IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Зошто ЉуБчо се враќа во политиката???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зошто ЉуБчо се враќа во политиката???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2122232425>
Автор
Порака
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2011 во 01:06
Originally posted by Анастеа Анастеа напиша:



Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Војводо , врати се и спаси ни ја оваа напатена си наша државичка голема%20насмевка


Ај не зафркавај. доста%20е


Не зафркавам ма .... времето се менува свиркање
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2011 во 01:21


Времето се менува, ама волците си се волци... дури и во јагнешки кожи. намигнување
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2011 во 01:28
Ок хефа ... што лошо се виде од него кажи ми ти мене ? Војната и бугарскиот пасош не ги мешај се знаат зошто и од кого се тие намигнување
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2011 во 01:37


Бегај бе таму! истепан
Прво, некој што ме негира како народ, ми накалемува туѓи корени, ме прави крадач на историја, сака да ми го смени името и да не редам... не го сметам за политичар достоен ни за муабет, не пак за висока јавна функција.
Второ, ми се обраќаат цревата кога (залудно) го спомнувам неговото име.
Трето, кај мене е помножен со нула (види прво и второ) и не дискутирам повеќе за него!

не%20кажувај%20никому


Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2011 во 01:51
Ајде де и ти со тие муабети ... па овие слепците што се сега на политичката сцена барем 20% да беа како Љубчо ... ке видевме некој аир ... 
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
DragancoLeskoec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DragancoLeskoec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2011 во 02:15
Каков бугарски пасош.Љубчо Георгиевски нема бугарски пасош.
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2011 во 02:19
Originally posted by DragancoLeskoec DragancoLeskoec напиша:

Каков бугарски пасош.Љубчо Георгиевски нема бугарски пасош.
 
 
газење%20од%20смеење 
 
исто како мене газење%20од%20смеење
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2011 во 02:23
Ако гледаме на тоа 30тина % од Македонците имаат бугарски пасош ... Во тие 30-тина % сигурен сум има и тука некои кои што пишат против него на оваа тема.
Е само тој ли е таков па негира народ и нација ? ? ?

Анастеа :
името и да не редам... не го сметам за политичар достоен ни за муабет, не пак за висока јавна функција.


A кој политичар според тебе е достоен за муабет , уште повеќе за јавна функција ...
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
DragancoLeskoec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DragancoLeskoec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2011 во 02:39
Originally posted by емил емил напиша:

Originally posted by DragancoLeskoec DragancoLeskoec напиша:

Каков бугарски пасош.Љубчо Георгиевски нема бугарски пасош.
 
 

газење%20од%20смеење 
 
исто како мене газење%20од%20смеење


Емил, сериозен сум.Љубчо не е државјанин на Бугарија.

Изменето од Анастеа - 14.Февруари.2011 во 03:12
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2011 во 02:44
А зошто ти имаш бугарски потпис ? 
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
DragancoLeskoec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DragancoLeskoec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2011 во 02:52
Христо Ботев, бугарите ги имат едни од најдобрите револуционерни поети и тро бугарофил сум.

Изменето од DragancoLeskoec - 14.Февруари.2011 во 02:52
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2011 во 02:53
Блазе си ти да
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
DameMak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 617
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DameMak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2011 во 12:07
Еве што ќе каже пропаднат политичар кој си го смени државјанството во Бугарско:

„Георгиевски: Северна Македонија е најпатриотско решение“
http://www.utrinski.com.mk/?ItemID=4CF7592CB9F67F49AEE308E1CE60387A

Си останува доследен на епитетот што го стекна откако го видовме како премиер: Лаком лопов и продадена душа (ДО ДАСКА). Би си ја продал и сопствената мајка ако му се плати добро.
ВМРОвската чиста душа го откачи ова суштество од партијата - па сега се обидува да ни продава предавнички патриотизам преку партија која нема ни 1% поддржка меѓу народот: да сме си го сменеле името во Северна Македонија.

П.С. Баш ме интересира како ќе реагираат на ова ВМРО-ДПМНЕ.
За продуваните од СДСх ич не ми е гајле, ама за ВМРО-ДПМНЕ - и тоа како ме интересира како ќе реагираат на најновата глупост од еден „мртов“ политичар.
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2011 во 14:15
зошто?
што би работел друго а е толку доходовно,ем да правиш што сакаш а да не одговараш пред никого?
можеби ќе живее од неговата поезија?
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2122232425>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.