IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте личност за во медиум?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте личност за во медиум?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8910
Прашање: Dali ste licnost za na mediumite?
Одговор Гласови Статистика
49 [53,26%]
23 [25,00%]
6 [6,52%]
11 [11,96%]
3 [3,26%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2010 во 18:28
Јок.
Немам фаца за таква професија.
Плус, знаејќи се себеси... најверојатно ќе се искезам ко нездрава на сред снимање така да...
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
ARTE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 07.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ARTE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2010 во 00:56
da sum. i za   pred kamera ali i za pozadi kamera.ali na asl tv taka da na nasa ili mak tv ako ne se naprai nesto poarno neam da me vidite.ako me vidite moze na nekoja straska.ali so ozbilen proek a ne so gluposti i obicno voditelstvo i taka netsto toa ne.



Изменето од ARTE - 03.Август.2010 во 00:58
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2010 во 22:20
сум, ама за радио, особено ме бива за зборување сам со себе и за јадење трици за секојдневието и случувањата
неостварен сон ми е да си имам своја рокенрол радиостаница голема%20насмевка



едит: малце смешно ми падна колку луѓе гласале дека се фаци за во медиум, а го искажуваат своето мислење со таен идентитет и невидено плазење


Изменето од zabegan - 08.Август.2010 во 22:21
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2010 во 20:18
ke se rasipi kamera od mene,hehehehe, ne ne sum.
Кон врв
Ѕвончица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ice Cold.

Регистриран: 07.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 448
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ѕвончица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2010 во 18:01
Не, срамежлива сум, посебно за такви работи. Ќе се укочам на сред емисија/интервју..whatever.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8910
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.