IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Фатална Привлечност
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фатална Привлечност

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
Автор
Порака
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Фатална Привлечност
    Испратена: 16.Септември.2006 во 20:08
Vi se desilo li nekogas da se zaljubite vo nekoj toolku mnogu a duri da neznaete zasto .....
 
Fatalna privlecnost????


Изменето од SeXY - 16.Септември.2006 во 20:09
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 20:33
Da mi se desilo...Uste prviot pat koga se poglednav u ogledalo se razvi fatalna privlecnost pomegu mene i mojot odraz...a uste ne znam zosto...abe ljubov,toa ti eLOLLOL
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 20:42
Originally posted by kandid kandid напиша:

Da mi se desilo...Uste prviot pat koga se poglednav u ogledalo se razvi fatalna privlecnost pomegu mene i mojot odraz...a uste ne znam zosto...abe ljubov,toa ti eLOLLOL
 
abe i jas sum narcis ama ja zboram za koga nekoj drug taka nesvesno te osvojuvaLOL
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 21:14
A taka li...znaes tolku sum narcis so odma prvo pomisluvam na sebeLOLLOL
I da odgovoram na prasanjeto...da mi se slucilo nekoj taka da me osvoi...use osekam peperutki u stomakot koga ke pomislam na negoHeartTongue
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 21:22
hahahha etye toa e fatalna privlvlecnoist!!!LOLLOLLOL
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 21:26

ama strasno e taka nekoj da te osvoi se gubi razum CryCryCryCry

 
jas najvekje na svet od toa se plasam!!!Smile


Изменето од SeXY - 16.Септември.2006 во 21:26
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 21:55
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Vi se desilo li nekogas da se zaljubite vo nekoj toolku mnogu a duri da neznaete zasto .....
 
Fatalna privlecnost????


Da, takva fatalna privlecnost za koja ti prasuvas mi se ima deseno na forumov Embarrassed
ima edna licnost vo koja se vljubiv, ok ne e bitno, znam deka ne moze da ima nisto megjunas, veke toa mi e jasno .Embarrassed
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 21:58
koja e taa kazi mi mozda ja znamLOL
po lp
LOL
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 22:02
sto ke ti kazuvam, mi se place koga mislam na taa licnost bidejki e daleko od mene Cry
kako i da e barem ti odgovoriv na temata sto si na otvorila Wink
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 22:12
fala ti LOLLOL
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2006 во 15:25
da mi se desi u prva sredno...bev blokirana,paralizirana...fatalna privlecnost!LOL
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2006 во 16:33
ja najvise se plasam od takva privlecnost zatoa i ja otvoriv temavaLOLLOLLOL
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2006 во 18:56
eeeeeeeeeeeee ne ednas...
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
smith Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Септември.2006
Локација: Uganda
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај smith Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2006 во 19:34
да ми се десилоEmbarrassed
колку е закон тоа чуство...
само да не забегаш многуTongueако забегаш а  другата личност не ги дели истите чуства  како ке се заебешConfusedConfusedConfused
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.