IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Боки 13
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Боки 13

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 16171819>
Автор
Порака Обратен редослед
Neonic Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Neonic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 01:53

 HEHE Bojan 13ka ..mi se dopagja samo zatoa sto covekot ima "madinja" i ne mu e strav da si gi pokaze, si go pravi kjefot toj, i k.. go boli za ostanatite газење%20од%20смеење
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 21:47
Originally posted by Aquamarine Aquamarine напиша:

Biserot makedonski :))))))))))))))))))))))))
Lele, i toa biser od najnedostapnite dlabocini na moreto.Golem cmok za nego! :)))))))))))))))




абе каков бисер ??? изненадувањеизненадувањеизненадување не вреѓај...смеење
Кон врв
Aquamarine Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Aquamarine Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 21:00
Biserot makedonski :))))))))))))))))))))))))
Lele, i toa biser od najnedostapnite dlabocini na moreto.Golem cmok za nego! :)))))))))))))))
Кон врв
tic_tac Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 17.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tic_tac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 20:14
А бе ајде кога ќе земе да имитира облечен у миниќ ЕКСРА краток, па ко ке му зумираат у тоа мадињата ми се повраќаболен!
А башка што пропагира турбо фолк,некакви третокласни дрољлици со целулит на килоизненадување

Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2007 во 18:01
diogenskopje батка ти како да си ми зацапан у боки а?
ајде не се срами не ти го зимаме травеститчето у Фгубитник

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 13:56
izgleda smesno, tenki noze a golem stomak. sekako e origanelne, hrabar i svoj, razbiram i odredena doza provokacija, pa i drskost, no nemanje sluh za pocit, ne
Кон врв
biba Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biba Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 12:15
   Dali e vistina deka napravil liposukcija na stomakot?  I kako vi izgleda onaka ,,fino,, iskvarcan
biba
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 09:29
...toa znaci samo edno...predrasudite ne ti dozvoluvaat da pogledas podaleku od nosot..dali stanuva zbor za homofobija (koja patem Boki13) ne ja propoveda..ili fizickiot izgled i sopstveniot stil na doticnite..nema da navleguvam..problem imas ti..ne jas 
p.s  Azis i mene me vadi od takt...se sto e preterano e nevkusno
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 08:43
Се згрозувам секој пат кога ќе го видам! Дури не можам да го слушам што кажува, бидејќи самата негова појава ми е одвратна, па обавезно менувам канал...исто како оној бугаринон Азис болен
Veni Vidi Vici
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 01:50
..pardon..popravka..i NE reklamira.....
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 01:46
Originally posted by Em4i Em4i напиша:

Boki 13 e NULA. Poaroganten tip nemam videno. Kako provocira, ne znam zosto mu odat vo emisija koga znaat deka e cepkalo. Ne mozam da go svaram. bljakгубитник

..ocigledno deka ti varis samo kvazi-voditeli od tipot na Toni Mihajlovski &Dejan fikusot..koj teraat seir na nesovrsenosta na obicnite luge,a pritoa zaboravaat na svoeto minato.Ako nisto drugo Bojan 13 e svoj..bez crni damki..odsekogas e nakov kakov e..emisiite mu se kratki dinamicni..i reklamira razno-razni bio-piramidi,salami,prasaci za perenje i slicno.Se kladam deka i Lila Debila ti e super..a i nikoj ne te tera da go varis..kanibalozmot e odamna "out" draga moja!!!
..samo napred Boki 13...ostani drzok kako do sega..ne stedi nikogo...ne zboruvaj u zaviena forma ko site ostanati "vodite;lcinja"
Кон врв
Em4i Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Em4i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 01:39
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

вчера кога го видов на гаќи ми се слоши !!! изненадувањеизненадувањеизненадување
I mene ama ne mi bese cudno od negoсмеење
Кон врв
Em4i Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Em4i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 01:38
Boki 13 e NULA. Poaroganten tip nemam videno. Kako provocira, ne znam zosto mu odat vo emisija koga znaat deka e cepkalo. Ne mozam da go svaram. bljakгубитник
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 10:28
вчера кога го видов на гаќи ми се слоши !!! изненадувањеизненадувањеизненадување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 16171819>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,469 секунди.