IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - Каков мобилен имате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каков мобилен имате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 25>
Прашање: Каков мобилен имате?
Одговор Гласови Статистика
14 [5,51%]
63 [24,80%]
81 [31,89%]
45 [17,72%]
16 [6,30%]
30 [11,81%]
5 [1,97%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
andrejco Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај andrejco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 20:06
Епа вака јас си имам една Нокиа1600
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2007 во 19:15
Кон врв
emkas Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 398
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emkas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2007 во 18:17
Motorola V3i
Кон врв
ivanco Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivanco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2007 во 21:28
MOTOROLA V3x SUPER E!!!
Кон врв
TM04 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2007
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TM04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 22:39
IPhone telefonot e zakon!
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2007 во 08:46

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2007 во 08:47
Го земав пред една недела..... Многу бомбастик телефон. Ако почнам да му редам функции ке се забораиме, јас од пишување вие од читање.  намигнувањенамигнувањеголема%20насмевка
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2007 во 09:24
jas bi za ovoj
ama kuznae koga ce stigne kaj nas:)
i taka gi gubam cesto:)
barem da si go zalepam na raka:)

Nokia%20888
nokia 888 jas mislam najnova tehnologija
:)
nurkas i zboris:) vo isto vreme i pritisok meri :)
ma sve :)
 inaku imav n70 za nasa mreza u makedonija tapa e site n verziii
:)
sega si koristam k550i i dosta sum zadovolen od nego
izdrzliv na paganje pa i na tepanje":)
pa i u voda:) i taka natamu
:)
vrsi rabota so 5 dena traenje bateria
:)
 


Изменето од plamenko - 13.Октомври.2007 во 09:53
Кон врв
knigh†mare Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Ноември.2007
Локација: Netherlands
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај knigh†mare Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 20:08

Веќе четири години се дружев со Сони-Ериксон и ќе кажам,па кој сака нека ме цитира,дека подобри телефони од нивните НЕМА!

Ама ете,сега некако завршив со Самсунг У-600,ама не за долго,првата шанса и одма го зиам Сони Ериксон К-850и
 
Самсунгов има 5 мега-пиксели и вади слика гром,ама ни приближно добро како она што ја вади Sony Ericsson K-850i
 


Изменето од knigh†mare - 06.Ноември.2007 во 20:09
Иконо моја,за душа рај ми беше само ти,но небото те скри...Ооо,колку боли,но казна моја,ти си мило мое,казна си моја ти!
Кон врв
kocko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kocko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 21:59
k750i
Кон врв
^IVA^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ^IVA^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 00:39
imam samsung e590 ama iskreno ili neznam da go rabotam ili neznam so e problemot.so telefonot ne mi dadojda cd imam usb kabel samo so ne raboti nikako nemozam da go povrzam so kompjuterot.Navodno se zbora deka nemal softver za toj telefon.ne mi e jasno zosto go klavat kabelot ako voopsto ne funkcionira.a za drugo super e ima kamera 3 mp i se drugo raboti kako so treba.Probav so bluetooth da slezam pesni super odi a so igrite maki macam nema sansi da slezam ni edna.Ako mozi nekoj da mi kazi so e rabotata ili kako da napram za da go povrzam dobra rabota ke svrsi
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 10:20
sony ericsson p1i
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 10:35
nema nikade SAGEM jas imam takov!!!
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 01:49
.


Изменето од ACELERA - 17.Март.2010 во 11:56
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.