama moze da se sluci koga ke me dopre nesto pravo vo srceto i ke me potceti na nesto
no togas si placam sama vo soba nikoj da ne me gleda
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2008 во 13:59
se boram denes so solzite тага no seuste ni edna ne kapnala тага
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2008 во 14:09
chesto "cmizdram", ama ,bez prichina.
always look on the bright side of the life!
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2008 во 14:11
Jas sum taa koja neznae da gi skrie,ako pesnata kazuva drugoнамигнување

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2008 во 14:20

Не кријам солзи, ако ми дојде да плачам - плачам...плачење

Така си ја плакнам душата... а и понекогаш многу ми помагаат... да исфрлам потиснати емоции... да не ме задушат...тага
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2008 во 14:23
a  i plachenjeto bilo zdravo, za zdravjeto !среќа
always look on the bright side of the life!
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2008 во 14:39
Сигурено дека е поздраво, отколку да потиснуваш нешто... Кога тогаш ќе излезе од некое ќоше, ќе те мавне да не знаеш на каде да фатиш...намигнување
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2008 во 15:13
mislev na, plaknenjeto na ochite. a ne na  dushata!намигнување
always look on the bright side of the life!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2008 во 22:22
Mene me vikaat placip**ka
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2008 во 22:30
Samo kukaat i placat za se i seshto...a toj sto gi slusa i si molci,navidum izgleda deka se mu e idealno...a vsushnost za nego ne ostanuva ni vreme ni prostor da se isplace,zasto mora da stigne na site strani da go postavi svoeto ramo za placenje...
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
superboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Добар човек

Регистриран: 08.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај superboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 10:21
Јас се исплачувам на само.Најчесто во тоалет,не сакам да ме гледаат затоа што според мене е срамота
Работата го краси човекот а мрзата го гнаси.

Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 14:29
плачењето е ARIEL за душата






Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.