IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Барам програма
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Барам програма

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 16>
Автор
Порака
Konsultant Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Konsultant Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2009 во 09:52
Ke ve molam ako moze da mi dadete linkovi od kade mozam FREE da simnam programi za konvertiranja :

- WORD to PRF
- PDF to WORD
- Excel to PDF
- PDF to Excel

ako moze pishete mi i na licna poraka
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2009 во 15:50
Originally posted by fanta fanta напиша:

ZDRAVO FLIPSI
POTREBNO MI E RESETIRANJE ZA NIVOTO NA BOJATA BIDEJKI GI DOPOLNUVAM SO BOJA A PRINTEROT GI REGISTRIRA KAKO PRAZNI.
DOKOLKU IMA TAKVO PROGRAMCE BI MI ZAVRSILO GOLEMA RABOTA NO AKO TAKVA OPCIJA NE POSTOI SEPAK VI BLAGODARAM


znaci problemot e do printerot nema takov softver  dokolku ne ti dale so printerot, zatnati ti se kertridzite ili nesto skros e rasipana glavata taka , inaku za restartiranje nema tie se cistat samo.


Originally posted by Konsultant Konsultant напиша:

Ke ve molam ako moze da mi dadete linkovi od kade mozam FREE da simnam programi za konvertiranja :

- WORD to PRF
- PDF to WORD
- Excel to PDF
- PDF to Excel

ako moze pishete mi i na licna poraka


- WORD to PRF -
исотото ти е и за обратно програмчето

- Excel to PDF -

- PDF to Excel -




Кон врв
Konsultant Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Konsultant Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2009 во 14:44
Ke ve molam ako moze da mi dadete linkovi od kade mozam FREE da simnam programi za konvertiranja :

- WORD to PRF
- PDF to WORD
- Excel to PDF
- PDF to Excel

Ama ova Excel to PDF me zaebava nesto..dajte nekoj drug link
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2009 во 12:01
Originally posted by Konsultant Konsultant напиша:

Ke ve molam ako moze da mi dadete linkovi od kade mozam FREE da simnam programi za konvertiranja :

- WORD to PRF
- PDF to WORD
- Excel to PDF
- PDF to Excel

Ama ova Excel to PDF me zaebava nesto..dajte nekoj drug link


Ете повели намигнување

http://www.expresspdf.com/
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 02:30
Kazete nekoja programa za vrakjanje na podatoci od hardot oti po greska izbrisav nekoi podatoci...

Fala
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 11:37
Active@ File Recovery 7.3 Build 121

Некој работи не можеш да ги вратиш како игри и други ствари

Изменето од Dark HaCkeR - 18.Март.2009 во 11:37
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 18:06
Originally posted by Dark HaCkeR Dark HaCkeR напиша:

Active@ File Recovery 7.3 Build 121

Некој работи не можеш да ги вратиш како игри и други ствари


Mene mi treba za sliki i video,kazi dali mozam takvi podatoci da vratam a za programata gledam deka ne e celosna i ako mozes kazi nekoja koja e free - sepak fala
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 19:30
e free neznam ке ја симнеш од Warez forumite baraj na google ne smejam tuka da pisuvam
Кон врв
TheRock Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TheRock Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2009 во 00:28
znae li nekoj da mi kaze programa so koja mozam da odvojam zvuk od video. Znaci imam edno video i sega sakam da do odvojam zvukot u format koj so ke mozam da go pustam u winamp. ???
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2009 во 15:13
Originally posted by TheRock TheRock напиша:

znae li nekoj da mi kaze programa so koja mozam da odvojam zvuk od video. Znaci imam edno video i sega sakam da do odvojam zvukot u format koj so ke mozam da go pustam u winamp. ???


И со Movie Maker можи звукот ти е посебно долу одвоен намигнување
Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 20:24
ми треба програмче за конвентирање од OpenOffice на Microsoft Office. И по можност да биде лесно за употреба..
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 21:46
Originally posted by ShmIzLi4kA ShmIzLi4kA напиша:

ми треба програмче за конвентирање од OpenOffice на Microsoft Office. И по можност да биде лесно за употреба..


Пробај да ја смениш екстензијата само оти јас коневртор за такво нешто незнам
Кон врв
TheRock Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TheRock Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 22:28
ja sumnav od youtube edno klipce od youtube so youtube downloader, i ne mozam da go pustam u Movie Maker. koo so gledam, komp. mi bara drug format da bide klipot za da moze da go pusti vo Movie maker. Prodav so Youtube downloader da go simne klipot vo format koj so ke mozam da go gledam klipcevo u Windows Media Player, ama nejke da mi go simne u toj format. A i da mi go simne taka, ja nemam ideja so bi trebalo da napravam u movie maker za da go odvojam zvukot.    ???
Кон врв
TheRock Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TheRock Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 23:31
aj ako znae nekoj neka kaze od kaj da go simnam Frontpage. znam deka go ima vo Micfosoft Office 2003 ama samo vo nekoi verzii. Probav i preku google i preku Torrent ama se mi gi dava tie verzii kaj so go nema Frontpage. Znaci mi treba Microsoft Office 2003 verzija so ke go sodrzi Frontpage. Aj ako znae nekoj neka prati link navamu.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 16>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.