IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Спектакуларни апсења, борба против криминалот
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Спектакуларни апсења, борба против криминалот

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1112131415>
Автор
Порака
Генерал Митре Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
бадајалџија

Регистриран: 19.Ноември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 646
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Генерал Митре Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2010 во 13:58
Originally posted by konan konan напиша:

nekogas se izbrzuva so spektakularnite apsenja, no sekade vo svetot e taka, ne e cinot na apsenje satisfakcija , tuku zaplasuvanjeto na ostanatite kriminalciда


Се стресоа, исплашија занемеа НАРКО дилерите во целиот свет после успешната ефикасната и брза акција при откривањето на МЛЕКАРОТ од Битола од страна на македонското МВР.
Сега само чекаме и докази за тоа дека он ја преработувал тревата и ја мешал во млекото за да ги навлече јадните граѓани на Македонија. И кога SWEDMILK ја открил целата таа зделка прекинале да му плаќаат на човекот и отишле во банкротсво како не би и они одговарале за распространување на дрогата.


Кон врв
konan Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 749
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2010 во 14:12
seedno, ne rekov deka e moe mislenje, tuku nasata policija e pod nadzor i sekogas mora da e priblizno so isti stavovi kako policiite vo svetot, so nacin na rabota i zakoni sekako
Nekogas gospod ja smiruva burata,a nekogas te smiruva tebe za da ja prziveis istata
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2010 во 14:14
да да да ... нашата полиција е секогаш под надзор .......... ПАРТИСКИ и за жал на некомпетентни голема%20насмевка  ........ а она за соработката со странските полиции , сигурно е дека и таа информација за најдениот индиски коноп на нивата на Дуле ја имаат добиено преку Интерпол кој со помош на своите сателити има регистрирано огромно количество на индиски коноп на таа локација ........ газење%20од%20смеење

Изменето од МАРШАЛ - 18.Јули.2010 во 14:16
Кон врв
konan Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 749
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2010 во 14:15
SAMO PROTIV SITE, POSLEDNIOT SAMURAJплазење
Nekogas gospod ja smiruva burata,a nekogas te smiruva tebe za da ja prziveis istata
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2010 во 14:24
Originally posted by konan konan напиша:

SAMO PROTIV SITE, POSLEDNIOT SAMURAJплазење
 
САМ против сите ...... последниот Мохиканец ....... ја сватив поентата не се грижи голема%20насмевка
 
и како што грешиш во правописот , грешиш и во констатацијата ...... не сум осамен ........ НЕ има ПОВЕЌЕ и ЌЕ НЕ ИМА ........ ДОСТА Е од лопови и подлизурковци намигнување ............. да


Изменето од МАРШАЛ - 18.Јули.2010 во 14:24
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2010 во 15:36
како и да е , сакале или не , некого почна да го фаќа нервоза и тоа на големо ....... штом почна да се плаши од обични земјоделци и сточари кои правдината за сторената им неправда почнаа да ја кажуваат јасно и гласно ....... не ми е јасно како само не им е срам да се фалат дека уапсиле некого кого претходно го упропастиле ? ...... загрижувачка работа ќе да е ова ......... дали ќе имаат доволно затвори да не сместат сите кои допрва ќе не упропастат со погубната и недомаќинска економска и секаква друга политика а кои секако ќе го сториме истото што и секој нормален човек би го сторил ...... ќе почне да негодува и да се буни .........
Кон врв
DameMak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 617
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DameMak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2010 во 21:22
Темата е Спектакуларни апсења. Ама да не испадне сега „уште поспектакуларни помилувања“. Моите ставови кого повеќе го бранам, а кого го напаѓам - се познати на другите форумџии.

АААРНО ама ме плаши една вест што ја слушнав вечерва:
Станислава Чочоровска спасила живот на затвореничка

Ова ми мириса на подготовка на јавноста за помиливање на Чочоровска. Пред тоа да се случи - нека помислат помилувачите колку животи згаснале поради дрогата на Чочоровска. Нема ваљда да се изглупира до даска Претседателот на државава и да го помилува тој криминалец.

Изменето од DameMak - 08.Септември.2010 во 21:35
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2010 во 21:24
зошто те чуди доколку дојде до нејзино помилување ? ....... Македонија  и се’ е можно ....... не ? голема%20насмевка
 
 
                                   П .С . ......... линкот нук пунон намигнување
 
                                       

Error HTTP 404

Страницата не постои.
The page can not be displayed.



Изменето од МАРШАЛ - 08.Септември.2010 во 21:25
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2010 во 21:32
Добро де, жената спасила друга затвореничкада
Кон врв
DameMak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 617
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DameMak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2010 во 21:34
Го поправив линкот.

Абе мене ми мириса на ситна селска финта - Ај ти беси се - јас ќе се дерам дека се бесиш, а веста ќе ја пласираме во медиумите и ќе чекам помилување.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2010 во 21:40
pa?!...i sega ...ke ja pushtat samo za toa?...

...hahahaha,..tipichna makedonska ,... posla!glupa
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
DameMak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 617
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DameMak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2010 во 21:42
Originally posted by brza brza напиша:

pa?!...i sega ...ke ja pushtat samo za toa?...

...hahahaha,..tipichna makedonska ,... posla!glupa


Абе јас се надевам дека нема да се изглупираат и да ја пуштат, ама ако такво нешто се случи - ќе бидам многу разочаран.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2010 во 21:42
Originally posted by DameMak DameMak напиша:

Го поправив линкот.

Абе мене ми мириса на ситна селска финта - Ај ти беси се - јас ќе се дерам дека се бесиш, а веста ќе ја пласираме во медиумите и ќе чекам помилување.
 
е па некако мора да се најде ваљан разлог за помилување намигнување 
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2010 во 21:43
Originally posted by DameMak DameMak напиша:

Originally posted by brza brza напиша:

pa?!...i sega ...ke ja pushtat samo za toa?...

...hahahaha,..tipichna makedonska ,... posla!glupa


Абе јас се надевам дека нема да се изглупираат и да ја пуштат, ама ако такво нешто се случи - ќе бидам многу разочаран.
 
 
разочаран ? ..... ако си толку сентименатлен и правдољубив , не знам како до сега не си се разочарал збунетост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1112131415>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.