IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Посебни секс мигови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Посебни секс мигови

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
Zeska Domakinka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeska Domakinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Посебни секс мигови
    Испратена: 24.Октомври.2007 во 05:54

eve proveriv se i kolku so vidov nemase vakva tema, a mozebi i gresam ako ne sum videla dobro. Pa vaka... me interesiraat vasi slucki ili migovi vo seksot. eve jas ke dadam eden primer...

vecerva se izbanjav se srediv ko i sekoja vecer ama nekako raspolozenieto mi bese posebno... si legnavme i toj pocna da mi gi masira stapalata so do togas ne go prael toa nikad. i se pocna so toa. mazenje ova ona,... koga stignavme do delot lizenje, vecerva luge najiskreno toa go pravese nekako prekrasno... sekogas predigrata nasa go sodrzi lizenjeto, no do sega nikad ne sum uspeala da doziveam orgazam taka.. ubavo mi e i sve no bas od taa pricina sto nikad nemozam da doziveam orgazam pri lizenje, duri nekad i go izbegnuvav. vecerva so mislev se ke bide ko i sekad.. no se izlazav, ne samo sto bese prekrasno tuku i doziveav orgazam. koga veke pocna seksot, iskreno od sto mi bese bozestveno predigrata.. si pomisliv za mig" lele zosto bas sega, aj prodolzi so ona predhodnoto..." ne velam deka seksot ne bese ok, no ....  navistina da mozese da se vozdrzi od moite vozdiski ke prodolzevme po moe baranje sekako... zasto posebno koga oseti deka doziveav orgazam se nafrli kako neviden :)
mi se slucuvalo i drug pat da mi bide prekrasno duri od stomak vaka nekako cudno mi se slucuvase od ubavo... no nikad ne sum go osetila pri lizenje sekako, ova sto go osetiv vecerva... prv pat da posakam toa da trae uste, cudno za mojata priroda- sega da ne recam ko da imam zivotinski instinkti :D:D:D no toa ne moze da me zadovoli odnosno da me dovede do orgazam. prv pat mi se sluci ova bez da recam dosta tuku i uste da baram sto toa za mene e nevozmozno.
cekam vasi vakvi frik migovi...;)


Изменето од Biba_G - 30.Јануари.2009 во 21:03
Sometimes is necessary to listen the silence... It may tell more...
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 14:34
bravo,...ushte i nas da ne zadovolish,...so toa shto ke ni kazesh ,...koj e tolku ndobar ,..lizach? голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Zeska Domakinka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeska Domakinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 19:15
голема%20насмевка nema frka tuka ne se sekiraj brza... za tebe li....големо%20гушкањеголема%20насмевка
Sometimes is necessary to listen the silence... It may tell more...
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 19:17
e,pa ,...ajde de,...голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Zeska Domakinka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeska Domakinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 19:27
vidi sega vaa pred javnost...голема%20насмевка moze da odvois nekolku saati doj do kaj mene i ke ti demonstrira licno a vaka na forum... nema bas da go osetis toa bitnoto...газење%20од%20смеење hehe heheheh ali ti rekov za tebe..... големо%20гушкањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевканамигнување
Sometimes is necessary to listen the silence... It may tell more...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 19:40
Originally posted by Zeska Domakinka Zeska Domakinka напиша:

eve proveriv se i kolku so vidov nemase vakva tema, a mozebi i gresam ako ne sum videla dobro. Pa vaka... me interesiraat vasi slucki ili migovi vo seksot. eve jas ke dadam eden primer...

vecerva se izbanjav se srediv ko i sekoja vecer ama nekako raspolozenieto mi bese posebno... si legnavme i toj pocna da mi gi masira stapalata so do togas ne go prael toa nikad. i se pocna so toa. mazenje ova ona,... koga stignavme do delot lizenje, vecerva luge najiskreno toa go pravese nekako prekrasno... sekogas predigrata nasa go sodrzi lizenjeto, no do sega nikad ne sum uspeala da doziveam orgazam taka.. ubavo mi e i sve no bas od taa pricina sto nikad nemozam da doziveam orgazam pri lizenje, duri nekad i go izbegnuvav. vecerva so mislev se ke bide ko i sekad.. no se izlazav, ne samo sto bese prekrasno tuku i doziveav orgazam. koga veke pocna seksot, iskreno od sto mi bese bozestveno predigrata.. si pomisliv za mig" lele zosto bas sega, aj prodolzi so ona predhodnoto..." ne velam deka seksot ne bese ok, no ....  navistina da mozese da se vozdrzi od moite vozdiski ke prodolzevme po moe baranje sekako... zasto posebno koga oseti deka doziveav orgazam se nafrli kako neviden :)
mi se slucuvalo i drug pat da mi bide prekrasno duri od stomak vaka nekako cudno mi se slucuvase od ubavo... no nikad ne sum go osetila pri lizenje sekako, ova sto go osetiv vecerva... prv pat da posakam toa da trae uste, cudno za mojata priroda- sega da ne recam ko da imam zivotinski instinkti :D:D:D no toa ne moze da me zadovoli odnosno da me dovede do orgazam. prv pat mi se sluci ova bez da recam dosta tuku i uste da baram sto toa za mene e nevozmozno.
cekam vasi vakvi frik migovi...;)


аплауз   аплауз   аплауз
Uaaau ! Devojko, svarno gi imas moite simpatii...opis sto me natera da pocuvstvuvam kako da sum tamu so tebe...bravo...da objavis nesto, pa i na angliski...ke specalis...veruvaj mi...
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 19:49
Originally posted by Zeska Domakinka Zeska Domakinka напиша:

vidi sega vaa pred javnost...голема%20насмевка moze da odvois nekolku saati doj do kaj mene i ke ti demonstrira licno a vaka na forum... nema bas da go osetis toa bitnoto...газење%20од%20смеење hehe heheheh ali ti rekov za tebe..... големо%20гушкањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевканамигнување
   auuu,...pazi malku,..povnimatelno,...jas sum postar,голема%20насмевка.i nemoj vaka javno,...stvarno,....
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 19:54
Ovoj brza najboljite zenski ni gi zema...лутина
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 20:03
брза се понуди и се фати црвецот..голема%20насмевка
брза колку постар толку подобар лизач, е сега покажи се  во најдобро издание, пази само да не зарибаш  при лижењето..па ке чекаме да  прочитаме посебни секс мигови голема%20насмевкагазење%20од%20смеење
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2007 во 13:40
ej moze li nekoj da pise ovoj brza ili ovaa brza daj definirajte go covekot maz ili zena????????????????????????
a za toa sto uzivala z.d bravos  bas bi sakala i jas da go doziveam toa da svrsis bez sex pa koja zena ne go saka toa bravos uste edna za covekot alal da mu e?????? retko se naogaat takvi mazi koj gledaat da ja zadovolat zenata prvo pa posle oni da si se zadovolat t.e da svrsat
zatoa sto na zenata i treba malku poveke odkolku na mazot za da dozivee orgazam.
pozdravceбакнеж
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 17:37
Originally posted by Zeska Domakinka Zeska Domakinka напиша:

eve proveriv se i kolku so vidov nemase vakva tema, a mozebi i gresam ako ne sum videla dobro. Pa vaka... me interesiraat vasi slucki ili migovi vo seksot. eve jas ke dadam eden primer...

vecerva se izbanjav se srediv ko i sekoja vecer ama nekako raspolozenieto mi bese posebno... si legnavme i toj pocna da mi gi masira stapalata so do togas ne go prael toa nikad. i se pocna so toa. mazenje ova ona,... koga stignavme do delot lizenje, vecerva luge najiskreno toa go pravese nekako prekrasno... sekogas predigrata nasa go sodrzi lizenjeto, no do sega nikad ne sum uspeala da doziveam orgazam taka.. ubavo mi e i sve no bas od taa pricina sto nikad nemozam da doziveam orgazam pri lizenje, duri nekad i go izbegnuvav. vecerva so mislev se ke bide ko i sekad.. no se izlazav, ne samo sto bese prekrasno tuku i doziveav orgazam. koga veke pocna seksot, iskreno od sto mi bese bozestveno predigrata.. si pomisliv za mig" lele zosto bas sega, aj prodolzi so ona predhodnoto..." ne velam deka seksot ne bese ok, no ....  navistina da mozese da se vozdrzi od moite vozdiski ke prodolzevme po moe baranje sekako... zasto posebno koga oseti deka doziveav orgazam se nafrli kako neviden :)
mi se slucuvalo i drug pat da mi bide prekrasno duri od stomak vaka nekako cudno mi se slucuvase od ubavo... no nikad ne sum go osetila pri lizenje sekako, ova sto go osetiv vecerva... prv pat da posakam toa da trae uste, cudno za mojata priroda- sega da ne recam ko da imam zivotinski instinkti :D:D:D no toa ne moze da me zadovoli odnosno da me dovede do orgazam. prv pat mi se sluci ova bez da recam dosta tuku i uste da baram sto toa za mene e nevozmozno.
cekam vasi vakvi frik migovi...;)



...garant nesho te izneveril, pa sakal da ti vozvrati so poseben moment vo ljubovnata predigra, i da te iznenadi posho ona go terala da ja lize stoposto i sigurno koa go prael toa mislel na nejze...ma znaesh ona...

"when you sleeping with her, can you feel me, when you kiss her, can you taste me"...

...ali ne se sekiraj mnogu posho Aristotel rekol:

"Change in all things is sweet"-zatoa i ti se dopadnalo do tolku toa promenata...hihihihihiii

...плазењегазење%20од%20смеење
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2008 во 19:57
нај јак секс миг????
и седам со газов на јазик дури ми го дркат нежно....голема%20насмевка
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2009 во 21:22
jas se zapaliv skroz  citajki gi komentarite  љубовљубовљубовљубовљубов




Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2009 во 21:49
Викајте пожарна
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.